Отговори
# 15
  • Мнения: 494
  Ако става дума за държавна детска градина-не. Причини много и мизерната заплата е само една от тях. За частна градина-да. Минавало ми е през ума. Условията на работа са по-добри, заплатата-няма място за сравнение, а детето ти получава (обикновено) право да посещава градината на една доста прилична цена. Колкото до възпитателния ефект-имам резерви. По-добре би било детето да не е в групата на майката, но дори да е в друга...пак се съмнявам, че е много добър вариант. Не знам...трябва да съм доста отчаяна, напълно в безизходица, за да направя подобно нещо.

# 16
  • Мнения: 2 197
За първи път чувам, че децата на работещите в градината също са с привилегии. Само това оставаше, не стига, чу куцо, кьораво и сакато се довлече в София ами и децата на работещите в градината да са с предимство - е , стига вече.
По въпроса - не, не бих. Дъщеря ми ходи на ясла и надявам се - ще ходи на градина, за да общува с деца на нейната възраст
, а не за да е с майка си.

# 17
  • Мнения: 2 479
По селата се случва доста често майката да работи в детската градина, която посещава детето и. Не мисля, че е навредило на някой, като изключим раздразнението на другите деца от факта, че щом нещо се случи въпросното детенце си тича при мама, а те нямат тази възможност.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 179
Разбира се, че бих работила в градината, в която е детето ми.

За съжаление половината бюджет на детското заведение трябва да отива за моята заплата...  Confused

# 19
  • Мнения: 2 960
За първи път чувам, че децата на работещите в градината също са с привилегии.


И  аз !!Професията ми няма нищо общо с преподавател в детска градина,но и така да беше-не бих работила !!!

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз съм с друга професия, та каквото и да кажа няма да бъде реално.
Може би ако съм учител и нямам друга работа към момента - да, дори е чудесно - устройва те и за работа, и за гледане на детето.
Виж заплащането е друг въпрос(но ако няма накъде и това е вариант).

По правилник децата на учителките и лелките не може да са в същата група, в която работят.

Не мисля, че имат регламентирана привилегия децата им да бъдат приети, защото са служители в градината. По-скоро се надяват, че директорката ще го приеме за предимство.

# 22
  • Мнения: 3 550
На този етап не бих си сменила работата, но ако съм безработна - бих.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Бих. Стига да не е в моята група моето дете  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 471
Служителите се ползват с предимство да си запишат детето или внучето.

# 25
  • Мнения: 173
Бих. Стига да не е в моята група моето дете  Grinning
Peace

# 26
  • Oslo
  • Мнения: 659
Била съм в такова положение - детето в едната ясленска група, а аз - сестра в другата. Той беше там преди мен. Удобно е, освен когато  баща му отсъстваше, а аз бях 1 смяна и го будех в 6 часа да го водя, особено зимата... И когато се налагаше да замествам в неговата група, детето се чудеше мама ли съм или леля и какво изобщо правя там Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 651
За първи път чувам, че децата на работещите в градината също са с привилегии.


И  аз !!
И  аз !!!
А мама когато влизаше да замества в нашия клас хич не ми беше хубаво  Mr. Green

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз бих започнала-би ми било много удобно

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Ако започне сигурно ще успее да уреди да запишат  детето и. Не виждам къде е проблема, когато реши да напусне. Щом веднъж детето е записано после няма как да го извадят от списъка със записаните вече деца, които посещават градината. Това могат да направят родителите ако желаят, но не и директорката на градината.

Общи условия

Активация на акаунт