*ПЕДИКЮР - 3*

  • 34 240
  • 180
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 431
Благодарско Роди Hug. Комплимент от теб е радост за ушите ми  bouquet

# 61
  • Мнения: 481
Момичета, някой от вас да има подобен уред? Ето и още един. Интересува ме дали си заслужава и дали сте доволни.   bouquet
Относно питането Simple Smile аз имам тези два продукта,единия от който е за маникюр и педикюр и съм доволна Peace

http://www.zepter.com/bg_BG/?m=230
http://www.zepter-medical.ru/?m=215

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Аматьорски............. Rolling Eyes Че те са страхотни  Peace

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Eti123, благодаря ти мила за мнението.   bouquet
Аз съм се навила вече да си взема, но не знам какъв да е точно. Този на Северин пише, че е с акумулаторна батерия (предполагам, че е такава, която се зарежда с адаптерче като на фотоапаратите), а и е от Бг и е добре за гаранцията.
На Scholl виждам, че е директно с адаптер и кабел към уреда (като повечето епилатори), има си и ваничка за маникюр  Mr. Green, но пък е от френски сайт и там си важи гаранцията, но ако стане нещо трябва да го пращам еъе Франция, но пък и Шол си е марка. Има и още един на Топ Шоп.
Твоя уред от къде си си го взела и на каква цена?  Praynig
  bouquet

# 64
  • Мнения: 43
Идва есен и край с педикюра ... Nature Snowman

# 65
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Идва есен и край с педикюра ... Nature Snowman

Доста хора поддържат педикюра си и през зимата  Wink
Е без камъчета, но пък това че ноктенцата са скрити не значи че трябва да ги занемарим  Naughty

# 66
  • Мнения: 1 282
Идва есен и край с педикюра ... Nature Snowman

Доста хора поддържат педикюра си и през зимата  Wink
Е без камъчета, но пък това че ноктенцата са скрити не значи че трябва да ги занемарим  Naughty
Подкрепям мнението ти. За мен няма лято, есен, зима. Винаги си лакирам и ноктите на краката.  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 38 711
Аз пък наскоро си накупих лепенки и ще ви показвам какво съм направила с тях.
Жалко наистина, че идва есен и ще трябва да си скъся ноктите, че в затворени обувки не мога да ги търпя.

# 68
  • Мнения: 4 371
Никак аматьорски не са  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 4 777
Идва есен и край с педикюра ... Nature Snowman

Доста хора поддържат педикюра си и през зимата  Wink
Е без камъчета, но пък това че ноктенцата са скрити не значи че трябва да ги занемарим  Naughty
Подкрепям мнението ти. За мен няма лято, есен, зима. Винаги си лакирам и ноктите на краката.  Mr. Green

И аз съм така, и то винаги с ярък лак. И като ги оставя например един ден без лак през зимата са ми адски странни като ги погледна  Crazy

# 70
  • Belgium
  • Мнения: 7 731


И аз съм така, и то винаги с ярък лак. И като ги оставя например един ден без лак през зимата са ми адски странни като ги погледна  Crazy

Да, ноктенцата изглеждат като "голички" без лак  Joy

# 71
  • Мнения: 364
Айде, да си покажа и аз крачетата
http://bg.fotoalbum.eu/marianka/a30584/00000014

# 72
  • Мнения: 572
Момичета, някой от вас да има подобен уред? Ето и още един. Интересува ме дали си заслужава и дали сте доволни.   bouquet
Аз имам подобен уред, само че не помня марката, а в момента не е при мен. Върши работа, обаче рядко го ползвам. Но пък оправи един мой нокът на кутрето на крака, който постоянно се цепеше. С въртящата пила ли, с какво ли-не помня вече, но пък ефекта беше отличен.

# 73
  • Мнения: 4 916

Много свежо  Peace Подхожда на сезона.

# 74
  • Мнения: 497
Ей, че хубави крачета видях!  bouquet Аз обаче нямам умения и нерви за подобни шедьоври.

Общи условия

Активация на акаунт