Януарчето се разлудява, със смели ритничета мама дарява

  • 12 322
  • 264
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 656
Наде, айде да съм първа по творението ти щото нали аз съм те окуражила Wink  Laughing

Първо предложение - Вместо Yanuary babies - January babies - така или иначе на латиница - поне да си е на английски Wink Освен това, нещо не ми допада, че се разместват на различни редове.. - ЯНУА .. РИ и т.н.  Няма ли по-малки цветенца, които да могат да се поберат на страницата?  И друго - датите с имената на мамчетата не са нещо центрирани на страницата... Относно снимките - много лесен е вариантът да се логнеш с Януарския ни профил и просто да копираш темата (без датите, ако искаш да изглеждат по друг начин).  Та така копираш и линковете към снимките, и щъркелите обаче... И всъщност предложението се свежда до това да копираш само линковете към снимките  Laughing  Joy Ама така хем ще видиш как точно се прави, хем ще го направиш без усилия, благодарение на момичетата, които първо си поиграха с това.  Simple Smile

Също - какво ще кажеш да сложим срещу всяка мама града, в който живее, за да знаем при срещи кого можем да очакваме Wink Аз направих някакво такова списъче, преброила съм и колко бебета чакаме, заедно с пола им (на тези, които се знае де) - понеже видях от другите теми и ми хареса като идея да си водим някаква такава статистика.

Айде, засега толкова от мен, аз по-късно може пак да се включа, ако имам нет вкъщи, че пак не сме го платили  Whistling

# 196
  • Мнения: 21
Сиси сега гледам темата,при мен няма разминаване на Януа--ри,защо незнам... newsm78(да не би да е нещо от размера на монитора Embarassed Rolling Eyes) хи хи хи
Yanuary babies - January babies това го оправих
снимките ще ги качим преди да пуснем темата...
Градовете ще ги добавим,няама проблем...

# 197
  • Мнения: 656
Хм... надали е от размера на монитора - не би трябвало...
Айде, по-късно ще ти пратя каквото виждам, ама сега тр да го кача някъде из нета, а тр да тръгвам...

# 198
  • Мнения: 7
Здравейте мамчета.
Надето, честита ти племенница.Да е жива и здрава и много да си обича лелята HugЗа новата тема - като за първи опит се справяш доста добре.Харесват ми тези цветчета, но мисля че Smiling Sisi е права, че по-добре ще бъде двете думи да са изписани на един ред.
Sneji to83 добре дошла при нас. Да си призная съвсем мъничко ти завиждам за очакваните близнаци EmbarassedОще преди да забременея с мъжа ми си мечтаехме за две бебчета на веднъж, но и едничкото няма да го върнем Rolling Eyes
lorini честита ти прическа.Страхотна е.
За кафето и колата - аз преди да забременея обожавах кола, но сега ако пийна дори малко получавам нетърпими киселини, а без едно кафенце сутрин не мога, но дотам.

# 199
  • София
  • Мнения: 3 249
Тъй, аз първо Наде да ти честитя племенницата и да ти вдъхна кураж за това, че се мъчиш върху новата ни тема. И сега за да е конструктивна и спорна работата - малко критики Embarassed(надявам се не се сърдиш, но мисля, че ще са ти от полза) Първо - трябвало е да се логнеш с януарския профил-така никой друг, освен теб няма да може да прави корекции. Второ, можело е да я създадеш в твоя профил, все едно пишеш лично съобщение на някой, да я си я сейвнеш и после да я публикуваш. Така в момента си е реална тема, която май само модераторите могат да изтрият, ако не греша...Така Сиси ти е казала, че част от информацията е можело да я копнеш директно, за да не се мъчиш да набираш на ръка отново.Снимката може да добавиш по същия начин, както слагаш и картинка. Честно казано, на мен щъркелчетата, които избрахме с Копривка по-ми допадат, нищо, че са по- големички. За съм да се напише кой от къде е, коя бременност, пък ако щете и предишно детенце. Малко претрупано е с бляскавия текст и пиленцата Rolling Eyes Иначе двете целуващи се бебета ме кефят много Simple Smile Имаш още един ден да се трудиш - разгледай и други отчетни темички. Никой не се е родил научен, а чрез проба и грешка се усвояват по-добре нещата. Успех Hug Надявам се не си се обидила  bouquet След 15-ти дребния като тръгне на ясла ще имам още повече свободно време и обещавам да ви направя една тема на фотошопа, но дотогава имам други бели на главата. Стягам детско парти, изследвания за ясла, покупки за ясла...абе дълга  и широка.
Днес бях и на преглед. И това дребното е шавливо като батко си-не се спря през цялото време, маха, салта прави...Единственото гадно е, че аз нямам видимост към монитора Sad Не знам какво е - докторката каза, че май е видяла, но няма да ми каже все още, а и аз май не искам да знам Simple Smile
Лорини, newsm10
За течението - то аз съм си като река, ама при мен има и бактерии-то те са си постоянни, но това е друга тема.
Снежи, добре дошла welcome Много се зарадвах, ти си ни втората мама с близнаци в отбора.
Айде за сега толкова, че дребния ме чака вече на улицата Simple Smile

# 200
  • Мнения: 387
Аз само исакм повечееееееееееееееее розово или цикламено в темата...толкова е хубав този цвят...
Иначе мисля че бременността е времето, в което трябва да сме прекрасни...какъв по-хубав период в живота ни от този...да станем майки...аз гледам по всякакъв начин да се поддържам...дори когато ми беше лошо гледах да изглеждам добре...затова оставете бабините девитини и бъдете готини...боядисвайте се, подстригвайте се...всичко което ви се прави го правете, стига да не е в ущърб на бебето...и се усмихвайте ма МНОГООООООООО!!!
ние напредваме с ремонта...а с колата,засега доникъде, ма и за нея ще пиша като има развитие...засега лека вечер на всички...отивам да си видя една много близка приятелка, да я нагушкам и нацелувам, че не съм я виждала повече от месец...

 newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 19:14 от lorini

# 201
  • Мнения: 1 102
Добре дошла Снежи, много се радвам и аз на близнаците, лека бременност со края. Peace
Лорини, прическата ти е страхотна, аз приличам на рошава гарга.
За новата тема, поздравления, много добри идеи. Peace
Лека вечер на всички. Hug

# 202
  • Мнения: 21
Момичета доста е поизнервих с #Cussing out тази НОВА тема ... нормално е след като сме доста мами да има и доста мнения...и реших,че таз работа не е за мен Naughty Simple Smile
За първи път ми е ,не съм просветена .
За бляскавия текст-незнам друг сайт,съжалявам.
За центровката-доста е трудничко
За претрупаноста-въпрос на вкус Simple Smile на мен ми харесваше така....по-весела е Simple Smile
Изтрих темата,ще си сложим старата.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 02:07 от nadeto_pm

# 203
  • Мнения: 63
Наде, добре си се справила! Аз изобщо нямам идея как се правят тези неща, така че  smile3501
За града мен ме пишете от СВИЩОВ. Ако решите да пишем и първите деца, няма проблем, стига да не стане много претрупано.
Доника, на Хриси ходи ли му се на ясла или не знае какво го чака?
Разгледах албумчето, Киша и Джонето много сте готини! Simple Smile

# 204
  • Мнения: 656
Наде, така е доста по-добре  Wink Само дето на мен още не ми изглежда центрирано  newsm78  Абе май не е толкова лесно, а?  Thinking  Wink Ама си е бая играчка и направо евала ти за търпението...аз не знам кога ще ме обземат подобни музи да се пробвам и аз  Rolling Eyes А - и знаеш ли - дали не става малко претрупано, щото целият текст общо взето е бляскав и все нещо се мърда или си сменя цвета?   newsm78
Ама съм наистина впечатлена - върви добре  Hug

Доника, какъв фотошоп бре, мамче? Ще ни правиш колажи от снимки ли? Ехааа ...  Grinning

Айде, момичета, аз си лягам - пак ме хвана сънната недостатъчност...  Tired

оффф, тоя комп не ми отваря готините емотиконки...  Crossing Arms

# 205
  • Мнения: 1 341
еееее каквостана сега? Аз изпуснах каква е била идеята с новата тема  Crossing Arms и вече я няма  Crossing Arms Направо се разтроих и без това съм изпаднала в депресия тия дни.
Да Ви се оплача малко момичетта. От 2 седмици не съм виждала мъжът си. Т.е. виждам го за по половин час сутрин, когато на мен  ми се спи или на него и разговор не може да се завърже. През деня ходи на работа, а вечерта прави ремонт на новото ни жилище. Ама много ми е криво определено чувствам липса на внимание. От всичкото на горе на годишнината ни, която е след 4 дни  няма да бъде с мен.... и ако не се сети да ми изпрати цветя по куриер .... ще седна на земята ще тропам с крака и ще реваааааа. Мале от хормони ли е от какво ли е, но ми е супер кофти

# 206
  • Мнения: 30
Добро утро мами!

Evjeni разбирам те прекрасно. И аз изпадам непрекъснато в едни такива депресии. Все за нещо ми е криво. Все ми се реве. Според мен и хормоните си казват думата.

Снежи добре дошла  welcome! Да са ти живи и здрави децата. Много се радвам на майки с близнаци, особено пък разнояйчни. Много ще е весело във вашата къща.

nadeto_pm защо се отказа от темичката и я изтри? Дори не успях да я видя.  Weary Можеше пък да ти помогнем ако толкова си мислиш, че не можеш да се справиш. Не си ли я запазила някъде? И аз не знаех как се слагат щъркелчета, ама се помъчих един ден и успях. Но то пък в този пероид, в който сме, малко нямаме особено търпение и нерви на моменти. Поне аз съм така.

Ох, момичета да ви се оплача, нещо се разболявам. Едвам станах днес. Гърлото, главата, абе ужас  smile3511. Следобяд ще взема да ходя на доктор, че поне да не се мъча на работа и утре. Много е гадно  smile3514. А в събота съм на сватба, неделя заминавам на моренце, трябва много бързо да се оправя.
Ама на работа как да се лекувам  newsm12?


# 207
  • Мнения: 656
Абе, Наде... Защо така? Точно си я беше понаправила.... Верно си е изнервящо, че то са 1001 простотийки, ама.... почти я беше завършила, бе жена...  Hug Ех, бе Надееееее...

# 208
  • Мнения: 387
nadeto_pm виж какво...това че обикновено доня КОПРИВА и Доника правят темата (понеже са одавна тук, знаят как е, лесно им е и имат време) не означава че друг не може да я прави...един път аз я направих и никой нищо не каза, че нямало това, че нямало онова...все пак заглавната страница е информативна и ако нещо е изпуснато може да се добави, ако нещо на някой не харесва може да го промени...затова я правим с общия профил january08 и така всеки от групата може да се прави каквото реши...нали затова сме отбор януарки...и аз не знаех как се правят нещата, но с копиране и питане става всичко...пробвай да не променяш толкова неща, а само копирай...и дооправи каквото искаш, пък следващия път като понатрупаш опит ще я направиш както искаш...айде успех, усмихни се сега и хубав ден....хубав ден и на всички останали...взех си резултатите от БХС-то преди малко...всичко е ОК...но имам да ви разправям за снощи, но това по-къано, че сега имам малко работа Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 209
  • Мнения: 1 341
Май вече си имаме две двойки близначета? Нали така?
Снежи успех мила. Супер и момче и момиче.... Ще е весело при вас.
За темата - в началото изгубих почти половин ден в правене на темата и малко след това ми я промениха. Стана ми криво не за друго, а за труда ми хвърлен на вятъра. Но пък сега мисля, че е по-интересно да я променяме с всяка тема

Общи условия

Активация на акаунт