бременност и сънливост

  • 8 797
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 662
Съвсем нормално е да си по-поспалива. Laughing При мен беше същото-определено ми се спеше повече.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Много ми се спеше и на мен,но се справях на работа.Вкъщи обаче си отпочивах достатъчно.

# 17
  • Мнения: 2 334
доста ми се спеше почти през цялата бременност.Вече в край започна да ме годи безсъние ,но то е знак за приближаващо раждане!!!!

И при мен беше така Peace

# 18
  • Мнения: 1 674
през цялата бременност  Peace тогава се научих да спя през деня  Grinning
и аз  Wink

# 19
  • Мнения: 329
Аз първите три месеца направо ги проспах. Събота и неделя спях буквално по цял ден, на работа някак си се мобилизарах, обаче в момента, в който седна в автобуса се отнасях... И сега ми се спи (16 г.с) ама не чак толкова. Аз лично не мисля, че има начин да го промениш, пробвай да си оптимизираш храненето, макар че при мен това не помогна...

# 20
  • Мнения: 395
И аз много спах в първите 3 месеца и много лесно се разсейвах. Вечер си лягах в 20 -21. Когато много ми се спеше на работа, гледах да се поразходя малко за сокче или плодче. Когато колегите ми отиваха на кафе и оставах сама в стаята си дигах краката на високо и дремвах за няколко минути.
Лека бременност ти желая Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 753
Ужасно ми се спеше, а пък и кафето бях спряла... Заспивах на столовете в офиса, а когато бях командировка, спях в колата. Освен да си лягаш по-рано вечер, не знам какво друго може да правиш...

# 22
  • Мнения: 741
И аз имам чувството,че ги проспах тия девет месеца

# 23
  • Мнения: 1 305
От момента в които знаех, че съм бременна до 4м постоянно ми се спеше. Никога не съм спала толкова колкото тогава. Имах чувството, че спя по 24 часа

# 24
  • София
  • Мнения: 1 535
При първата ми бременност този сънлив период го нямаше, но втория път до към третия месец много ми се спеше. Имах чувството че следобедните часове ще заспя на бюрото  Tired. За мое щастие нямах толкова много работа  Crazy. За сметка на това в последните съня нещо ми бягаше  Thinking

# 25
  • Мнения: 5 103
Спеше ми се непрекъснато.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и на мен постоянно ми се спеше

# 27
  • София
  • Мнения: 39 762
Аз бях голяма сънливка в начална бременност. Към 4-5 месец също едвам си държах очите отворени Simple Smile
Дияна имаше желание да я заведем на 3д кино. Заведохме я. Аз проспах края на филма  Joy

# 28
  • Мнения: 743
По време на първата ми бременност ми се спеше зверски /за съжаление направих спонтанен аборт/. Спях по 13-14 часа нощем. През деня /или по-точно през остатъка му/ спях по 5-6 пъти.  Имало е моменти когато съм заспивала и на някоя скамейка в парка. А веднъж и в ЦУМ. Бяхме на разходка с мъжа ми и седнахме да починем от обиколката по етажите. Заспала съм - след 1 час той вече не издържал на въпросите на охраната на магазина и ме събуди. При втората бременност ми се спеше пак, но от както започна да рита малкото диване нямаше сън. Сега вече спи повече и от мен, а аз съм голям сънливец.

# 29
  • Мнения: 27 524
Нормално е, но не е задължително. Не ми се е спяло изобщо.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт