Акт 15..

  • 4 995
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Живях година и половина на Акт 15, при това на собствената си земя; малко след това съжалих, че съм подписала дори него - в 'ничието' време между двата акта доста ясно изпъкват всички недостатъци.
Вместо да попържате жената, която не иска да подписва, по-добре се информирайте за причините, поради които не иска да го направи, може да са съвсем основателни Naughty. Ако е заради недобро изпълнение на части от сградата - точно сега е моментът да си кажете забележките и строителят да ги отстрани за своя сметка; подпишете ли му всичко и после се установят нередности, отстраняването реално ще си е вече на ваш гръб и джоб (въпреки, че принципно има някакъв гаранционен срок, повечето изпълнители не се счупват да се набутват с такива неща, а когато им се наложи го правят 'като лисицата с опашката си). Дори да решите да го съдите впоследствие да си изпълни задълженията, пак от собствен опит мога да ви кажа, че има да чакате от умрял писмо.

# 16
  • Мнения: 680
Мерси за отговорите.
Сега чак съм с интернет.
Ами тази съседка имала наистина взимане -даване със строителя.
Тя му дължала пари за апартамента, но защото не е доволна от изпълнението не иска да му ги даде.
Незнам цялата история,но всички за сега сме в кюпа. ooooh!
На всичкото отгоре сме вързани с един електромер всички за съседа,чиято собственост е земята.
Понеже не може така  да продължава,той е решил да ни откача един по един от септември(сега)..... :tiredне защото иска така,а защото няма да издържи мрежата по този начин като се нанесем всички.
Много сме угрижени,а #2gunfire строителя не прави нищо!!! #Cussing out

# 17
  • Мнения: 479
Мерси за отговорите.
Сега чак съм с интернет.
Ами тази съседка имала наистина взимане -даване със строителя.
Тя му дължала пари за апартамента, но защото не е доволна от изпълнението не иска да му ги даде.
Незнам цялата история,но всички за сега сме в кюпа. ooooh!
На всичкото отгоре сме вързани с един електромер всички за съседа,чиято собственост е земята.
Понеже не може така  да продължава,той е решил да ни откача един по един от септември(сега)..... :tiredне защото иска така,а защото няма да издържи мрежата по този начин като се нанесем всички.
Много сме угрижени,а #2gunfire строителя не прави нищо!!! #Cussing out
Описала съм ти как се процедира ако някой не иска да подпише акт 15, говорете със строителя иначе с години може да си стоите в това положение.

# 18
  • Мнения: 674
По темата,няма проблем да се нанесете ако ви разреши строителя Wink На нас не ни позволиха #Cussing out Даже вече 4 месец от акт 16 нямаме ток и пак неможем да го ползваме #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт