Как да му го кажа?

  • 3 990
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Четох подобната тема, която си пуснала в "Искам бебе". Вече започвам да си мисля, че това е някаква пързалка. Не мога да повярвам, че съпрузи, които вече имат едно дете ще си развяват кондоми, гащи и незнам-си-там-какво като някакви жокери. Напъни се и измисли един нормален семеен диалог, в който кратно и ясно да му обясниш, че искаш второ дете.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кажи му: "Хайде да си направим едно момиченце."
Просто и ясно.

# 17
  • Мнения: 7 947
Вече започвам да си мисля, че това е някаква пързалка. Не мога да повярвам, че съпрузи, които вече имат едно дете ще си развяват кондоми, гащи и незнам-си-там-какво като някакви жокери
 Joy Joy Joy
Верно си е...

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Що пък да не си развяват гащите и кондомите? Като са съпрузи та какво - само от вратата в кревата и аиде по-бързо че съм гладен.
Мен пък ме е яд че не направих нещо по-така като реших да имаме второ дете.
Мъжа ми от години ми мърмореше че иска второ, но аз като знам че всичко на моя гръб ще падне а пък събирахме и пари за апартамент се правех на луда. Обаче като купихме апартамента и се преместихме реших че е време за второто. Направих си сметките и му заявих че ако иска бебе ще трябва да го направи веднага или да чака до догодина по същото време защото до ски-сезона трябва да съм родила и да съм се оправила. И човека не се мота изобщо. Още на следващия месец бях бременна. А пък и бебо се роди малко по-рано та като тръгнах на ски вече бях забравила че съм раждала.
Разликата на моите е 13 години и съм твърдо ЗА големите разлики.

# 19
Що пък да не си развяват гащите и кондомите? Като са съпрузи та какво - само от вратата в кревата и аиде по-бързо че съм гладен.
Мен пък ме е яд че не направих нещо по-така като реших да имаме второ дете.
Мъжа ми от години ми мърмореше че иска второ, но аз като знам че всичко на моя гръб ще падне а пък събирахме и пари за апартамент се правех на луда. Обаче като купихме апартамента и се преместихме реших че е време за второто. Направих си сметките и му заявих че ако иска бебе ще трябва да го направи веднага или да чака до догодина по същото време защото до ски-сезона трябва да съм родила и да съм се оправила. И човека не се мота изобщо. Още на следващия месец бях бременна. А пък и бебо се роди малко по-рано та като тръгнах на ски вече бях забравила че съм раждала.
Разликата на моите е 13 години и съм твърдо ЗА големите разлики.
Благодарско! Най-после някой да разбере, какво точно имам предвид. Никак не ми се иска да изпусна момента, в който мога да зарадвам половинката - та той чака това ми решение вече година! Помислете, как ви съобщиха, че ще ви купят колело, че ще си имате братче, че... Та това си е почти като да приемеш предложение за женитба (отново) - нали те "връзва" към половинката за доста дълго, а и давате живот на някого, който (дай Боже) ще пренесе гените ви в бъдещето...
Момент на сериозна тръпка! Не е като да решите да си смените колата или телевизора...
Иска ми се да е вълнуващо...
Но ако не измисля нещо мило до утре вечер, вероятно ще предприема директна мълчалива атака (по PASIвната стъпка и viliko) или както ме посъветва amanita в Искам бебе "Ми, аз бих го погледнала в очите, бих го целунала и бих казала просто 'искам бебе' Rolling Eyes", според ситуацията. Ама още не съм се отказала от нещо по`така...  Blush

# 20
  • Мнения: 674
Четох подобната тема, която си пуснала в "Искам бебе". Вече започвам да си мисля, че това е някаква пързалка. Не мога да повярвам, че съпрузи, които вече имат едно дете ще си развяват кондоми, гащи и незнам-си-там-какво като някакви жокери. Напъни се и измисли един нормален семеен диалог, в който кратно и ясно да му обясниш, че искаш второ дете.

Или е пързалка или жената е много ...няма да го напиша В колко още подфоруми ще си пуснеш темичката newsm78 сега е ред на отчетни там ще имаш повече съвети от вече бременните  Whistling

# 21
# 22
Четох подобната тема, която си пуснала в "Искам бебе". Вече започвам да си мисля, че това е някаква пързалка. Не мога да повярвам, че съпрузи, които вече имат едно дете ще си развяват кондоми, гащи и незнам-си-там-какво като някакви жокери. Напъни се и измисли един нормален семеен диалог, в който кратно и ясно да му обясниш, че искаш второ дете.

Или е пързалка или жената е много ...няма да го напиша В колко още подфоруми ще си пуснеш темичката newsm78 сега е ред на отчетни там ще имаш повече съвети от вече бременните  Whistling

Понеже темата не е пързалка, значи жената е много... от това дето няма да го напишеш. И какво като е? Тебе к`во те бърка?
Ако нещо не ти харесва - пише кой я е публикувал, не влизай в темата. А ако нещо ти струва нередно - долу в дясно има бутон "Информирай модератор". Действай!

Към всички останали: предполагам разбирате, защо и в такава "безобидна" тема оставам анонимна...

# 23
  • Мнения: 674
Виж какво ще влизам където си поискам и ще пиша ако нещо не ми харесва,това все пак си е мое мнение.
Като си толкова ербап,защо си криеш името,за да не ти се смеят пишеш хората дето те познават какви постове пишеш ooooh!Бъди искрена и честна, както виждаш никой от началото не ти каза нищо лошо и в искам бебе,всеки те посъветва,но ти пак си държиш на твойта и почваш да дразниш. Wink

# 24
  • Мнения: 152
А знаеш ли кога ти е овулацията? Че иначе само ще си правите генерални репетиции.

# 25
А знаеш ли кога ти е овулацията? Че иначе само ще си правите генерални репетиции.
Вероятно защото първият път стана без генерални репетиции,  сега разчитам пак на природата...
Цикълът ми свърши преди три дни, така че може би е време за малко упражнения luvbed , до към 14-15 ден (цикъл от ок. 30 дни), за да се надяваме на момиче.
Всъщност, мислила съм за тестове за овулация, но само в посока определяне на пола на бебето - за да спрем опитите, когато тестът покаже, че предстои овулация...  newsm78 Може би трябва да се замисля по-подробно...
Ходих на видеозон - нещата са наред, има фоликул ... Дано!

# 26
  • Мнения: 7 947
Цикълът ми свърши преди три дни, така че може би е време за малко упражнения luvbed , до към 14-15 ден (цикъл от ок. 30 дни), за да се надяваме на момиче.
Всъщност, мислила съм за тестове за овулация, но само в посока определяне на пола на бебето
Каква е връзката с пола... newsm78

# 27
  • Мнения: 1 731
Голям проблем имаш.Направо се радвам ,че не съм в същото положение. Whistling Whistling

# 28
  • София
  • Мнения: 8 932
Цикълът ми свърши преди три дни, така че може би е време за малко упражнения luvbed , до към 14-15 ден (цикъл от ок. 30 дни), за да се надяваме на момиче.
Всъщност, мислила съм за тестове за овулация, но само в посока определяне на пола на бебето
Каква е връзката с пола... newsm78
Ами някак си А. е решила, че преди овулацията се правят момичета, а по време и след-момчета. Което е абсолютна измислица, иначе всички щяхме да си ги правим по поръчка.

# 29
  • Мнения: 152
Не знаех,че преди овулация може да има оплождане. Това да не е ново откритие на Харвардския университет? Авторката трябва да е извънземна.

Общи условия

Активация на акаунт