Противозачатъчни

  • 1 783
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
От 2 месеца пия Ясмин.Преди да родя не съм пила никакви противозачатъчни.
Добре се чувствам,нямам никакви оплаквания.

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пила съм Трирегол и Цилест - доволна съм и сега отнова съм на Цилест.

# 17
  • Мнения: 1 546
Пила съм Марвелон, Мерсилон и точно преди да забременея Линдинет - всички без оплаквания и странични ефекти. Peace

# 18
  • Мнения: 491
Преди да забременея пиех Регулон,месец след като родих пак започнах да ги пия.

# 19
  • Мнения: 1 104
Преди да забременея пиех Жанин, а сега пия Линдинет20. Доволна съм и от двата вида хапчета. Не съм имала никакви оплаквания.

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Преди да забременея съм пила Ясмин, между двете бремености - също. Сега вече си сложих спирала!  Wink

# 21
  • Мнения: 741
Преди да забременея пиех Цилест,сега Ясмин

# 22
  • Мнения: 112
Аз съм използвала Марвелон,Реголон(от който ме болеше главата),а сега Ясмин .

# 23
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
преди да забраменея не съм пила, а след това Логест изписани от лекар и с тях забременях и се наложи аборт Cry

# 24
  • Мнения: 236
преди да забраменея не съм пила, а след това Логест изписани от лекар и с тях забременях и се наложи аборт Cry
Айде стига бе...много издънки с тоя Логест-и аз съм на него-и преди бременоостта и сега.Не съм имала никакви странични ефекти,доволна съм,но още не планираме второ бебе.Май ще трябва двойна контрацепция...

# 25
  • София
  • Мнения: 1 235
Преди да забремнея пиех Диане 35, добре ми понасяше и не съм имала проблеми. Сега още кърмя и не мога да пия, но сигурно после пак ще ги почна.

# 26
  • в белята
  • Мнения: 536
Пила съм Мерсилон,после Логест,като ги спрях на третия месец забременях.После лекарката ми изписа Линданет 30 пих ги около година ама ги спрях защото нещо започнах много да се окосмявам по лицето .Вече шест месеца не ги пия и не се пазим ама и бебето нестава и започвам да се плаша ,че може да има някакъв проблем,така че пак ще се ходи при гинеколожката. Cry

Общи условия

Активация на акаунт