LaRedoute.fr - 77 - 1-вият пост е незаменим! И на Иренка бебето да честитим!

  • 59 304
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 798
Взех си поръчката от 28.07 за пощата.
Мисля всичко е коментирано, само за тези дънки да кажа, че отговарят на номера, стоят много хубаво, плата е леко тънък, не са за зимата баш.

# 46
  • Мнения: 352
Взех си поръчката от 28.07 за пощата.
Мисля всичко е коментирано, само за тези дънки да кажа, че отговарят на номера, стоят много хубаво, плата е леко тънък, не са за зимата баш.


Може ли линк?

# 47
  • Мнения: 2 631
5 лева и от мен  Crazy

Иренка, да е живо и здраво детенцето! Много да ви радва и слушка  Hug

# 48
  • Мнения: 138
здравейте,
някой поръчвал ли е тези:
http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … p;SecIntRef=00003
чудя се при краче 12см. кой номер да поръчам, защото гледах разни бебешорски обувки които сте купували и са различни номера за всяка марка..
Много благодаря

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135


Момичета някой да е получил вече ваучер по пощата? Чакам си моя, за да пусна една по-солидничка поръчка. Mr. Green


Аз вече не чакам да ми дойдат по пощата ваучерите, защото понякога много се бавят - просто им пиша да ми пратят на мейла номера на ваучера и на следващия ден ми го пращат  Peace

# 50
  • Мнения: 400
Аз им писах преди 3-4 дни, че искам ваучер по ел.поща, обещаха ми че до 48ч ще ми изпратят, а още няма нищо. дали да не им пиша пак, да ги подсетя?

# 51
  • Мнения: 3 214
Klemy, а талията на дънките как е - висока ли е, че така ми изглежда на снимките  newsm78 Ако имаш възможност и за реална снимка, ще ти бъда много благодарна  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 6 798
Мога, ама довечера, че сме на работа.
Талията не е висока, няколко пръста под пъпа, не е супер ниска, но съвсем "нормална" ниска талия.
Всъщност, точно както е на снимката.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 036


Момичета някой да е получил вече ваучер по пощата? Чакам си моя, за да пусна една по-солидничка поръчка. Mr. Green


Аз вече не чакам да ми дойдат по пощата ваучерите, защото понякога много се бавят - просто им пиша да ми пратят на мейла номера на ваучера и на следващия ден ми го пращат  Peace
А може ли да дадеш писъмцето, което им пишеш. Може и на лични, но мисля, че за всички ще е от полза ако се публикува тук. Благодаря ти предварително.   bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 1 078
Въпреки, че им бях писала, те ми пратиха ваучера по пощата.

# 55
  • Мнения: 157
Klemy ти кой номер поръча?Ако е 34 или 36 искам да те помоля за размерче довечера ако е удобно Praynig

# 56
  • Мнения: 400
We are send me a cheque by post, but I want to send me a number of vaucher by email.
Това ми даде Mirama, но на мен ми бяха изпратили чек по пощата и стова писмо ги помолих да ми изпратят ваучер по ел. поща. Ще видим дали ще свърши работа

# 57
  • Мнения: 1 368
Добре дошла, градска(Вече Петя) Hug,
откога те чакам само! Дано си починала добре.
Нямам търпение да разбера дали си получила дънките и ако ДА, да ги видя.
Ще чакам следобяд да пишеш какво си взела от митница!

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 332
 Klemy ,И аз очаквам линк за дънките   bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 6 798
38 номер, размери по-късно мога да дам.
Линк:
http://www.laredoute.fr/vente-jean-large-taille-descendue-et-asp … tegoryid=22905201

Общи условия

Активация на акаунт