САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new4\

  • 7 815
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
                         
                                          РАДОСТИНКА
[ДА ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КРАСАВИЦА
                                                                                                          И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТЕТЕ!!!!!!!




                 

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

За мама Ани

# 17
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Честит рожден ден на Радостинка!Много здраве,щастие и смях й пожелавам!И да стане кака в най скоро време!

Честит празник и на мама Ани!

Благодаря за съболезнования,момичета.При нас нищо ново няма.Аз ходя на работа,детето си почива до 15 септември,първи клас го чака.Още нищо не съм му купувала за училището.Раницата си имаме от предучилищна група,а другите неща май в последния момент ще се купуват.

# 18
  • Мнения: 4
Ви,хайде да се поразхладим в тези жеги.

# 19
  • Мнения: 4
Ето и едно зайче за рожденничката.

# 20
  • Мнения: 228
Малко късничко,ама май е време за почерпка.Заповядайте момичета.Благодаря на всички Ви!!! Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 5
Включвам малко късно но все пак успях!!!

Честит рожден ден на малката сладка Радостинка!
Да радва мама и тати!
Да палува и расте здраво и усмихнато дете!!!

Ани моля те да ме извиниш но за мен нещо няма дати дни и часове!
Добре че зацепих че Иван си е цял ден вкъщи и се усетих че е събота (аз знам че Радостинка има рожден ден в събота)! Не съм вярвала че може да стана толкова отнесена!

На нас май ще ни излиза зъбче не спиме по цяла нощ - голям кошмар е!

# 22
  • Самоков
  • Мнения: 561
Честит рожден ден на Радостинка! Да расте здраво и усмихнато дете, за радост на мама и тате.

# 23
  • Мнения: 68
хей,мацки пихте ли кафе вече,за тези които не са:     заповядайте!!!! Two Hearts

# 24
  • Мнения: 228
А сега и рефрешване на обещаната почерпка от нас

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
колко е пораснала Радостикаааааааааа Whistling

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 13:59 от ViFresh

# 26
  • Мнения: 4
Да голямо момиче е станала,а и хубавица пу пу.Ани ходи ли самичка вече?

# 27
  • Мнения: 674
Приветттттт! Дойдохме си от хубавото моренце!

Само да ви прочета и почвам с поздравите, че не съм забравила рождениците! Laughing

# 28
  • Мнения: 674
Честит първи рожден ден на Цвети! Да расте все такъв сладурко и много да радва мама и тати!  bouquet


Честит първи рожден ден и на Радостинка! Виждам, че е станала прекрасна малка дама и й пожелавам щастливо детство и да бъде най-добрата кака! Wink  bouquet


Надявам се, че ще ме извините за закъснението, ама по обясними причини........ Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 674
Таничка, съжалявам за загубата ти! Flowers Rose Flowers Rose Прегръдки! Hug


Аз после ще разказвам и показвам снимки, че Габи се събуди и няма да ми даде да й ползвам компютъра! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт