Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 14!

  • 27 614
  • 786
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте и от мен! Успех в игрите и много подаръци за всички!

# 16
  • Мнения: 2 425
Хайде и аз тук  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 39 741
Бързам и аз да се запиша в новата тема.
Много bubz и подаръци за всички Laughing!
И да се похваля вече съм на 44 място за landyard watch. Надявам се да не ме отрежат Mr. Green. Някои от вас получавал ли го е?
И аз го имам. Дияна го харесва. Закачила си е ключа от входа на него. За деца не става. Лентата е много дълга. Аз мисля да я намаля малко, за да може Дияна да го носи спокойно, сега й виси доста.

# 18
  • Мнения: 603
Айде и аз на клона. Напоследък само влизам да потвърждавам. Нещо не ми се играе вече, не знам защо. Пък и като се замисля нова игра не са пускали доста отдавна... newsm78

# 19
  • Мнения: 2 425
Айде и аз на клона. Напоследък само влизам да потвърждавам. Нещо не ми се играе вече, не знам защо.
И аз съм така, ама аз пък нещо нямам време, не се спираме в къщи  Mr. Green

# 20
Пък и като се замисля нова игра не са пускали доста отдавна... newsm78

Летен сезон - отпускари. Предполагам, ще пуснат пак две, като преди година. Simple Smile
Почне ли да ви бави сайта... подготвят промените Simple Smile

хм... от как ме "няма", 4 теми сте напускали Simple Smile)))) доста си щтракате

# 21
  • Мнения: 1 353
Само аз ли не мога да вляза в бутика с  кодовете  в джиникадото #Cussing out.Пише ето това
Цитат
INFOS : Les boutiques CODES (hors codes supreme qui sauront traité quotidiennement ) sera désormais réapprovisionné une fois par semaine , ceci est pour une faciliter de gestion .

Prochain remplissage de la boutique codes le 31 aout 2008 : début après midi
Prévision des codes non disponible pour le prochain remplissage (ceci peux changer à tout moment ): cliquopass, choco+
A SAVOIR : Vous voulez des byncodes , des cliquopass, des pack+ , des choco+ et biens d'autres codes sans attendre et en stock illimitée ?, devenez VIP SUPREME : sur de recevoir des codes , pas d'attente , traitement de votre commande en 24h.
  newsm78.Някой нещо да знае  newsm78

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 238
А как стои въпроса с чековете,то е ясно че е почти невъзможно да се доредиш на опашката,но възможно ли е да се вземат парите? newsm78

# 23
  • Враца
  • Мнения: 871
Ето ме и мен...Сетила съм  се да питам.Аз съм се наредила за мъжкия часовник.но имам спомени ,че два или три пъти отхвърляха на 50 място... чудя се дали да га чакам...  newsm78

# 24
  • Мнения: 119
Само аз ли не мога да вляза в бутика с  кодовете  в джиникадото #Cussing out.Пише ето това
Цитат
INFOS : Les boutiques CODES (hors codes supreme qui sauront traité quotidiennement ) sera désormais réapprovisionné une fois par semaine , ceci est pour une faciliter de gestion .

Prochain remplissage de la boutique codes le 31 aout 2008 : début après midi
Prévision des codes non disponible pour le prochain remplissage (ceci peux changer à tout moment ): cliquopass, choco+
A SAVOIR : Vous voulez des byncodes , des cliquopass, des pack+ , des choco+ et biens d'autres codes sans attendre et en stock illimitée ?, devenez VIP SUPREME : sur de recevoir des codes , pas d'attente , traitement de votre commande en 24h.
  newsm78.Някой нещо да знае  newsm78

Аз току що влязох и нямах проблеми, но до колкото разбрах с гугъла + куция ми френски, кодове ще пускат само един път в седмицата в неделя преди обяд. Следващото зареждане с кодове ще е на 31 Август преди обяд

# 25
  • Мнения: 1 353
Да и мен ме пусна вече-ама се панирах,реших,че нещо ще са свили перките с кодовете Crazy

# 26
  • Мнения: 89
A какви са рези елементи от джакпот, дето ми ги дава понякога на Blazing Flames? Не съм разбрала на тази игра да има джакпот newsm78

# 27
  • Мнения: 76
Запис и от мен

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 457
здравейте момичета,бихте ли ми казали за смартбара трябва да отварям банери ли какво? newsm78 инсталирах го и сега текът някакви реклами и се събират проценти отстрани от менюто като отворя си пише,но незнам какво да го правя. newsm78
благодаря.

# 29
  • Мнения: 119
здравейте момичета,бихте ли ми казали за смартбара трябва да отварям банери ли какво? newsm78 инсталирах го и сега текът някакви реклами и се събират проценти отстрани от менюто като отворя си пише,но незнам какво да го правя. newsm78
благодаря.

На самия смарт бар нищо не се клика Трябва да влезеш в сайта и избираш от менюто  Clics Rémunérésл Там има две таблици с банери. Само горната таблица ти дава допълнителни точки. После можеш да отидеш  от менюто в Tombola . Там има 5 банера . Това са нещо като билети за томболата.

Общи условия

Активация на акаунт