САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new4\

  • 7 837
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3
   Добро утро мами!!!



Какво ще кажете - ужасно време Cry
Какво ще правим цяла зима затворени в къщи????

# 226
  • Мнения: 3


Отново за учебната година
разкри училището днес врати.
Звъни звънец из цялата родина
в села и градове навред кънти

# 227
  • Мнения: 674
Честит първи учебен ден на всички ученици и най-вече на първолаците! Wink Да им върви по вода - навън я има в изобилие.


Оставих Габи преди малко в детската. Друго няма какво да пиша. smile3518 newsm45

# 228
  • Самоков
  • Мнения: 563
Честит първи учебен ден на учениците!

Ели, няма страшно успокой се. Бубо го изпратих миналата година по това време тогава беше на 1г.и 9м. Жалко само, че тази седмица няма да бъде на детска градина за да пази Габи. Сутринта замина на почивка с баба си и дядо си на Велинград. И на мен сърцето ми се свило, като не сме се делили за повече от една нощ. Казах на мъжо, че най-много да запаля колелото (понеже нямам шофьорска книжка) и да мръдна до там. Joy

# 229
  • Мнения: 70
честит първи учебен ден

да Ви върви по вода мили дечица

# 230
  • Мнения: 674
Еееее, ама много лошо време са улучили за почивка.
Нели, ама всеки срещнат ми казва, че в яслата в Звънче е гадно. Cry Cry Cry А една лелка сутринта ми я грабна от ръцете, все едно е чувал и я замъкна нанякъде. А тя винаги ми маха за чао и ми дава целувка! Cry
Казаха ми в 12:30 да ида да си я взимам, докато свикне. Ох още 1 час!

# 231
  • Самоков
  • Мнения: 563
Тия съвсем са се побъркали, аз пък когато го заведох, ми казаха точно обратното. Да не ходя да взимам на обяд за да не се научи така. Спомням си, че само ми казаха да мина следобяд да попитам, дали всичко е нарде и ако евентуално е плакал или нещо такова тогава да го взема. И не слушай хората, в яслата не е гадно, ще го доведа сам да ти каже, че му беше добре там. Детето си ходеше с удоволствие и си му харесваше.

# 232
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Честит първи учебен ден на малките и големите ни ученици Hug
Ели следобяд чакаме да пазкажеш как е било.
Таничка, а от теб снимки искаме Laughing
Принс времето е доста шантаво Crazy от горе на всичкото духа топъл вятър което означава, че и ще завали Sad
Сезона приключи и от ден зазимяваме Laughing

# 233
  • Мнения: 228
Честит Първи учебен ден!!!Да върви като по вода на учениците,да трупат с лекота знания и нови умения.Да бъде безгрижна,ползотворна и приятна учебната година!!!
Честит празник Елита,честит и на всички,които си имаме учители вкъщи!!!Да сте здрави и с обич да практикувате професиите си!


Ели,стискам палци на Габенцето много да хареса в яслата!
Таничка,а Слав да е един щастлив и здрав първолак!!!

Нели,видях снимките-страхотни са,а Бубчо е станал голямо момче вече Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!А за почивката-не се тревожи,те бабите се справят отлично!Желая само да им е по-хубаво времето.

А и честита месечинка на слънчо Марти на  патерица!

# 234
  • Мнения: 463
Хей, Сладури, здравейте! Да знаете много често се сещам за вас и страшно ми липсвате, но за съжаление нито имам нет, нито време. Сега пиша първо на вас от служебния комп на съседа по  работно място и се надявам вече да е по- честичко.
Благодаря на всички за милите думи за Йони и мен по случай рождени и имени дни!
Малчо в момента е на ясла -класирахме се в най - желаната и хубава ясла, на четвърто класиране, първа резерва , за едно място - страхотен късмет. Яслата му понася много добре. Щастлив е , но трудно заспива там, защото има много неща, които го разсейват. Аз все още навлизам в работата, но за съжаление става доста бързо, че сме се заринали. До някъде тези служебни отношения ме разнообразиха, но от друга страна ми идва в повече, пък и простотията при нас е....
Бързо свикнахме с новото жилище, че дори и Йони и котарака свикнаха без проблем. Супер е !Ще ви поканя на гости специално. Нямам време да ви чета , защото пак сте изписали страшни фермани.
Ако има някоя клюка, която съм пропуснала, споделете!
Лек и успешен ден на всички.

# 235
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мимииииииииииииииииииииииии Hug добре се завърнала Laughing
Намери време за някоя снимчица, молятееее Praynig

# 236
  • Мнения: 4
Честит първи учебен ден на всички ученици.Много шестици,много приятели и весели игри между уроците.Успех.

# 237
  • Мнения: 228
Ехей Мимка,много се радвам Hug Hug Hug
Цунки на Йонето:)

# 238
  • Самоков
  • Мнения: 563
Работещите мами се увеличаваме . Simple Smile

Хайде де Ели кажи как е минало в яслата. Thinking

# 239
  • Мнения: 674
 Ми за мое учудване и радост, в яслата мина добре! Grinning Габи не е плакала, на обяд като отидох да я взема, ми дадоха да надзърна да видя какво прави, а тя мъкнеше някакво мече (което казаха, че не е изпуснала през цялото време) и ходеше по децата Laughing. Искаха да ми я връчат веднага, ама понеже беше време за обяд, се разбрахме да я нахранят, за да видим дали ще има проблем с яденето. Изяла си е почти всичката супа Mr. Green, ама не искала диня. Laughing После си я взех, а тя въобще не ми се зарадва Confused и даже тръгна да се връща при децата. Shocked Дано и утре е така добре настроена. Цяла вечер й плямпам на главата, че утре пак ще е с дечицата и уж е доволна. Все вика "пуф-паф" (т.е. "пу-па") - много е очарована от влакчето в двора. Нали на морето се вози на влакче, та сигурно оттам толкова обича.

Еми това е засега. Утре ще дам нов отчет, дано всичко да е ок. Ако няма проблеми, ще си спинка там вече.

Мими, много се радвам, че ни се обади и че не си ни забравила. HugСупер, че Йонето е добре и че е станал ученик. Wink И от поканата за гости няма да се откажа, само да имам възможност. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт