LOREAL козметика

  • 23 876
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Ползвам серията Derma Genese и много ми допада. И околоочния крем и останалите два крема ми действат чудесно.

# 16
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Ползвам серията Derma Genese и много ми допада. И околоочния крем и останалите два крема ми действат чудесно.
Видях, че сме връстници - с каква кожа си? Моята е смесена, дали ще е подходящ за есента?

# 17
  • Мнения: 372
Моята е смесена също.

# 18
  • София
  • Мнения: 140
Доволна съм от Лореал.Ползвам от години двене и нощен крем против мимически бръчки, мляко за почистване на лицето, ексфолиант им за лице, боята за коса, спирала.

# 19
  • Мнения: 6 713
Аз ползвам само декоративната им козметика. За кремове - има доста по-добри марки Peace

# 20
  • Мнения: 21
Аз също мога да кажа,че съм доволна от тяхната козметика,но имайки предвид,че не съм ползвала много от продуктите им! Последно си купих балсам за коса с деликатен блестящ ефект и съм много доволна  Hug На новата ми тъмна коса стои страхотно  Grinning   bouquet  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 852
Да и съм доволна,даже вчера си купих нов гланц Glam shine - Sand Crystal супер е.
От всичко,което ползвам на L`oreal съм доволна Peace

# 22
  • Мнения: 212
доволна съм, ползвам шампоани , бяла и декоративна козметика, нямам съществени забележки

# 23
  • Мнения: 31 194
Ползвам много от продуктите им и от бялата и от декоративната козметика. За тази цена гланцовете са им най-добри, спиралите също. Те ми харесват повече и от тези, които са много по-скъпи. За мен чудесно качество за чудесна цена.

# 24
  • Мнения: 830
Спиралата ми за мигли е почти задължително на тази марка! Ползвала съм и ФДТ, червила, тоал.мляко, тоник, плажно мляко, доволна съм. Peace

# 25
  • Мнения: 247
Ползвам я основно. Нямам забележки. Имам регистрация на сайта им и следя всички новости.

# 26
  • Мнения: 128
Купих си минералната пудра още през пролетта. Не отговаря на качествата, изтъквани в рекламата - не матира и не покрива като ФДТ.

# 27
  • Мнения: 3 830
Предпочитана марка ми е, но ползвам доста и медицинска козметика.

Имам спирали, фон дьо тен, тоник, балсам, маска и още много други.

Сега пък много искам да си накупя от професионалните им серии за коса. Поне балсам и маска, може и допълнителни продукти за поддържане на много дълга коса.


# 28
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
не съм доволна...
ве4е нямам а  и не бих си купила ни6то тяхно(говоря за Лорел Париж)

# 29
  • София
  • Мнения: 901
Аз също мога да кажа,че съм доволна от тяхната козметика,но имайки предвид,че не съм ползвала много от продуктите им! Последно си купих балсам за коса с деликатен блестящ ефект и съм много доволна  Hug На новата ми тъмна коса стои страхотно  Grinning   bouquet  Heart Eyes

Можеш ли да дадеш повече инфо за балсама   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт