Nail art-31

  • 56 916
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
Докато преглеждах Nail art 30, попаднах на едни изключително красиви нокти.
Автора беше Felidy.   http://bg.fotoalbum.eu/ablaze/a117160/00000001
Може ли някой да ми каже, има ли салон  Felidy, от кой град е.
Много бих искала да имам такъв маникюр.
Благодаря Ви!

# 16
  • Мнения: 6 017
Автора беше Felidy.   http://bg.fotoalbum.eu/ablaze/a117160/00000001

Шарките са красиви, но ноктите Не.

# 17
  • Мнения: 410
пак съм аз ще ми помогне ли някои
 Praynig

# 18
  • Мнения: 6 017
пак съм аз ще ми помогне ли някои
 Praynig
обърни се към модератор Peace

# 19
  • Мнения: 410
благодаря

# 20
  • Мнения: 735
Докато преглеждах Nail art 30, попаднах на едни изключително красиви нокти.
Автора беше Felidy.   http://bg.fotoalbum.eu/ablaze/a117160/00000001
Може ли някой да ми каже, има ли салон  Felidy, от кой град е.
Много бих искала да имам такъв маникюр.
Благодаря Ви!
Тя твори в Германия  Peace

LOVE според мен не бива да си толкова категорична, още повече, че съм чела твои мнения във форума, в които си писала, че са много хубави снимки на нокти, които са видимо с доста омазани кожички и неравно изпилени краища Naughty Недей така, не съм й личен адвокат на Felidy, но е доста добра и според мен всички трябва да си уважаваме труда тук  Flutter Просто явно не се кефиш на острата формата, ок  Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 576
Калинките са уникални  Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 040
Петя,страхотни калинки  Peace,дъщеря ми  ги видя и сега ме тормози да й правя ooooh!

# 24
  • Мнения: 431

LOVE според мен не бива да си толкова категорична, още повече, че съм чела твои мнения във форума, в които си писала, че са много хубави снимки на нокти, които са видимо с доста омазани кожички и неравно изпилени краища Naughty Недей така, не съм й личен адвокат на Felidy, но е доста добра и според мен всички трябва да си уважаваме труда тук  Flutter Просто явно не се кефиш на острата формата, ок  Peace

Подкрепям Нанди напълно!
п.п.: Много ми харесват тези нокти  bouquet

# 25
# 26
  • Мнения: 6 017
Какво да кажа друго, което да не засегне Felidy, шарките ми харесват казах, но не и ноктите, много са остри и ми стои грозновато. Това е!

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
etinceto, авторката на тези нокти не твори в България доколкото знам. Тук такива нокти може да ти направи Линда. Тя работи в София и адреса на салона й е даден в началото на темата.

nanndi, аз слагам сухите цветя на естествени нокти с лепило резин. Слагам малко лепило на нокътя, слагам отгоре цветето и намазвам отгоре пак с лепило. После мажа с активатор за лепило, изпилвам леекичко за да матирам и слагам топ лак.

# 28
  • Мнения: 735
petia страшно сладки нокти показваш  Hug  Heart Eyes
мама Мери първото ми идва много национално, ама важното е клиентите да са доволни Mr. Green ама другите всички до едно са жестоки  Wink  Heart Eyes
martisun не съм пробвала, не съм се и сещала за този вариант, но така както казваш с лепилото и пиленето се изравнява повърхността, а цветето става като вградено в лепилце и после е лесно да сложиш топ и да се задържи  Wink добре си се сетила  Peace
etinceto май е от гр.Варна, а Линда твори в София, затова и тя май няма да свърши работа.  newsm78 Аз се сетих и за този вариант като попита, ама после погледнах града.
LOVE аз нямам представа дали ще се засегне Felidy или не, а и тя ще пише скоро най-вероятно, но мисълта ми беше в друга посока, че трябва да се уважаваме и да не сме толкова крайни. Тук сме всеки ден по цели дни, трябва да ни е приятно времето, което си прекарваме, а не да се убиждаме и да си отричаме труда (да не се повтарям, но като се изтъкват мацаници и се отричат стойностни неща ми е леко странно newsm78). Приключвам темата, така или иначе не съм й секретарка на Felidy, но на мен лично щеше да ми стане неприятно, ако така се беше изказала за мои модел и той е толкова добър, колкото е нейния  Peace

# 29
  • Мнения: 5 299
Тази ти клиентка е "луда" Joy Joy Wink(не искам да я обидя в действителност, но като видях лака- щях да падна Grinning).

Общи условия

Активация на акаунт