помощ с немския

  • 1 109
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 292
мерси за офертата. ще го прегледам. аз срам несрам до сега от е-bay не съм пазарувала ... а този каталог които намерих е с безплатна доставка ако добре го разбирам - http://www.kiziladen.com/catalog/

Аз не се тормозя в момента с каталога сега съм бясна и едвам се сдържам да не откъсна главата на моя математик, дето по цял ден ми пресмята какво ли не а ме остави да се излагам пред началството. че аз не съм наред със сметките е напълно вярно ама той да чете от седмици че съм писала глупости и да не ме поправи ... абе толкова е и чел направо ... сега се е спотаил като мишка и да видим кога ще ми се мерне ...

# 16
  • Vienna
  • Мнения: 266
Hodihme v Kika, Lutz, Leiner i spez. magazin za matrazi, ot vsi4ki mest ni posavetvaha za Kaltschaumkern-Matratze  mit 7-Zonen na firma ADA, bili po-dobri ot Optimo(maja mi ima Optimo 7-Zoni za 800E)  za6toto e po-tvard, njakak si po gast, pak Bezuga e waschbar, atmungsaktiv, no ima goljamo znae4nie i Lattenrosta(Schichtholzrahmen)(skarata), obiknovenite povrejdali tozi vid matrazi, za6toto obiknovenite ne poddavali, a spezialnite se napasvat na dvijenijata na tjaloto ti i spi6 optimalno dobre za grabnaka ti, a i obiknovenite skari razbaljat tozi vid spezialni matrazi. i nie ne znaehe ni6to za tova, sega kupihme i ot skapite spezialni skari, za vazrastni sa po 269E, no kupihme komplekti i ni namalkiha, 4oveka be6e Kroatez i ni vlezna v polojenieto na neznae6ti i ne razpolaga6ti s mn pari i sme mn dovolni. no vapreki tova mi izglejda zverski skapo!

# 17
  • Мнения: 2 292
 Wink мерси. и на мен ми изглежда зверски скъпо.

# 18
  • Мнения: 980
3драсти, аz с матраците миналото лято преживях данданията. Confused В магаzина каzаха, че най_добри били Kaltschaum-Matratze с 7 или 5  zони, като 7_zоновите файдата не е толкова голяма, zаЩото тялото едва ли раzпоzнава всичките 7 zони. Ние вzехме с 5. Grinning
Теzи матраци са alergikerfreundlich, което zа Томаситката беШе от основно zначение. На мен вече не ми пукаШе и исках целия ужас просто да приклучи и да си ходим в къЩи. #Crazy Матраците е хубаво да са по твърдички, zаЩото иначе боли гръб. Кокосовите в нито един магаzин не ни ги препоръчаха, освен че са иzцяло на натурална основа. Rolling Eyes
колкото до креватчето.... ние zа нас купихме massiv Holz, все пак няма да купуваме спалня всеки ден.А Щом каzваШ, че раzликата в цената е само 23 евро=тогава не си zаслужава дискусията. Teilweise massiv zначи вънШният фронт е масивно дърво, а от вътре преШпан(това zа Шкафове, zа леглата Ще трябва доста да си понапъна фантаzията, zа да си го представя newsm78) ами това е . Hug
П.П. беШе писала и неЩо от рода на Vliesummantelung това е fuer Matratzenschutz което обикновено се пере в пералнята Naughty

Общи условия

Активация на акаунт