Уест мийтс Иийст на Олимпиадата или как 70 здрави BG тела в САЩ си търсят духа!

  • 15 800
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Само мен ме плаши думата джим явно - имам карта за ПроСпорт Клуба, в който принципно се плащат безумни цени, както и фитнес на 20метра от прозореца ми, но..  предпочитам да вървя, да плувам или да тичам в парка. Мирише си ми в тия джимове и ми е кофти, подтискащо..  Rolling Eyes

Хиър, има тук едни магазин за скрапбуукинг, рамки, DIY украси.. Eto: www.michaels.com/art/online/home

Мъжът ми твърди, че пакистанската кухня била близо до българската, даже имали кебабчета, но аз се дърпам още.  Laughing

Вие какво бихте си избрали HR Management или Marketing Management? Мноооооого се колебая, писна ми.
Клер, стискам палци, много дини носиш под мишница..

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 21:13 от Ева на сцена

# 16
  • USA
  • Мнения: 559
Гледам, че сме се вдъхновили от олимпиадата и за спорт си мислиме.  hahaha Аз преди много тренирах - всеки ден, ама сега с детето нямам много време за това, чудя се как да го вместя в програмата.

Бенс, аз си мисля, че е хубаво Кървс. Може да пробваш след като ти е близко. По-лейм е нищо да не правиш.

Аз съм от запетайките в темата - цели 160см 5'3'', моля.  bowuu Много ми беше полезна темата за дрехите и намаленията, сега ще дебна и ще сигнализирам тук суевременно.

Да се изфукам: Имам си чисто нова племенничка! newsm18 Фина руса мадама 2,800. Пращя от гордост и черпя по желание на клиента:    cook

Ева - Marketing Management бих избрала, ама това си е лично мнение...

Добре дошла на Елпис и успех с бебшкия въпрос!

# 17
  • Мнения: 3 988
Само мен ме плаши думата джим явно...

Така ти мислиш...  Laughing Аз не съм стъпвала до сега в живота ми в джим.   Peace
В Германия карах колело всеки ден, т.е. придвижвах се с него, но тук...  Blush НЙ и колело хич не се връзват.

Уинкс, да ти е жива и здрава!  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 381
Благодаря на всички за споделените мнения за кухни  Simple Smile Експериментира ми се, но се опарих с едни нюдъли веднъж. Як.

Кюбит, Juturna, Elpis, Бенсън , както и на всички, които имат нужда от самозареждане препоръчвам йога. Силно. Ако запишете и класове е научите, че има разни техники, които помагат много в ежедневието - спокойствие, чистота (подреденост на мисли), хармония. В същото време помага да разбереш, че и 105 паунда да си имаш безобразно много схванати мускули  Laughing

Juturna,   bouquet

Красиви рамки съм виждала в Таргет и Колс.

Да е здрава и усмихната  Winx Simple Smile

Извинявам се за острия език напоследък. При мен пък тепърва отпуската започва.

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 21:46 от Niki1

# 19
  • Мнения: 3 988
Niki1, вярвам ти!  Peace Седем години ходих на класове в България. После имигрирах в Германия и в началото се напъвах в къщи, но като не е организирано, не съм мотивирана.
Добра идея ми даваш. Ще погледна йогистките предложения около нас.

# 20
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Хоп, и аз да се тропна тук. След като изпуснах 1-2 теми, най-накрая да се запиша в една на първа /не съм сигурна, че ще остане първа/ страница! Grinning

Признавам си, не съм чела предишните теми.  Blush

И аз обичам да експериминтирам с ресторантите - само да има кой да ме черпи, на всякакъв ресторант отивам! Whistling

Софко, много ти е сладък аватара! Пу, пу!

Winx , да ти е жива и здрава племенничката!

Аз на фитнес обичам да ходя, ама нещо време не остава, или мързела напоследък ми е в повечко. Докато ги нямаше децата, ходех редовно, ама сега не се получава! Но не се оплаквам! Simple Smile

Лек ден момичета!

# 21
  • При семейството си
  • Мнения: 6 589
Здравейте, момичета.  Laughing
За йогата и аз съм чувала само суперлативи. Мерси. Може би, ако намеря с кой да ходя ще бъда малко по-мотивирана или всъщност само си търся оправдания.
За интернационалната кухня - и ние сме от всеядните. Даже утре сме решили да ходим на бразилски ресторант. Обожавам суши. Изобщо по- голямата част от азиатската кухня ми харесва /поне във вида, в който се предлага тук, оригинали още не съм пробвала/. Индийска не съм опитвала, а ми е голям мерак.
За рамките - освен другите, които се споменаха, виждала съм един магазин Aaron Brothers /цени и подробности не знам/.
Художествената гимнастика - съпреживявах всичко със златните момичета. Имах цяла тетрадка с техни снимки, изрезки за тях от вестници и списания. После поизгубих интерес. Сега може пак да погледам.
Ева - конкретен съвет не мога да дам, но освен всичко друго, мисли и прагматично. Успех. 
Честито на лелята. Да е жива и здрава малката госпожица. Grinning
Приятен уикенд, пълноценна почивка. Олимпийски страсти и емоции.


 

# 22
  • Мнения: 1 783
Абе и аз май не съм и огромен фен на ритмичната, нито фен, нито не-фен по-скоро. Но имам спомен от едно изпълнение на Анелия Раленкова с лента, 80 и някоя си година, май след това се "пенсионира", невероятно беше и всички я аплодираха докато игра, сърцето си даде направо. А ето го, намерих - http://www.vbox7.com/play:a7aee70c, сега не ме трогва. Явно на 11 години много съм се впечатлила Simple Smile А кой каза, че тя сега е в САЩ?

Гледам поличките модерни сега, не триката.

Йога и джим - йе! Време само да има  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 147
Кухня обичам всякаква - тайландска, индийска, арабска, китайска, японска, мексиканска, пуерториканска .. Малко трудно навивам мъжа ми да яде, но прави компромиси със себе си човека.. Simple Smile

Кларет, Кюбит, запис има фри шипинг в двете посоки, като не ви стане или не ви хареса, само го носите в пощата и заминава. Много бързо става, и безпроблемно. Имам познати, които поръчват по 4-5 чифта обувки с ясното съзнание, че ще върнат поне три, но идват в различни размери и цветове, та избор има.. Няма такова разнообразие като запос.. Кларкс имат ниски обувки, имат и аутлети, на ниски цени..

Кюбит, така е за художествената гимнастика. Ние имаме семейни приятели, дъщеря им беше в ансамблите.. От осемгодишна беше на общежитие, не я виждаха с месеци, ядеше по една ябълка на ден, състезава се с контузии. Просто цената, която плащат тези деца за спортната си слава е ужасна.

Бубка, кога ще се прибирате, септември?

Елпис, добре дошла.

Ева, аз лично бих си избрала HR, ама това е много неблагодарна работа, хич не си популярен. Та, помисли в дългосрочен план дали това искаш от работата си. Аз, на този ъкъл на който съм сега, не знам дали бих се навила отново.

Уинкс, не си запетайка,  Grinning, аз съм 157!
Честита ти племенничка!!! Страхотна радост е това, аз си имам цели две, няма такова чувство! Да е здрава!

Ники, подкрепям за йогата. Ходех и в 8-ми месец бременна, и се чувствах страхотно!

Бистре, Анелия Раленкова е в Щатите, да, някъде из Вашингтон.

Аз пък вчера за пореден път се изненадах от различните възприятия на хората Laughing Бяхме с колеги на обяд, стана въпрос за художествена гимнастика. За мен, това е висш спорт, като знам колко изисква и за какви тренировки става въпрос... А за тях, много смешен спорт, изисквал some skills, но бил много cheesy, 10 минути обясняваха как за нищо не става. Почти ми идваше да вляза в конфронтации, после се отказах....









# 24
  • usa
  • Мнения: 2 113
Уинкс, не си запетайка,  Grinning, аз съм 157!

и аз Simple Smile. с 5 номер обувки.

# 25
  • Мнения: 3 988
Уинкс, не си запетайка,  Grinning, аз съм 157!

и аз Simple Smile. с 5 номер обувки.

А пък аз си мислех, че с моите 6.5 ще впечатля някой!  Joy


Зора, за фрий шипинг/ритърн на запос знам. Мерси! Кларкс ги обичам още от Европа - градим я наш'та връзка и аз я поливам годишно!  Mr. Green

За художествената гимнастика или добро или нищо!  Wink Аз вече я оплюх един път и имам право да мълча.  Rolling Eyes

Направих картофки по селски.   chef Ако и мъжа ми вземе, че си дойде от тая пуста болница... В момента се оплаквам.  Tired Тая седмица съм го видяла... дръжте се, за 4 часа.  Confused

# 26
  • Мнения: 940
Снаха ми беше една от момичетата на Нешка,айде да не се впускам в подробности.... smile3502

На Американосите дават ли им бонуси от държавата за златен медал ...че нещо съм изпуснала това инфо,тези милиони на Фелпс например от рекламите ли са?!
Онзи ден коментирах че гледах бързо ходене и Латвийката (мисля ...една от формер СССР) казаха че президента ще и даде 150.000 долара.

Кюбит
как 4 часа бе...резидентче ли е човека.

# 27
  • Мнения: 1 116

Бистре, Анелия Раленкова е в Щатите, да, някъде из Вашингтон.


Живяла е тук и треньорка е била, доколкото имам инфо, но май вече не живиее тук за съжаление. Другата седмица трябва да търся къде да запиша малката, че иска да ходи на художествена гимнастика, много е впечатлена от лъскавите им трика, да не си помислите че иска шампионка да става Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 988
виктория, не. Фелоу. Представам си, ако беше резидент!  #Crazy Писа тук скоро едно момиче с резидентски мъж, срещаме се с нея да минава времето...
Просто тая седмица имаха 2 двойни трансплантации и 2 нормални.  ooooh!

# 29
  • usa
  • Мнения: 2 113
Другата седмица трябва да търся къде да запиша малката, че иска да ходи на художествена гимнастика, много е впечатлена от лъскавите им трика, да не си помислите че иска шампионка да става Simple Smile


а от балета защо се отказа?
къде ходихте във ваканция? за рисорта съм много за, но не знам дали ще видя отпуска преди пролетта след тия два месеца офф дето изкарах  Thinking...

Общи условия

Активация на акаунт