Защо кичурите ми пожълтяват?

  • 4 371
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
sUnNily я кажи,коя е тази фризьорка,че и аз имам проблеми с жълтите кичури  Confused

Казва се Боби. Работи на Борисова, в кооперацията където е х-л Русе на 6-я етаж. Мога да ти дам и телефон ако искаш.

# 16
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз съм на мнение, че фризьорките ти държат много малко време блондора и тогава се получава така, въпреки че при измиването са бели, блондора не е успял да "влезе" хубаво навътре. Има и друг вариант, ако косата е боядисвана или къносвана се получават жълтите отенъци.

# 17
  • Мнения: X
Аз съм на мнение, че фризьорките ти държат много малко време блондора и тогава се получава така, въпреки че при измиването са бели, блондора не е успял да "влезе" хубаво навътре. Има и друг вариант, ако косата е боядисвана или къносвана се получават жълтите отенъци.

Никога не съм се боядисвала с нищо преди това, само кичурите са ми.  newsm78

# 18
  • Марс
  • Мнения: 439
По колко време горе-долу седиш с блондора и как са правени? /с фолио или шапка/

# 19
  • Мнения: X
По колко време горе-долу седиш с блондора и как са правени? /с фолио или шапка/

С фолио, в някои от салоните стоя по 30-40 мин, в друг по 1.30ч, защото боите са различни марки.
Крайния резултат е един и същ - не е цвета, който искам и ме матират да посивее. След 2 седмици пожълтяват.

# 20
  • Марс
  • Мнения: 439
По колко време горе-долу седиш с блондора и как са правени? /с фолио или шапка/

С фолио, в някои от салоните стоя по 30-40 мин, в друг по 1.30ч, защото боите са различни марки.
Крайния резултат е един и същ - не е цвета, който искам и ме матират да посивее. След 2 седмици пожълтяват.

Направо е загадка това твоето, аз стоя по 15 минути и са ми адски бели, не знам какво да кажа, тогава освен сигурно правят "по слаб" блондора Rolling Eyes На приятелката ми от гарваново черна коса също стават много бели, е към края стават жълтеникави и то е защото има още от старата боя по краищата /черна/. А за матирането си правя смес, че матиращите шампоани са ми много слаби. Слагам в един шампоан малко черна боя и с него се мия два пъти, резултатите са страхотни Peace

П.П. Успех, дано си намериш фризьора   bouquet

# 21
  • Мнения: 158
И мойте кичури бяха така,но фризиорката ми ми препочъча някакъв матиращ шампоан,който е мн добър...само дето му забравих името.....

# 22
  • Мнения: 3 414
И мойте кичури бяха така,но фризиорката ми ми препочъча някакъв матиращ шампоан,който е мн добър...само дето му забравих името.....
Ама и аз това се пених,ама мамите продължават да се чудят Close

# 23
  • Мнения: X
И мойте кичури бяха така,но фризиорката ми ми препочъча някакъв матиращ шампоан,който е мн добър...само дето му забравих името.....

Ако се сетиш името, пиши. Знаеш ли колко често може да се ползва, защото матиращия балсам не може много често, а през 7-8 измивания на косата.

# 24
  • Мнения: 3 414
По принцип сама трябва да прецениш кога да го използваш отново-като видиш,че започват пак да жълтеят кичурите.Ако си сложиш матиращият шампоан,а не е паднало от предишното матиране косата ще засинее ooooh!

# 25
  • Мнения: 24
Привет и от мен:)
Моите кичури доста дълго време жълтееха, докато не смених фризьора. Косата ми е доста гъста и плътна, естествения цвят е светло кестеняв. Фризьора ми работи само с продукти на Лореал и честно казано съм доста доволна. Преди време обиколих доста салони и всеки път накрая ми казваха - такава ти е косата Sad
Мисля Лонда ми слагаха тогава, но това го казвам малко на изуст; не сьм пробвала до момента тонерите.
Успех на всички в борбата с жълтото Wink

Общи условия

Активация на акаунт