Как се справяте????

  • 3 007
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Аз пьк ве4ер затварям прозорците Confused,заЩото ме е страх да не влезне някоя хлебарка
Изби рибата с тоя лаф - нямаш ли мрежи  newsm78

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз пьк ве4ер затварям прозорците Confused,заЩото ме е страх да не влезне някоя хлебарка
Изби рибата с тоя лаф - нямаш ли мрежи  newsm78
Ами нямам,то вероятността някоя хлебарка да се ка4и то4но до моя етаж и то4но до моя прозорец е една на хиляда ,оба4е........на страха о4ите са големи нали знаеш

# 17
  • Мнения: 2 452
Само с климатик. Иначе е невъзможно да се живее. Спомням си когато Изабела бе на 10 месеца и аз се бях върнала на работа; живеехме с нея и майка ми в една голяма къща в центъра на Монреал у наши близки, от които бяхме наели апартамента на втория етаж. Имахме климатик, обаче съпругът ми не се бе наканил да го сложи, а той живееше в Торонто и идваше само за уикенда. Тогава (лятото на 2002) имаше една седмица с АДСКИ горещини - над 40 градуса и 100% влажност, т.е. усеща се като 50 градуса! Тогава две нощи спахме в мазата на земята върху дюшеци! Майка ми беше много впечатлена, че и се е наложило да спи така в Канада! Добре че дойде петък и вечерта мъжа ми пристигна и инсталира климатика.
Ние също имахме малък детски басейн навън, но  се спука. Вчера купихме нов, още не сме го инсталирали. Иначе ние имаме басейн в двора и който може се топка в него.Cry

# 18
  • Мнения: 1 465
Хехе, аз пък спускам 6торите заради крадци, 4е тук съседите много ме напла6иха.
Имало много крадци и какви ли не луди, те наскоро в самият вход бяха влезли и окрали спотовете от първия етаж, а сме уж с код за влизане, с код за излизане, после пък портал с код -  все едно като в банка - аз веднъж като забравих кода за излизане та разбудих половината съседи от следобедния сън да ми отворят 4е трябва6е да излизам

# 19
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Иначе ние имаме басейн в двора и който може се топка в него.Cry
Защо плачеш? Ти не може ли да се потопиш? Thinking

# 20
  • Мнения: 2 452
Иначе ние имаме басейн в двора и който може се топка в него.Cry
Защо плачеш? Ти не може ли да се потопиш? Thinking

Точно в момента- не.  Embarassed А как ми се топи.......

# 21
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аха, ясно. Дерzай още няколко дена. Wink


Ние се справяме с климатик. По дължината на къщата на тавана имаме студио=работна стая и сега когато zапочнаха жегите, не можеше да се седи там. Така чЕ мъжът ми купи набърzо.

# 22
  • Мнения: 4 244
Ние се справяме с климатик. По дължината на къщата на тавана имаме студио=работна стая и сега когато zапочнаха жегите, не можеше да се седи там. Така чЕ мъжът ми купи набърzо.
А то има лил още климатици по магазините?
Като си спомня онова безумно лято преди 2 г когато се пържехме на 40 градуса нямаше кьорав вентилатор надлъж и шир.... #2gunfire

# 23
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
А то има лил още климатици по магазините?
Като си спомня онова безумно лято преди 2 г когато се пържехме на 40 градуса нямаше кьорав вентилатор надлъж и шир.... #2gunfire
Laughing Ами явно има. Wink Не бях с него, когато го купуваше.

# 24
  • Мнения: 1 278
И ние сме без климатик. Отврат  sweating
 Защорвам всичко като Кати и това е всичко, което мога да направя, уви
А горкият Иванич от вчера е с над 39 градуса в тая жега. Милото.. и е такъв киселяк

Неможем по цял ден да висим в Търговските центрове с климатици, а и не е много полезно...

 Laughing Най-вече за джоба  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 629
С климатици  Simple Smile Иначе ние имаме късмет, че тук климатът е сух и не се чак такива жеги  Wink

# 26
  • Мнения: 456
Абе, май на климатик отива работата... Иначе свежи идейки сте дали...Лаура, преди да дойда в Канада  знаех за сковаващия студ от рода на -40 и т. н. , ама за жега нищо никой не каза бе...еййййййй, страшна работа .. Пловдив ряпа да яде пред тоя ад тука. Mr. Green Ама, кво да правиш  -  факт. А за тези, дето сте бременни сега, знам за какво става дума. Миналата година по това време и аз бях, та направо имах чувството че ще се пръсна...... от жега. Хайде, весело лято и приятни летни потапяния.... Laughing Laughing Laughing

# 27
Що ли нито една от мамите в Кралството не се е включила  newsm78 Laughing Laughing
Май ние не страдаме от това нещо наречено ЖЕГА Laughing

# 28
  • Мнения: 4 244
Що ли нито една от мамите в Кралството не се се включила  newsm78 Laughing Laughing
Май ние не страдаме от това нещо наречено ЖЕГА Laughing
Ти ми ела на гости на континента да видиш какво е  Crazy

# 29
  • Мнения: 1 425
Ох...ние нямаме климатик и жегите много ни тормозят....Цял ден седим със спуснати щори и затворени прозорци, а вечер отварям навсякъде да влезе малко хладен въздух.....Аз уж издържам на жега, но тука нещо отвикнах....пък и тази влага....ужас.

Общи условия

Активация на акаунт