Как да му кажа, че искам бебе?

  • 7 036
  • 26
  •   2
Отговори
# 15
Това ми звучи като поредната тема блъф  newsm78

Иска ми се ама не ми стиска Crazy

Първото съвсем не е вярно!

Второто - уви, да! Иска ми се, ама не ми стиска с две думи да разритам въздушните кули, които градих цяла година.
Та само за това попитах, да ме посъветвате за тия две думи.
Щото предният път бях мно-о-ого разочарована (разправях ви за чашата с надпис "Чашата на татко") - очаквах цветя и рози (абе поне като по филмите - да се зарадва, да ме гушне и да ме завърти, нали сте виждали как става), а получих едно  Confused, въпреки че бебето бе очаквано и желано.
Иска ми се този път да се зарадва. И на това, че най-после ще стане на неговото, а и на бебенцето...
Разбирате ли, мога да го кажа по хиляди начини, но искам да избера такъв, че той наистина да се зарадва (защото ще е изненада - той все още не знае, че съм съгласна!)
Съвсем се обърках...
Ама много  искам да се зарадва, този път!

И още нещо: ремонтът на новото жилище е много тежък, бутнали сме всички възможни стени и това е... Предстоят ни месеци зорове, но не искам да чакам да се довърши - все пак бъдещият батко скоро навършва седем.  Предполагам, че това ще го напрегне още повече, но няма време за почесване ooooh!

Благодаря на amanita,BubolecheMeche и Щица за конкретните идеи!   bouquet

# 16
  • Мнения: 551
Много ми хареса предложението на Аманита  Peace
Ми, аз бих го погледнала в очите, бих го целунала и бих казала просто 'искам бебе'  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 289
Единствения проблем, който забелязвам е, че искате "плитки", а бързаш да го правите веднага след цикъла, прости невежеството, но така не се ли прави момче  Joy

# 18
Единствения проблем, който забелязвам е, че искате "плитки", а бързаш да го правите веднага след цикъла, прости невежеството, но така не се ли прави момче  Joy

Простено ти е, но има за какво - изчетох безброй неща относно пола на бебето и няма спор - момиченце се прави преди овулацията, а момченце - при самата овулация, понеже ХХ са по-издръжливи (могат да почакат до овулацията), а ХУ са по-бързи - изпреварват другите, ако яйцеклетката е вече готова.


А да си призная, така и нямах смелост (а и възможност) да му кажа - бяхме у техните да вземем детето (живеят на ок.150 км), после се прибрахме уморени..., сутринта той  тръгна много рано...Embarassed
Така че все още чакам някоя интересна или ефектна идея... (снощи той пак подхвърляше разни работи за бебе, но пред други хора и аз в духа на досегашното си поведение противоречах Blush)

# 19
  • Мнения: 2 960
Ми, аз бих го погледнала в очите, бих го целунала и бих казала просто 'искам бебе'  Rolling Eyes

 Peace

# 20
  • Мнения: 1 243
Е ти ме разби хем искаш бебе хем се чудиш как да кажеш на мъжа си.
Просто му кажи че вече си размислила и искаш бебе ,какво толкова се чудиш щом той иска започвайте с процедурата да правите бебе Peace

# 21
  • Видин
  • Мнения: 4 921
СЕГА вече прилича на поредната тема блъф

# 22
  • Мнения: 551
СЕГА вече прилича на поредната тема блъф
Peace

# 23
Уви, не е!  Tired
Ще пиша пак, когато се върне  (вероятно утре вечер), но до тогава все пак чакам идеи! Praynig

# 24
  • Близо до София
  • Мнения: 896
А.,
нещо не ставя ясно какво точно искаш ти. Хем искаш хем не можеш да кажеш на мъжа си. Това което аз разбрах от писаното от теб, е че ти е неудобно от него да си признаеш че вече искаш дторо дете. Не разбирам защо? Преодолей гордостта и просто му кажи - прегърни го, целуни го и му кажи, че искаш да създадете вашето второ дете. Аз бих постъпила така. Успех.

# 25
  • Мнения: 674
Ама кво и се връзвате,сто пъти момичетата ти казват предложения ти ги отхвърляш еми прави това което сметнеш за добре Wink Ние не сме тук да те навиваме все пак Peace

# 26
А., нещо не ставя ясно какво точно искаш ти. Хем искаш хем не можеш да кажеш на мъжа си. Това което аз разбрах от писаното от теб, е че ти е неудобно от него да си признаеш че вече искаш дторо дете. Не разбирам защо? Преодолей гордостта и просто му кажи - прегърни го, целуни го и му кажи, че искаш да създадете вашето второ дете. Аз бих постъпила така. Успех.
Всъщност, неудобството да промениш дълго поддържано решение не е всичко, което ме притеснява... По-скоро ми се ще решението ми да имаме още едно детенце да бъде прието с радост, а не като обичайно съгласие... Това е нещо вълнуващо, решение, което човек взема само няколко пъти в живота си. Много ми се ще да е емоционално натоварено и за двама ни!


Ама кво и се връзвате,сто пъти момичетата ти казват предложения ти ги отхвърляш еми прави това което сметнеш за добре Wink Ние не сме тук да те навиваме все пак Peace

Не съм търсила навиване, напротив - аз съм си навита, просто търсех по-добър, по-вълнуващ начин да го кажа на любимия. Не просто да промърморя нещо, или да му го кажа с тона, с който го подсещам да плати тока, търсех по-добър начин.
Но сама осъзнах, че тук се обсъждат по-сериозни проблеми, моят май повече ви досажда, поставих го в друг подфорум. Все пак, отново благодаря на момичетата, дали ми конкретни съвети и ако не съм измислила нещо по`така до утре вечер, според обстоятелствата, ще пробвам идеите на amanita или Щица.
Все пак ще проверявам и тук поне до утре - няма да пропусна съвет от някой, който иска да помогне.

Общи условия

Активация на акаунт