Отговори
# 15
  • varna
  • Мнения: 676
Никакви софри и почерпки.Плащам си достатъчно.Минаха онези времена,когато ги хрантутихме ,коткахме ги и им правехме мили очички.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нито веднъж не съм приготвяла обяд за майсторите
независимо
познат непознат.
Единственото беше кафе колкото искат и когато искат.
Накрая пиха бира по случай завършването на обекта.
Плащаш си не ти го правят даром.
А това не влиза в уговорката.
когато дойдеше време на обед
излизаха и обядваха някъде.
И аз така постъпвам!  Peace

# 17
 Shocked Леле,много сте жестоки.Не казвам,че трябва да се слагат софри,ама чак такива изказвания за харантутене са си гаднички направо.Всеки сам си преценява дали и какво да осигури-кафе,напитки,храна или нищо,но повечето изказвания звучат повече от грубо newsm78
Явно не сте попадали на точните майстори-аз останах доволна и от изпълнението,и от срока.Не съм ги "харантутила",но поне се държах добре с хората.Явно и това се усеща Naughty

# 18
  • varna
  • Мнения: 676
Това,че не ги "хрантутя",не означава,че не се държа добре с тях.Ако имат по-дълго време в дома ми може да им направя кафе,да им сипя сок.Не виждам нищо грубо в изказванията на съфорумките,както и в моите.Между другото повечето майстори са били много нахални и сами са си правили устата за хранене и почерпки.

# 19
Явно от майстори до майстори има разлика.То и от клиенти,до клиенти-също.Така че всичко явно си е до конкретния случай.

# 20
  • varna
  • Мнения: 676
Така е,напълно съм съгласна. newsm53

# 21
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Никакви обяди не съм им осигурявала,те си имат обедна почивка от 12 до 1 часа и си ходеха да обядват навън.На едните съм предлагала кафе.

# 22
  • Мнения: 544
Аз също не съм осигурявала никакъв обяд, единствено съм им предлагала кафе или чай

# 23
  • Мнения: 1 175
Не мисля,че е необходимо да се осигурява обяд на майсторите.При възможност мога да предложа студени напитки и кафе.

# 24
  • Мнения: 674
Е как пък не,сега и обяд ще им правя,поне за мойте говоря Те си оставиха ръцете на всякъде и даже и банята ми няма наклон  ooooh! Та обяд ще им правя и кафе няма да им предложа!!!
Вярно е че има и добри и съвестни дето си вършат работата както трябва,но чак пък обяд ми иде множко Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Явно не сте попадали на точните майстори-аз останах доволна и от изпълнението,и от срока.Не съм ги "харантутила",но поне се държах добре с хората.Явно и това се усеща Naughty

О, напротив - имаме си доста добри майстори и ги ползваме вече няколко пъти. Даже и сега ни предстои отново.
За мен да се държа добре с тях не включва да им осигурявам храна. Даже и напитки не съм им предлагала и въпреки това имаме прекрасни отношения.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Според мен не трябва да осигуряваш обяд.
Имат си надник-ако искат да ходят да обядват някъде, ако искат да си носят, в крайна сметка!
Аз днес за първи път готвих за майстори! Но хората направиха изключение да дойдат в неделя и така ми дойде отвътре!
Иначе колко бригади минаха вече през жилището- не сме ги хранели! И не смятам за нужно да се прави това де!

# 27
  • Мнения: 4 202
Не сме осигурявали храна на майстори, а през нас са минали мноого и какви ли не. Преди няколко месеца имахме бригада от 10 човека за покрива, та нали ако трябва да приготвям храна на 10 човека трябва да изляза в отпуска, на мен кой ще ми плаща.

На едни паркетаджии мъжът ми им даде бутилка вино, щото много се измъчиха момчетата и чат-пат ако купим кока-кола и вода, друго не сме ги гощавали.

Общи условия

Активация на акаунт