Споделете 76

  • 31 464
  • 989
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Споделям трудов петък. Първите 50 гр. Ми се очертават по обяд и евентуално тогава мога да се впиша с поетична публикация по темата. Не е хубаво да се започва толкоз рано. Grinning

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сий, питай Славито за телефона. Те по едно време нали си лафеха с Господ за коли и жени.

# 17
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Виждам сложили са нова покривка на масата, можем да започнем на чисто.
Споделям, че днес смятам да прекарам един хубав, стремителен и изпълнен с положителни емоции ден, както казва една госпожа. Може би ще ми е малко топличко, но това са подробности, с които не искам да ви ангажирам.

# 18
  • Мнения: 227
Тихо и плахо влизам-за малко.Гледам тема 76..познах си набора,та реших да споделя.

п.п.Прочетох и предната тема...всички постове.

# 19
  • Мнения: 503
Тази сутрин открих, че в дома ми расте млад талант във фотографията! Има един сполучлив автопортрет и два симпатични натюрморта. Обещавам да не крия фотоапарата повече, ще я оставя да се развива.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Търся спешно, под дърво и камък, координатите на оня пичага, Господ. Няма значение дали адрес, дали телефон, ама много спешно ми трябват!
Имам да му казвам нещо...   newsm66

Плановете ти?!  Grinning Разкажи му ги, моля те, та белким се усмири времето!
Да споделя, че дори и да чета, разни хора и идеали са ми все още в графа "това не сме го учили още". Пък и дреме му на някой...

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
хайде и аз да се включа ... http://vbox7.com/play:2a22183b

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Завърнах се от успешен поход до прокуратурницата и цеха /съда/. Задачите са изпълнени, остават другите, при които съм зависима от хората вече.

Сега мога да споделя срама, който брах вчера.

Хлапето си ходи на ясла в Пловдив. Всяка сутрин си го оставяме и продължаваме за работа, а след нея аз отивам да го взема. Вчера също. Отварям вратата на групата и вождът ме посреща по потник и бели гащи на рибки. На ококорения ми поглед и учудване защо е в такъв боен вид, леличката ми каза, че си намокрил панталона и гащите, но в раничката му нямало други, за да го смени. Намерила само нов потник и слипчета, панталон - нъцки. Завеята му майка е забравила да сложи втори комплект за смяна. Аз имах резерва, но в колата, която беше паркирана до яслата. Е, как да отида до нея и да го взема, като знам, че диването ще опищи яслата. Подсурнах си го ей така, по бели гащи към пежака и го преоблякох в колата.

После ще споделям и още.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Забравих да споделя, че си купих ароматизатор за колата с дъх на мохито. Тия, които го пиете: Хич не сте прости!

# 24
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Забравих да споделя, че си купих ароматизатор за колата с дъх на мохито. Тия, които го пиете: Хич не сте прости!


Ентелигентна ли ме нарече  Joy
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Да не се оспамя обаче, ще споделя и останалото.

В квартала имаме едно момче. Не е самО, но е голям добродушко. Всички поздравява, живее в някакъв филм, но ми е трудно да определя колко от изговореното от него е истина и къде започва фантазията му. Вчера, докато стояхме в колата с дребния, дойде при нас и започна разговор. Вече се чудех как да се измъкна, когато ме помоли да го оставя с колата на 500 м. по-надолу, до едно квартално заведение. Приех, не знам защо. Доверих се на инстинкта си, че е безопасен и няма какво да ни направи в 17 часа пред толкова много хора. Беше много щастлив. Явно живее с чувството, че хората в целия квартал са му приятели.

# 25
  • Мнения: 1 072
Добро утро, славеи нощесни.  Grinning

Петък е, отдайте се на неангажиращи разговори за секс. Дайте вид, че практикувате.
Снощи влязох остро, но в подходящ момент, та мисля, че критиката ми достигна до някой анализаторски центрове на мозъка на опонента. Мисля, с още няколко вливания да намалим симптомите на заболяването.  

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 12:11 от Летящата крава

# 26
  • Мнения: 516
Добро!
 Ето ви и поезия:

Oh Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ?
My friends all drive Porsches, I must make amends.
Worked hard all my lifetime, no help from my friends,
So Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ?

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 10:29 от Дона Флор и нейните двама мъже

# 27
  • Мнения: 2 212
Добър ден!
Прекарах не особено лека нощ, през която отдавна не ми се беше случвало да ми замирише така на детство, покрай оцета, в който си топих дланите, защото имах Т. От днес на своя глава почвам АБ, дано има ефект, че явно само със смукалки и фервекси няма да стане.

# 28
  • Мнения: 899
Добро утро!

Споделям, че съм се гримирила, а не съм го правила от векове. Вея буйни червени коси (тъмночервени, къната не прави чудеса все пак), само мустаци не съм си нарисувала. Чувствам се прекалено сериозна и човечна, за да хапя хората, коиро харесвам. А понеже тук във форума те са доста малко, никога не бих пропуснала възможността да им го кажа, една-две думи често не костват нищо, а пък вземат, че усмихнат нечий ден.

Отивам да ходя боса, да ми мирише на детство и да се целувам докато изпадна в несвяст. Морето, планината, влаковете и прахоляка са задължителните екстри, за да изпадна в пълна забрава. А и да пия джин с тоник, какви са тея лигавщини с мохито. Мохитото тук  се изтърка като Паулу Коелю  Laughing . Мисля, че няма да ми липсвате.

Аривидерчи.

# 29
  • Мнения: 4 300
Има дни, в които мразя живота, и днес е един от тях.

П.С. Как беше ник-а на оная мацка, която замина при лъвовете? Искам да намеря кървавото й мнение в Споделете-не-помня-кой-номер. Алис?

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 11:39 от Рокси

Общи условия

Активация на акаунт