Дързост и красота - 12 ....или "Нов младоженец- нов късмет!"

  • 25 405
  • 595
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 317
Аз пък чак сега се включвам в темата Crazy
Ох айде да идва септември, че вкъщи. Flutter

Мис Арк, това за "бялото" и цитата е страхотно, въобще не го знаех Party

А този сериал "Любов" дано да е бразилски, че не гледах рекламата , а само слушах музиката и ми се стори  такава newsm78

# 91
  • Мнения: 4 496

А този сериал "Любов" дано да е бразилски, че не гледах рекламата , а само слушах музиката и ми се стори  такава newsm78

Не е бразилски, гръцки е. И на мен ми се гледа бразилски сериал, ама нъц.... Tired


Yanoren, Уип беше един от Форестър, служител някакъв, за когото Брук се омъжи когато беше бременна с Хоуп, за да скрие, че бебето е от Дикън.

# 92

А този сериал "Любов" дано да е бразилски, че не гледах рекламата , а само слушах музиката и ми се стори  такава newsm78

Не е бразилски, гръцки е. И на мен ми се гледа бразилски сериал, ама нъц.... Tired


Yanoren, Уип беше един от Форестър, служител някакъв, за когото Брук се омъжи когато беше бременна с Хоуп, за да скрие, че бебето е от Дикън.
аа,сега се сещам кой беше Уип.Тогава доста серии пропуснах и затова не ми изплува веднага

# 93
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 970
Като четях сайтовете със сериите се зарадвах, че скоро предстои развръзката с бебето - някъде има няма две-три седмици

# 94
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 761
момичета, какво стана вчера
защо арестуваха мароне и ник
нищо не разбрах
имах гости

# 95
  • Мнения: 4 496
Правели някакви далавери, ама не казаха точно какво.
Подкупвали хора, прали пари, такива работи споменаха... Mr. Green

# 96
  • Мнения: 662
Кога най-накрая ще се разбере, че бебето е на Рич? Нямам търпение. Crazy

# 97
  • Мнения: 643
А днес имаше ли серия ?

# 98
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 761
а бебето на Рич ли е, наистина  Shocked

# 99
  • Toronto
  • Мнения: 683
а бебето на Рич ли е, наистина  Shocked
Че то има ли нещо сигурно в ДиК?  Laughing Никога нищо не е окончателно - мъртви възкръсват, безследно изчезнали се завръщат, деца сменят родителите си час по час... Красота! Grinning

# 100
  • Там, край водата - до брега.
  • Мнения: 0
А така ....значи сега бебето си е на Ники ....ама понеже трябва да има движение в сюжетната линия Joy ,та решават бебчо да има друг татко ,тоест Ричи ,а после като се роди и  го видят баби ,дядовци ,роднини ......току -виж им се сторило че нослето или косицата нещо не е кат на Ричи и пак тестове, проблеми и детето до старини не знае ,кой всъщност татко му е ....... Laughing Joy

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 14:17 от rossini

# 101
  • Мнения: 1 343
Накрая ще се окаже че ще има и сестра близначка за която даже майка му няма да знае Simple Smile
И ще го открият след като спят заедно Simple Smile

# 102
  • Мнения: 4 496
 Joy Joy.... И накрая ще се окаже, че мъжете в рода Макароне не могат да имат деца/разбирайте Масимо, Ник и Рич....... Joy Joy

# 103
  • Мнения: 4 540
... от което ще се окаже, че Ник и Ридж не са на Масимо...  Mr. Green

# 104
  • София
  • Мнения: 10 043
А Томас и близначките откого ще са тогава....лелелееееееее?  Ауууууу, аз имам идеи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт