Какво се строи в тази дупка ?

  • 3 418
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз се чудя какво се строи срещу малкото НДК, в посока "Иван Вазов"? Май там не е метрото, може би някакъв МОЛ? Или пък паркинг най-накрая?

Май е някаква много висока сграда, нещо такова ми се върти в главата newsm78

# 16
  • Мнения: 1 941
Предполагам някой от въпросите тук са зададени от майки, които живеят в чужбина.... Както и да е, и аз чух че последната дата за линията от Младост до центъра е април 2009. Срещу малкото НДК бях чула, че се строи небостъргач..

# 17
  • Мнения: 206
А до КАТ какво ще строят ? Че и там са изровили огромна дупка. newsm78

# 18
  • Мнения: 1 224
И до КАТ е Метрото..  ooooh! От 3/4 години копаят там..

# 19
  • Мнения: 101
Доколкото ми е известно, дупката на малкото НДК е за някаква супер висока сграда, като небостъргач, на НИКМИ. Нищо, че на билбордовете отпред са еднофамилни къщички. Те също са на НИКМИ, но на Камбаните.

# 20
  • Мнения: 940
Дано тези въпроси да ги задават хора, които не живеят в София постоянно. Че иначе....ignorance is bliss.

До края на 2012 някъде трябва да тръгне цялата синя линия, която се вижда на снимката по-горе.

# 21
  • Мнения: 4 380
На кое казвате малко НДК и къде е този КАТ? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 224
На кое казвате малко НДК и къде е този КАТ? newsm78
От София ли си ?

# 23
  • Мнения: 4 380
На кое казвате малко НДК и къде е този КАТ? newsm78
От София ли си ?

 Laughing Laughing Хубав въпрос...Вече и аз започвам да се съмнявам. От София съм. Embarassed Друг е въпроса че на забежки се прибирам в България откак се помня. Та някой ще ме светне ли?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 762
Тази дупка на КАТ не е онази дупка на метрото  Wink Laughing Срещу метрото има започнат голям строеж, от дясно на КАТ, като се застане с лице към него. Уф и аз как обясних.  ooooh! Но няма никаква табела, за да ни стане ясно като каква ще е тази нова придобивка  newsm78

# 25
  • Мнения: 101
На кое казвате малко НДК и къде е този КАТ? newsm78
От София ли си ?

 Laughing Laughing Хубав въпрос...Вече и аз започвам да се съмнявам. От София съм. Embarassed Друг е въпроса че на забежки се прибирам в България откак се помня. Та някой ще ме светне ли?
Малкото НДК е сградата зад баш НДК-то. Където се намира БТВ. А КАТ е в Дървеница.

# 26
  • Мнения: 4 380
На кое казвате малко НДК и къде е този КАТ? newsm78
От София ли си ?

 Laughing Laughing Хубав въпрос...Вече и аз започвам да се съмнявам. От София съм. Embarassed Друг е въпроса че на забежки се прибирам в България откак се помня. Та някой ще ме светне ли?
Малкото НДК е сградата зад баш НДК-то. Където се намира БТВ. А КАТ е в Дървеница.
Ааа...ясно. Така и предположих, но напоследък за нищо вече не съм сигурна къде беше. Laughing

# 27
  • Мнения: 1 941
Тази дупка на КАТ не е онази дупка на метрото  Wink Laughing Срещу метрото има започнат голям строеж, от дясно на КАТ, като се застане с лице към него. Уф и аз как обясних.  ooooh! Но няма никаква табела, за да ни стане ясно като каква ще е тази нова придобивка  newsm78
E, какво друго може да се строи, освен комплекс от жилищни и офис сгради, в Изток основно това се стои в момента. Едва ли нова сграда на КАТ  Joy

# 28
  • Мнения: 2 013
Доколкото ми е известно, дупката на малкото НДК е за някаква супер висока сграда, като небостъргач, на НИКМИ. Нищо, че на билбордовете отпред са еднофамилни къщички. Те също са на НИКМИ, но на Камбаните.

Егати! Чак сега виждам отговора! И защо небостъргач?! Там е идеално място за голям паркинг на няколко етажа - смъкваш се до НДК, паркираш и влизаш в центъра пеша. Кому е нужен небостъргач там! В София има хиляди свободни офиси!

# 29
  • Мнения: 606
До КАТ се строят първите 2 БГ-небостъргача. А дано не остържат КАТ.

Общи условия

Активация на акаунт