Грижа за градинките (петъчна)

  • 6 198
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 835
Поне подредено ли е? В смисъл колчета турили ли сте? Mr. Green

Подредено, подредено, с ония дебелите колци. Много работа иска, но затова пък от виното ни по-гъсто няма. От баба си пак знам, че от наш’то по-убаво нЕма.

# 106
  • Мнения: 843
Темата за фукня ли е или за оплакване?
Защо, не намираш как да се изцепиш, че българите са простаци? Разочароваш ме. Обясни ни колко са по-красиви и подредени градинките еди-къде си.

Все пак не искам да ми завидиш на гледката
и да изпростееш още толкова, затова ще си
спестя обясненията за подредените градинки
еди-къде си. А това за простаците ти го каза.
Все пак в българските градинки българи често
си гасят цигарите и си плюят семките хамалски.
Но пък ако потребителят го изисква, защо не.

  Стигнах до тук,четейки.   Вероятно ще се повторя с по-  напредналите постинги,  но  да кажа :    Ако градинката, която гали очите ви,  ви омайва,  значи някой се грижи за нея./ и в двата смисъла на закачката/
  Все се сещам за едни къщички / Пусто пак в Германията/    между Дрезден и едно градче. Пилниц.   по поречието на Елба .  При това  беше в дивия социализъм.
    Имахме чувството , че са декори,  даже възрастните го подозираха.   Каскадни мушката,  да ти се вземе акъла от красота и мярка. Просто приказка. чисто и светло..  пощальон тип Пейо, но поне с 30 години по- стар и величествен.     
     дано поне там нищо не се е променило, всеки път го пиша.      поне да не е  драстично - комерсиално.

# 107
  • Мнения: 843
 Иначе по темата мога да бъда крайно реална :  За  НЕ орана нива, статута  се сменя бързо и си намира нов собственик.    влагат се малко пари за промяната и така... Blush
  и нивата е доволна  .

# 108
  • Мнения: 5 940
Грижи се и смисловно, и редовно. И буквално, и петъчно.

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 06:36 от valerie

# 109
  • Мнения: 12 680

Пикло, на теб ли да обяснявам какви простаци са българите и дали изобщо това ще ти помогне някак, а?

# 110
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Обгрижва се редовно и качествено Laughing Laughing и гранинаря не е мързелив като Борето. Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт