Jane Slalom Pro/ABC Design Rodeo/Concord Fusion

  • 12 789
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
съгласна! Фюжъна е номер 1 Wink

# 16
  • Мнения: 35
Здравейте отново,

Май се ориентирахме към Jane Slalom Pro, благодаря ви - със сигурност сме били/ще бъдем полезни и на други мами  Wink
Diana, Casual Play S4 и S6 не влизат в багажника ни  Whistling
Иначе, бих казала, че са много добра алтернатива  Peace

Желая ви страхотен ден!  bouquet

# 17
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Здравейте отново,

Май се ориентирахме към Jane Slalom Pro, благодаря ви - със сигурност сме били/ще бъдем полезни и на други мами  Wink
Diana, Casual Play S4 и S6 не влизат в багажника ни  Whistling
Иначе, бих казала, че са много добра алтернатива  Peace

Желая ви страхотен ден!  bouquet
Анука, а пробва ли дали и Хането влиза в багажника ви, също и в асансьора...  Това е проблема да големите колички
Успешна покупка ти желая  bouquet

# 18
  • Мнения: 136
Аз съм със слалом про, перфекната за нас количка, но за съжаление летния вариант не влиза в багажника ни - поло. Трябва да сменим колата  Laughing

# 19
  • Мнения: 35
Привет, Диана!

Слалом-ът влиза перфектно и ляга плътно на дъното..; вярно, пробвахме го без тапицерията, но пак е нещо. Номад-ът влезе също, но доста по-трудно и по-скоро по диагонал..
Преценихме, че за момента по-добре скъпа количка като Хане, отколкото нова кола,  Joy

Радиана, а пробвахте ли да вкарате само шасито? Не влезе ли?? #Crazy

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 12:33 от anuka

# 20
  • Мнения: 136
Само шасито влиза без проблем, но си е трудоемко да се сваля летния вариант всеки път, има много тик так копчета. Влюбих се в бъгстера, май ще я сменям с нея

# 21
  • Мнения: 902
Имам Слалом про от 6 месеца. Много съм доволна. Ползваме я много за истински ОФ Роуд и се държи перфектно. Само 2 гуми спукахме, но първата ни я замениха направо с нова, а втората вулканизирахме. Иначе сме с чувал Конкорд и съм страшно доволна. 
Слаломът хич не е компактен в летния вариант! Иначе новата кошница за кола е с най-добрите показатели на краш тестовете в Германия за 2008.

# 22
  • Мнения: 35
Девойки,
Да се похваля (дано да е за хвалба), вчера капарирахме Jane Slalom Pro в червено и черно.
Благодаря на всички за съветите!!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 675
Със здраве да си я ползвате. Peace

# 24
  • Мнения: 3
   Здравейте. И ние чакаме бебе в началото на ноември. Търсим количка и други неща. Но! Тези колички, които споменавате са прекалено скъпи. Мисля, че е безумие да дадеш 1000 и нагоре лева за количка! И признак на еснафщина, ако щете дори глупост. Колко време ще го разхождаш бебето през зимата? Какви материали и каква е сложността на технологията за производството на една бебешка количка, че да ми искат такива цени?!!! Маркова била, не знам каква си била.... Сигурно и за гащи на бебетата си давате по 50х лв...... #Crazy То бива снобария, бива, ама..... Cry

# 25
  • Мнения: 35
Уважаеми mordo,

Пожелавам на партньорката Ви лека бременност и здраво и щастливо скорпионче!   bouquet

Всеки сам решава дали да си купи китайска количка, която да се раздрънка на втория месец или да даде повече за нещо по-добро, което да го изкара поне две години и детето му да се чувства достатъчно комфортно и, нещо повече, да може да се ползва и за още едно бебе.. Naughty
Всеки, който е разглеждал детски колички, знае разликата..

Вашите груби думи изобщо не подлежат на коментар, но смея да кажа че са проява на доста лош вкус.
Но за това е форумът - явно трябва да има и такива мнения Sunglasses

# 26
  • Мнения: 109
Разбирам че в този дебат сте запознати с количките на АБЦ Дизайн - едва намирам информация за тях. Кажете нещо, ако знаете за 3-TEC.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 675
Уважаеми Мордо,

Желая Ви едно здраво бебе и успех в купуването на всички стоки, вкл. количка. Еснафщина би било, ако сложиш по един етикет, та да се вижда цената. Другото е комфорт за бебето по така или иначе разбитите улици. Всъщност, вие може и да живеете някъде, където асфалтът е гладък като лед, няма дупки, нито паркирани коли по тротоарите и т.н., сигурно и зимата при вас е кратка, щом не ще си извеждате бебето, нали знаете, че децата трябва да се каляват, а това включва най-вече разходки в зимните месеци. А, и кой е казал, че количката ще се ползва само зимата. А, забравих, след кратката зима при вас ще дойде лято, а през лятото за какво му е количка на бебето, ще си наемете носач, та да ви излезе по евтино от 1000 лева.

Маркова или не, всеки сам решава. Имали сме и кола, която струваше повече от два пъти по-малко от количката ни. Mr. Green Сега ,слава богу, колата ни струва в пъти повече от количката. Ако за вас тези неща нямат значение, значи вие разсъждавате глупаво. Защото с цената идва и надежността. Само да вметна, мисля, че има нужда, в кръга на шегата. Ако хората не робуваха на марки щяхме да ходим още с препаски през кръста и да се катерим по дърветата.

Хайде, пишете като излезете на разходка с бебето как е минала. После ще си говорим кой е по-умен.

# 28
  • Мнения: 109
Jane Slalom Pro има ли пълно легнало положение на летния кош?

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Jane Slalom Pro има ли пълно легнало положение на летния кош?
Не. обаче има майки, които ползват количката и за новородено - просто слагат бебето само на облегалката, без да стига до седящата част и се избягвало чупката в кръста. Не съм го пробвала, нито съм виждала на живо, само споделям прочетеното, аз имам кош за новородено.

Общи условия

Активация на акаунт