Уреди за вграждане SAMSUNG?

  • 6 703
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Отървах се с удоволствие от всички уреди на Самсунг, които имахме в къщи. Писна ми от боклуци. Сега си взех фурна и микровълнова на АЕГ и котлони и грил на Сименс и се родих.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 302
То малко вече не е съвсем в темата, но да питам за Зануси. Конкретно фурна и стъклокерамичен котлон. Ако някой има, нека сподели дали е доволен.

# 17
  • Мнения: 940
Ние имаме такива уреди, много сме доволни от фурната. Котлоните ни са 4-ка. И климатиците ни са на Самсунг, аз лично съм много доволна.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ние имаме такива уреди, много сме доволни от фурната. Котлоните ни са 4-ка. И климатиците ни са на Самсунг, аз лично съм много доволна.
Специално за фурната и климатиците да питам. Отколко време ги позлвате? Шумни ли са климатиците?

# 19
  • Мнения: 4 422
Относно уредите на Самсунг,заради някои негативни мнения,проведох консултация със специалист.потвърди правилността на избора ми така,че вече съм спокойна за това ,което съм избрала.Единствено миналата година е имало проблеми с климатиците.Всичко др. си е супер.  Peace

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Относно уредите на Самсунг,заради някои негативни мнения,проведох консултация със специалист.потвърди правилността на избора ми така,че вече съм спокойна за това ,което съм избрала.Единствено миналата година е имало проблеми с климатиците.Всичко др. си е супер.  Peace
Мерси, аз искам МВ за вграждане на Самсунг, както обмислям и климатик за спалнята, че няма да се ползва често, да не давам много пари  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт