Имам сериозен проблем с нередовен стомах

  • 49 488
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
а сребърна вода пробвала ли си?

# 16
  • Мнения: 115
hohiho, не съм пробвала newsm78 какво е това? Wink Не съм и чувала.

кадифе, това за алоето ме заитригува. Под каква форма е алоето, на гранули ли е, екстракт ли е?  Не съм чувала. Моля кажи повече Praynig  Как да го търся в аптеката?

# 17
Течно е, в шише от 1л си го купуваме, защото го пием няколко човека. След отваряне трябва да се държи в хладилник.
Аз пия на Nature's Way, но сега погледнах в сайта им и има само на капсули. Течно ми се струва по добре, то се смила и процеса ми се вижда по-естествен.

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 15:22 от кадифе

# 18
  • Мнения: 151
Решавам проблема с круши WinkМоя съпруг има проблем със ходенето по голяма нужда и крушите вършат чудеса - ВСЕКИ ПЪТ  WinkОпитай !

# 19
  • Мнения: 1 731
Аз също съм с този проблем и решението ми е вечер да пия чай -Сена,Майчин лист.Отделно сутрин на гладно пия топла вода и правя коремни преси.Това ми е програмата.Даже и да трябва да бъда някъде рано,аз ставам 2часа по-рано ,щото програмата е дълга. newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 1 110
Може да се замислиш и за един курс с Бифидус комплекс - бифидус бактериите спомагат за балансиране на полезните бактерии в дебелото черво, спомагат и за ефективното му функциониране. На същата фирма има и Ацидуфилус - също полезни бактерии за здрав храносмилателен тракт Peace . (Изобщо, лактобацилите се препоръчват и след лечение с антибиотици, когато е нарушен баланса на полезните бактерии в организма.)

# 21
  • Мнения: 398
Аз години (поне 10 )се измъчвах с този проблем и съвсем скоро го реших с ВОДА. Пия чаша вода на гладно сутрин. По добре би било топла,но на мен ми е по непроятна и затова пия студена. Чая няма същия ефект,трябва да е вода.
Хляба също го замених с пълнозърнест макар да не ми е вкусен и да ми се иска да си ям бял.
В продължение на седмица пих жълт кантарион (аз си го берах,не вярвам на тези в пакетчетата) като естествен антидепресант без да знам,че помагал и на стомаха.
Пробвай с храни,на лекар съм ходила много пъти и все ми казват,че се изисква хранителна диета,хапчетата помагат моментно.

# 22
  • Мнения: 115
вече имам добри резултати с   ТОПЛА ВОДА на гладно. Пия на глътки. С чай ефекта наистина не е същият, трябва да е вода. После закуска- накиснати овесени ядки с лодове /мюсли/ и ефекта вече няколко дни е налице. Доволна съм Hug Много съм благодарна за съветите, които ни дадохте  bouquet
Ето и нещо, което намерих по темата. Защо не трябва да пренебрегваме запека. След тази статия си задавам въпроса, дали да не си потърся капсулите с псилиум /които уж са безвредни/ евентуално ако пак се задълбочат проблемите ми newsm78
ето я статията: http://www.zdravnitza.com/a/nav/products/one/one/products/481/category/2

# 23
  • София
  • Мнения: 3 754
Аз ям ябълки сутрин на гладно.Помага ми.

# 24
  • Мнения: 92
Здравейте на всички,леле колко отговори има,аз публикувах темата и чак сега я отварям... Да Ви споделя и аз моя опит... майчин лист не ми помага,LAX-s таблетки също,единственото което ме спаси са едни хапченца FENOLAX веднага помогнаха,знам че и кивито много помага... И последното,което ще пробвам сега е някакъв лаксатив,към който лекарите ми казаха че не се привиква и не води до лениви черва както е при повечето слабително,казва се LAXAL,ще споделя после опита си от него.
Благодаря Ви за съветите   bouquet

# 25
  • Мнения: 408
Хуск е отговорът  Peace Обаче трябва постоянство  Peace Това са естествени фибри- люспи от живовлек. Като бях бременна го открих, само, че за жалост не съм от постоянните  Embarassed и ги пия само като зазлеят нещата. Какви ли не лаксативи съм опитвала, след известно време престават да действат, но от това се урегулират нещата и си действа и след спиране. Пие се с 200-300мл течност. В стомаха те набъбват и стават едни такива желеподобни.

# 26
  • Мнения: 2 169
Хуск е отговорът  Peace Обаче трябва постоянство  Peace Това са естествени фибри- люспи от живовлек. Като бях бременна го открих, само, че за жалост не съм от постоянните  Embarassed и ги пия само като зазлеят нещата. Какви ли не лаксативи съм опитвала, след известно време престават да действат, но от това се урегулират нещата и си действа и след спиране. Пие се с 200-300мл течност. В стомаха те набъбват и стават едни такива желеподобни.
Мда, обаче има ужасен вкус  Sick. Два пъти се насилих да го пия и на третия толкова ми се догади, че се озова в коша. Въпрос на вкус.

# 27
  • Мнения: 408
Аз си го разбърквам със стотина мл сок и веднага го изпивам, преди да почне да се лигави и после пия още 200мл вода  Peace

# 28
Хуск е отговорът  Peace Обаче трябва постоянство  Peace Това са естествени фибри- люспи от живовлек. Като бях бременна го открих, само, че за жалост не съм от постоянните  Embarassed и ги пия само като зазлеят нещата. Какви ли не лаксативи съм опитвала, след известно време престават да действат, но от това се урегулират нещата и си действа и след спиране. Пие се с 200-300мл течност. В стомаха те набъбват и стават едни такива желеподобни.
Мда, обаче има ужасен вкус  Sick. Два пъти се насилих да го пия и на третия толкова ми се догади, че се озова в коша. Въпрос на вкус.

В натурален сок не се усеща вкуса.

# 29
  • Мнения: 2 169
Аааа, усеща се и още как... Sick Още повече, че и миризмата е една специфична.. no

Общи условия

Активация на акаунт