Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 12 -Тема 33

  • 28 741
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 179
Аз питам за кода,точно защото още страничката не е обновена напълно и не се знае коя кутия за кое е... Имам достатъчно опит с това  Hug
Знам, извинявай, не исках да прозвучи така. Аз също предпочитам да го вкарвам с кода, за да не го мисля после.
Конференцията ще е на 18 септември. Предполагам пак в НДК зала 1, но това не е обявено още. Питах и в офиса, но не ми отговориха.

# 691
  • Мнения: 572
Ау, значи наистина поръчките от к12 не се включват в образуване на сумата за топ... Хм, че аз явно няма да го достигна този път...

# 692
  • София
  • Мнения: 4 179
Ау, значи наистина поръчките от к12 не се включват в образуване на сумата за топ... Хм, че аз явно няма да го достигна този път...

Дам, аз също, защото направих над 500лв. на първа и като разбрах накъде духа вятъра не правих втора. Поръчах на координаторката  ми само крем-пудрата за срака, защото я няма в К13.

# 693
  • Мнения: 1 847
Специалните предложения този път са супер,ще пада разоряване пак...да питам някой има ли колиетата от специалните-това с двете сърца и Есмералда и как са,че да ги взема за подаръци за по-активни клиенти.

# 694
  • София
  • Мнения: 4 179
 Парфюмът DREAMLIFE  хубав ли е, не се сещам за него.

# 695
  • Мнения: 1 847
Парфюмът DREAMLIFE  хубав ли е, не се сещам за него.
Преди време съм си го поръчвала,помня само че беше нежен,свеж аромат и ми хареса,но не беше траен при мен.

# 696
  • София
  • Мнения: 4 179
Това колие Есмералда нищо не ми напоомня, много лошо се вижда и не се сещам. Аз по принцип си пазя всички каталози от преди 1-2 г., но нямам представа ориентировъчно къде да го търся.

# 697
  • Мнения: 8 472
Парфюмът DREAMLIFE  хубав ли е, не се сещам за него.
доколкото си спомням, мирише на виолетки
сега май би ми харесал,но от доста време не го виждам

# 698
  • Мнения: 520
Парфюмът DREAMLIFE  хубав ли е, не се сещам за него.
доколкото си спомням, мирише на виолетки
сега май би ми харесал,но от доста време не го виждам

не е на виолетки, нещо свежичко беше, аз съм го имала преди мнооого време като се появи за първи път. по-скоро е като този summer white
и на мен не ми беше траен, но за всеки ден е ок

# 699
  • Варна
  • Мнения: 112
Е, браво .....! Много полезна информация на сайта за представители в Новини-Акценти. Ясно и точно е поднесена информацията.
Жалко ...... , че кампания 12 не влиза при формиране на нивата за клуба на представителя, защото такъв оборот рядко правя, но здраве да е.
Успех на всички представители и дано нещата вървят към по-добро!

# 700
  • Мнения: 1 259
Конференцията ще е на 18 септември. Предполагам пак в НДК зала 1, но това не е обявено още. Питах и в офиса, но не ми отговориха.

Ох, четвъртък...ще трябва да си чупя краката за да стигна навреме до НДК-то за конференцията...
Ха дано да не се излагат много!

# 701
  • Мнения: 1 040
Конференцията ще е на 18 септември. Предполагам пак в НДК зала 1, но това не е обявено още. Питах и в офиса, но не ми отговориха.

Ох, четвъртък...ще трябва да си чупя краката за да стигна навреме до НДК-то за конференцията...
Ха дано да не се излагат много!
Laughing Laughing Laughing Joy  Joy hahaha hahaha

# 702
  • София
  • Мнения: 1 914
Ooo, височки са ми нивата, както очаквахме. Добре поне, че са 5 кампаниите.


И ми връщат крем CARE за лице от 50 мл, щото бил полупразен... той по принцип си е така, върви, че им обяснявай, че опаковките са големи.  Close

 newsm62  Наистина си е фрапираща разликата.


Искам да питам разтворът за нокти от специалните като лак/ основа ли е? Аз искам нещо, което да попива в ноктите, но само по описание в брошурата не се разбира. Имам някакви спомени, че strong results е попиващ, ама... Кой друг продукт ще ми препоръчате, че са доста?  Thinking

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Взех си кашоните  Crazy Балсамът от специалните в К12 с отмиване ли е ?  Thinking

# 704
  • Мнения: 520
заздравителят за нокти е попиващ и е много добър, но не трябва да слагаш лак за нокти 1 седмица или поне 2-3 дни, докато се мажеш с него
Ooo, височки са ми нивата, както очаквахме. Добре поне, че са 5 кампаниите.


И ми връщат крем CARE за лице от 50 мл, щото бил полупразен... той по принцип си е така, върви, че им обяснявай, че опаковките са големи.  Close

 newsm62  Наистина си е фрапираща разликата.


Искам да питам разтворът за нокти от специалните като лак/ основа ли е? Аз искам нещо, което да попива в ноктите, но само по описание в брошурата не се разбира. Имам някакви спомени, че strong results е попиващ, ама... Кой друг продукт ще ми препоръчате, че са доста?  Thinking


Общи условия

Активация на акаунт