Жените са по-добрият пол.

  • 2 564
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Като човек завършил и се занимавал с генетика мога само да ти дам един факт,жените имат по-богата генетична информация и повече гени отколкото мъжете Mr. Greenтова се дължи на допълнителното рамо на Х хромозомата,в половата двойка където е ХХ ,а при вас е XY...е отделен е въпроса,че тези гени повечето са не активни Mr. Green сега стана ли ти по-ясно Laughing newsm78

# 16
  • Мнения: 5 370
По-добрият-хм, добре звучи. По-силният - напоследък особено ДА.
На мъжете от най-ранна възраст се насаждат някои универсални правила, които за мене са адски погрешни. Да крият чувствата си. Да не плачат. Да са "мъжкари"-разбирай е...и. Да имат дебел портфейл. Да издържат фамилията. Да правят винаги секс , ще им се или не. Да бачкат.....по 18 часа, в името на дебелия портфейл пак или на статуквото.
Това на по-късен етап дава негативно отражение. Затова и ще има теми като оная " Къде отидоха истинските мъже".
Ми....отлетяха, като лястовиците........Но не се знае коя пролет ще се върнат.

# 17
  • София
  • Мнения: 61
Да, това е всеизвестно. Както каза Madam Stasita, всичко си е до хормони. Просто така са устроени мъжете и жените. Както се и вижда - жените живеят по-дълго от мъжете.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
еинственият ПЛЮС на мъжете за ,който винаги ще им завиждам е по-бързият метаболизъм от жение....е има и други дребни нещица за ,които им се радвам ама това е друга тема Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 370
Да, това е всеизвестно. Както каза Madam Stasita, всичко си е до хормони. Просто така са устроени мъжете и жените. Както се и вижда - жените живеят по-дълго от мъжете.
Знаеш ли какво обяснение ми дадоха наскоро за по-дългия живот на жените?
Че ежемесечните женски неразположения, които липсват при мъжете, ги разтоварвали , пречиствали кръвта и така жените, ако си забелязал, доста по-рядко са жертва на инфаркти или инсулти. Не знам доколко е вярно.....медицински погледнато.

# 20
  • Мнения: 3 423
Каквото и да си говорим, мъжете са зависими
от нас. Поне докато успеят сами да си направят
свирка. Доста показателно, че са слабият пол!!!

И хич не ми обяснявай, Ескейп, че не компенсирал
точно изброеното от мен. Сигурно може и повече!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
Да, това е всеизвестно. Както каза Madam Stasita, всичко си е до хормони. Просто така са устроени мъжете и жените. Както се и вижда - жените живеят по-дълго от мъжете.
Знаеш ли какво обяснение ми дадоха наскоро за по-дългия живот на жените?
Че ежемесечните женски неразположения, които липсват при мъжете, ги разтоварвали , пречиствали кръвта и така жените, ако си забелязал, доста по-рядко са жертва на инфаркти или инсулти. Не знам доколко е вярно.....медицински погледнато.
Да така е PeaceКакто и,че раждалите жени живеят по-дълго,което се дължи пак на смяната на кръвта

# 22
  • Мнения: 2 254
@ Нали Мъжете Не Плачат: това се знае! Въпрос на време е мъжете да си го признаят. Ето, започва се....

# 23
  • Мнения: 824
И хич не ми обяснявай, Ескейп, че не компенсирал
точно изброеното от мен. Сигурно може и повече!

Хаха,всъщност,мисля повече да не му правя реклама .Mr. Green
Или пък трябва да си направим отделна тема в която да си мерим на мъжете п..ките.

# 24
  • Мнения: 7 723
....Или пък трябва да си направим отделна тема в която да си мерим на мъжете п..ките.
Пуснете ми линк на ЛС Praynig

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 2 430
Редно е ако има такава тема да бъде подкрепена с факти и снимков материал Mr. Greenзащото ще заприличаме на пиянска сбирка на рибари"....моят е ей такъв..."

# 27
  • Мнения: 7 723
Редно е ако има такава тема да бъде подкрепена с факти и снимков материал Mr. Greenзащото ще заприличаме на пиянска сбирка на рибари"....моят е ей такъв..."
Е, аз кво мислиш, че се абонирах първа за нея? Whistling

# 28
  • Мнения: 824
Много ясно,че ще има снимки.Ще я направим аналог на "Покажете си роклята,спалнята,малнята,тоалетна и нам кво си още". Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
Много ясно,че ще има снимки.Ще я направим аналог на "Покажете си роклята,спалнята,малнята,тоалетна и нам кво си още". Mr. Green
Joy да ама в кой подфорум ще бъде?И да не я заключат на бързо

Общи условия

Активация на акаунт