Колко вода пиете на ден

  • 10 733
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Към 2 литра на ден, понякога и повече  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Пия по 2- 3 литра вода, отделно фрешове и зелен чай.  Peace

Леле Иля, много здравословен живот водиш. Аз не мога така, наливам се с газирани напитки, предимно кола, понякога сокове. Вода пия по около 1 литър на ден.

Охх да, мания ми е здравословният начин на живот, за това все ме обвиняват, че боледувам от орторексия.  Crossing Arms

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз съм много скарана с водата.Пия около 1/2 литър вода на ден,отделно нещо газирано или сокове,а чай много рядко употребявам.

# 18
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Какво е орторексия? newsm78 За протокола:Аз пия по2-3 литра вода. Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798

Орторексията е патологична мания да се яде само здравословна храна.

# 20
  • Мнения: 363
Ами не пия много, сега в жегите докарвам към литър и половина...

# 21
  • Мнения: 4 292
Не знам по колко точно, но е много. По цял ден лоча вода, айрян, студен чай...

# 22
  • Мнения: 5 710
1,5 - 2 л. дневно. Но общо течности.
Когато тренирам ( чудо невиждано) може и повече.

# 23
  • Мнения: 779
Пия по 2- 3 литра вода, отделно фрешове и зелен чай.  Peace

Леле Иля, много здравословен живот водиш. Аз не мога така, наливам се с газирани напитки, предимно кола, понякога сокове. Вода пия по около 1 литър на ден.

Охх да, мания ми е здравословният начин на живот, за това все ме обвиняват, че боледувам от орторексия.  Crossing Arms
то това въобще не е хубаво,защото се преминава към анорексия плавно...внимавай

# 24
  • София
  • Мнения: 980
като бях на морето пиех по 4 литра вода оделно фрешовете (но там беше 45 С)
иначе сега пия около 1,5-2 л вода + студени чайове

# 25
  • Мнения: 3 413
Аз съм много скарана с водата.Пия около 1/2 литър вода на ден,отделно нещо газирано или сокове,а чай много рядко употребявам.
Оле и ти си като мене..трябва да се стегнем и да пием повече вода,че това хич не е здравословно Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 604
лътър и половина поне

# 27
  • София
  • Мнения: 227
Поне 2 литра + чай.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Пия, когато усетя жажда, което не е никак добре, защото съм чела че когато вече започне да се усеща жаждата организмът е дехидратиран ... четох в едно списание и нещо като тест как да разберем, дали пием достатъчно количество вода...по урината Mr. Green ако е жълта/наситено жълта значи организмът има нужда от вода...ако е светла/много светла...значи всичко е наред  Crazy

# 29
  • Мнения: 2 388
...по урината Mr. Green ако е жълта/наситено жълта значи организмът има нужда от вода...ако е светла/много светла...значи всичко е наред  Crazy

Може и да е вярно, но все пак на урината се отразяват много неща. Така че, не трябва да се счита, като показател според мен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт