Бездомните кучета

  • 2 522
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 641
Бабилия, не е така в цяла България!
И при нас има, но не в такива количества, както при вас. Не съм чула някое от нашенските да е нападнало човек.  newsm78
По селата пък почти няма улични кучета, повечето живеят в дворовете на стопаните си.
Сритайте ги тия ваши безхаберници!

# 16
  • Мнения: 14 654
Аз искам да попитам къде мога да съобщя за 5 или 6 бездомни кученца, не знам колко са големи, но още сучат, може би на 2-3-4 месеца? "Живеят" на тротоара до една улица, на която карат с бясна скорост и освен да ги блъсне някоя кола, няма какво друго да стане. Tired Ако съобщя някъде (къде?) дали ще ги приберат?
Oбаждаш се в общината или подаваш писмен сигнал пак там. Или направо на Екоравновесие, но няма да ги махнат, а ще ги кастрират и пак ще ги върнат. Поне е нещо, напоследък виждам доста кастрирани помияри.

Срещу нощния лай нищо не можеш да предприемеш, единствено да ги отровиш, но ти каза, че не искаш.

# 17
  • Мнения: 804
Как' Сийке, ами нали точно това казвам и аз. Миналото лято бях в 3 средно големи български градове. Такова чудо като тук никъде не видях. Всички си решиха проблема без много приказки. Въпрос на кмет, на желание на отношение ако щеш. Тук като се предприеме нещо скачат една камара хрантутници от всевъзможни сдружения, сдруженийца, фондации и фондацийки. Мизерия! Сега в жегите градът вони на мърша и спарена козина. Гадост.

# 18
  • Мнения: 25 641
Въпрос на кмет, на желание на отношение ако щеш.

Или на: "Има тук едни средства за усвояване, другари!"  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 370
Въпрос на кмет, на желание на отношение ако щеш.

Или на: "Има тук едни средства за усвояване, другари!"  Mr. Green
Точно така. И се надпреварват ли, надпреварват да усвояват.
Пък вий, мили другарки, си чепкайте виртуалната вълна по форуми и форумчета.

# 20
  • Мнения: 25 641
Как' Сийке, ами нали точно това казвам и аз.

Тази вечер съм чукча-писател.  Embarassed

# 21
  • Мнения: 3 835
Пак ли бе, иронични мнения, е, много сте оригинални! Писнало ви, и на жената й писнало, пуска си тема. Като не ти отърва, к'во правиш тук, М ?!? Вземи си пусни една оригинална тема и си живуркай там, точка! Laughing

Авторката, аз ще направя следното! С целият си гняв и запретнати ръкави, си записвам час при бат' ти Бойко, и после каквото сабя покаже! Ако сабя нищо не покаже, ще му тегля една, но поне ще знам, че съм опитала! Hug

# 22
  • Мнения: 157
 Докато не си променим мисленето няма да се отървем от проблемите, един от които са горките животни!

# 23
  • Мнения: 25 641
Като не ти отърва, к'во правиш тук, М ?!? Вземи си пусни една оригинална тема и си живуркай там, точка! Laughing


Кой тоз?  newsm78

# 24
  • Мнения: 3 835
И мен вече ме дразнат едни и същи теми, ама кой ли ме пита...

Как'Сийке, Лидия Илиева, е първия "тоз"!
После май Борис, малко и той не е наясно, предпазливо пише! Нататък нЕмам нерви!

# 25
  • Мнения: 25 641
Ох, отдъхнах си!  Mr. Green Joy

# 26
  • Мнения: 3 835

Малко гузна нещо ми се видиш, отивам да чета какви си ги дробила! Laughing

# 27
  • Мнения: 7 837
Как Сийке, това всичкото в подписа ти, под прозореца ти ли живее?

# 28
  • Мнения: X
Нека лаят, нали са кучета.
Много повече ме дразнят постоянно включващите се аларми на автомобилите.

# 29
  • София
  • Мнения: 228
Като не ти отърва, к'во правиш тук, М ?!? Вземи си пусни една оригинална тема и си живуркай там, точка! Laughing

Като не ти отърва мнението ми к'во ме четеш, М?!? Живуркай си в синьото безвремие и не се товари с присъствието ми. Точка.  Laughing
То не бяха кучета, котки, лястовици.... и всичко ви пречи.

Общи условия

Активация на акаунт