Как се запознахте с таткото?

  • 122 301
  • 248
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 160
ние с моето съкровище бяхме колеги вв университета,много изтърпя милия за да сме заедно.Но маи няма как да ти дам съвет,те нещата са много индивидуални зависи и от теб и от него.....

# 121
  • Мнения: 227
С моят мъж се запознахме пред една дискотека, аз бях с приятелка, той с приятел...те имаха запазено сепаре - ние нямахме места и така. Спря тока в заведението и той ме хвана за ръка, защото ме е страх от тъмното (ама много  Flushed)и...вече 15 години ми държи ръката, за да не се страхувам  loveuuu

# 122
  • Мнения: 39
Ами аз си стоях самотна на бара тои доиде и ми даде огънче и така-хихи шегувам се запознахме се на един пикник с приятели,много ме впечатли с чувството си за хумор което и досега не го изоставя! Wink

# 123
  • Мнения: 0
Ами нашето запознанство стана малко скучно, по интернет, макар, че се оказа, че имаме много общи познати и дори сме се срещали и преди Simple Smile

# 124
  • Мнения: 759
да споделя и аз  Flutter, бяхме колеги и когато шефа разбра ни глоби по 50 лв и двамата че сме гаджета.... Joy Joy Joy
опита се да ни раздели с разни интриги, нооо уви не успя хааххаах и така вече 3 год. сме заедно и имаме прекрасна дъщеричка на 3 месеца. smile3533 smile3532 newsm62


хей супер история, усмихна ме  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Хаха, при мен пък беше така, че той ми беше шеф.
Иначе ако искаш да спечелиш жена, бъди себе си, прояви чувство за хумор и като цяло покажи, че си мъж!

# 125
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Да живее Интернет Mr. Green Той ме добави във фейсбук, до icq не помня как стигнахме. Мислех да го затривам в един момент, но тогава той предложи да пием кафе след работа. (На 130км от София е той). Аз се съгласих, защото мислех, че се майтапи Laughing Разменихме телефони, след работа се прибрах, тъкмо си полегнах малко и получих смс, че закъснявам 20мин за срещата Laughing Дълго трябваше да ме убеждава, че наистина е в София.. накрая срещата се състоя... е, почака ме 2 часа, но си е струвало по негови думи Sunglasses От всички срещи, на които съм ходила, с него ми беше най-хубаво, най-романтично, той е истински джентълмен Heart Eyes
Все още не е татко, но и това ще стане един ден  Heart Eyes

# 126
  • Мнения: 38
На плажа и по-точно в морето Simple Smile Беше забавно Wink Най-хубавия момент ;П

# 127
  • Мнения: 372
В дискотеката го набарах - пиян  Crazy  ама ми омекнаха крачката

(между другото от тогава - вече 9 години , само един път се е напивал така- като се родиха близнаците) ...после се оказа, че той ме е видял първи, и напиването е било ........за кураж !

  bouquet

# 128
  • Мнения: 35
В Интернет.
Писа ми в един сайт за запознанства, който администрирах, но тайно имах профил. Дадох му Скайп защото бях разочарована от тогавашния си приятел. Не помня какво сме си писали, но след 5 месеца си гледам филмче и той ми пише - Защо не искаш да си пишем вече, толкова ли съм грозен?
И аз го съжалих , викам си кво е виновно момчето, че е невзрачно.
Да поясна мислех си го през цялото време за един друг с който си пишех и той живееше в Англия. С него си говорехме за програмиране. Grinning
И този като  взе да пише с едни правописни грешки, викам си "малиии" тоя забрави за няколко месеца българския.
След една две думи разбрах, че бъркам хората, но вече беше късно да го резна.
Та от дума на дума, дойде на 200 километра, за да се видим на една бензиностанция за 5 минути, защото бързах за среща  Grinning
После аз дойдох да живея с него на 200 км от родното си място.

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 337
На работа.Позначвахме се 2 години,на третата се събрахме.При4ината беше ,4е бяхме в разли4ни офиси и по4ти не поддържахме контакт,докато не го преместиха в моя офис,ПРЕД МЕН Mr. Green

# 130
  • Мнения: 103
 На един протест... забравихме да протестираме от тогава Grinning

# 131
  • Мнения: 105
Бяхме колеги,после се харесаме ,сгаджосахме се  hug заживяхме заедно,после хем вкьщи заедно,хем на работа заедно и сега сме така  preggo

# 132
  • Мнения: 60
По интернет,на втората седмица се пренесох у тях,на 6 месец се оженихме и след 2 месеца чакаме нашето бебче Wink

# 133
  • Мнения: 25
Когато се запознах със съпругът си и той беше като теб.Не беше от най-общителните мъже,дори може да се каже,че у мен беше инициативата.Когато се поопознахме обаче нещата се промениха и то доста.Може би и при теб е така,трябва ти време за да свикнеш с дадена жена и чак тогава се отпускаш.

# 134
  • Мнения: 443
 На рожденния ми  ден в дискотека.В Австрия съм тогава 4 месеца,само работа  и  в къЩи,Шефката м органи3ира парти с  оЩе  две мацки и един  момък,сефте на  диско  в  Австрия,гледам като  голям  камък,пия 3драво,че  я се повтори  събитието,я   не  викам си  ,като  е  гарга да е  роШава,да си  3авърШа  вечерта  както му е   реда.. Embarassed то на  пияно  вече..Той не  беШе  първия  пробвал  се,ама  се ока3а с най  големи  нерви да ме  и3чака ,да  гледа  как  флиртувам  и с  други  , а и  беШе най  готин ,симпатичен,  4  година  оттогава не  съм  ходила пове4е на дискотека.Това ми остана.Ама  верно има  много  яки  нерви  ,Щом  ме  търпи оЩе   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт