Nail art-31

  • 56 929
  • 314
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 6 051
С изключение на това ми хареса абсолютно всичко. Голям талант си. Продължавай в същият дух. Скоро няма да има равна на теб.  Simple Smile

# 257
  • Мнения: 1 888
Мерси на всички за съветите bouquet Утре съм на маникюр и като се върна ще споделя дали е станало. Мисля да пробвам това с коприната!

# 258
  • Мнения: 20
Dai4eto, L_O_V_E благодаря ви!   bouquet
И на мен това последното малко не ми хареса.. на моделчето оригиналното стоеше по-яко,ама сигурно ако е на естествени нокти ще стои по-красиво Simple Smile Ще пробвам някой път и ще покажа ако става за показване де  Laughing
Радвам се, че ви харесват! Simple Smile  Peace Hug

# 259
  • Мнения: 272
На мен маникюристката ми лепи с коприна, ако не се лъжа, нокти, които са сцепени.
Не ти ги лепи с коприна  Joy това е специален "леплив плат"
Грешиш, въпросният специален леплив плат е копринена нишка ... Peace
Да направен е от копринени нишки,но се казва леплив плат и знам,че не се лепи от самосебе си....

# 260
  • Мнения: 75
Здравеите моми4ета искам да ви питам един въпрос свързан с ноктопластиката с удължители ,като израсне естествения нокът одолу и се изравни с удължителя и гела какво правите защото клиентките ми  ги дразни това нещо 4е е така
та незнам сега какво по принцип се прави в този слу4аи , и даже ми се струва 4е то4но в този момент и ноктопластиката става по неиздръжлива (след 3 , 4 поправки се полу4ава така) все има повреден нокът на някоя (в този момент ми иде да я сваля и да направя нова)...писна ми   Confused

# 261
  • Мнения: 52
Здравеите моми4ета искам да ви питам един въпрос свързан с ноктопластиката с удължители ,като израсне естествения нокът одолу и се изравни с удължителя и гела какво правите защото клиентките ми  ги дразни това нещо 4е е така
та незнам сега какво по принцип се прави в този слу4аи , и даже ми се струва 4е то4но в този момент и ноктопластиката става по неиздръжлива (след 3 , 4 поправки се полу4ава така) все има повреден нокът на някоя (в този момент ми иде да я сваля и да направя нова)...писна ми   Confused
Здрасти, аз лично ги питам как предпочитат да продължат с техните естествени нокти, или с изкуствени. Ако искат да запазят техните нокти, махам удължителите и покривам с гел или акрил, според ноктите на клиента. Ако предпочитат удължители, сваляме старите и слагам нови, тоест правя нова ноктопластика.
Има и вариант с електрическа пила с диамантен конусовиден накрайник да се обере свободният край на естествения нокът, но не е препоръчителен при ноктопластика с удължители, защото при най-лекото трепване на ръката, или по силен натиск може да пробиеш или повредиш удължителя.

Честит Рожден ден Бейби, желая ти здраве, щастие и вдъхновение. Пожелавам ти и много клентки, отворени към новото и различното, които да ти осигуряват  възможност да екпериментираш, за да  развиваш таланта си! Весело посрещане на празника!

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 13:23 от Felidy

# 262
  • Мнения: 690
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БЕЙБ! ДА СИ ЖИВА, ЗДРАВА И ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВА! ДА НЕ СЕ ОТТЪРВЕШ ОТ КАСТЛИВИ КЛИЕНТКИ!!!


# 263
  • Мнения: 1 888
Момичета, моля за съвет! Извинете ме, ако това не е подходящото място Hug Имам хубави, естествени нокти, без ноктопластика. Вчера си зачекнах единия нокът в основата, почти до средата,  не се счупи,но е въпрос на време и сега се чудя по какъв начин да го спася. Мислех си да си изрежа ноктите, но ме е жал.

Чудех се ,ако си сложа гел само на счупения нокът дали ще е решение на въпроса newsm78 Дали няма да се различава много от останалите.  Благодаря ви предварително!

П.С. Следя темичката, показвате супер неща!

Току що се връщам от маникюр. Лепнаха ми счупения нокът със спомената коприна. Резултатът е супер Peace Нищо не се забелязва. Сега и ако издържи така по-дълго време, ще съм много доволна! Мерси пак на всички  bouquet

# 264
  • София
  • Мнения: 1 544
Бейб -  newsm59 Много здраве, любов и късмет.
 
Резултатът е супер Peace Нищо не се забелязва. Сега и ако издържи така по-дълго време, ще съм много доволна! Мерси пак на всички  bouquet

 Я да видя? Може ли една снимка?

# 265
  • Мнения: 735
Охо щом има рожденничка и аз да се включа и да й пожелая на Бейб да е жива и здрава и много усмихната (такава, каквато я видях и запомних)  Wink  nbirthday

# 266
  • Мнения: 364
Ч.Р.Д. Бейб! Много щастие, любов, здраве и професионални успехи  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 6 051
Честит рожден ден и от мен Бийб.
Дано цялото щастие на света да се стовари над теб и каквото ти е на сърце, то да ти е в ръце.
Весело изкарване.

# 268
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
ЧРД, Бейб! Пожелавам ти да ти се сбъднат мечтите!

# 269
  • Мнения: 3 050
гуапаЗ а този лак `одоз` май беше... от къде се купува, не съм го срещала...
Бейб желая ти здраве, усмивки и повече приятни мигове!

Общи условия

Активация на акаунт