А имали ли сте такава връзка?

  • 8 785
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 278
Любопитка, на колко години си? Питам те, защото наскоро четох разни свои дневници отпреди няколко години и се замислих, че някои от постовете ти са писани все едно от мен.
Явно си доста емоционален човек, който изживява много силно нещата, но опитай се да си спомниш - няма ли поне още една подобна случка в твоя живот?
Напълно съм съгласна с мнението, че всеки човек, в който си вложила чувства оставя следа в живота ти и може да то прозвучи изтъркано, но шибаното време изтрива всичко лошо!
Животът до определена възраст (подчертавам, че за всеки е различна) е една въртележка, в която търсиш сродната душа. Понякога имаш чувството, че си го открила, ама като той е на друго мнение, нямаш избор, освен да го забравиш, колкото и да ти е трудно в момента.
Когато срещнеш човека, с когото ще сте на една вълна, ще разбереш, повярвай ми!
А що се отнася до "Сексът и градът", това е само филм и нищо повече.

# 76
  • Мнения: 6 604
Любопитка,сори ако съм те засегнала. Но какво очакваш-не сте се чували от 10 дни и накрая пак ти го търсиш? newsm78. И на мен ми е любопитно-ако ти беше казал,че не е спирал да мисли за теб-как щеше да резгираш? Щеше да си на седмото небе от щастие ли? Ако толкова си му липсвала ,нали нямаше да чака толкова дълго и сам щеше да звънне. И правилно са ти казали по-горе-Любовта не се казва ,а се доказва. Празни приказки -колкото щеш. Важно е какво прави,а не какво казва Naughty

# 77
Така е момичета.Наистина може да съм емоционална,но не съм глупава и не си струва да се унижавам повече.А и не само не ми е показал,но не е и доказал наличие на по-сериозни чувства.sisilia,на 30 години съм.Не съм и малка.Правя разлика когато ме искат и когато не.Но просто той така ме обърка с поведението си!Днес мил,утре гаден.Явно че не става.Оттеглям се.Може да боли,но е по-добре пред варианта да се проточи във времето,а тогава ще боли повече.И p4eli4ka maia,ако той ми беше казал че е мислил за мен през това време,да,щях да бъда щастлива...Безкрайно.

# 78
и аз съм имала такава връзка. и то доста продължителна. в един момент просто свикнах, че следващия мъж, с когото ще бъда, ще бъде именно предишния. така и ставаше. реших, че това е любовта на живота ми, но в един прекрасен момент се появи бъдещия ми съпруг и от тогава никой друг мъж не може да грабне вниманието ми Simple Smile
а колкото до този мъж- моя мистър биг, съумяхме да изградим страхотно приятелство в името на това, което сме имали. той е щастливо женен и чака бебе, а аз съм на път да се омъжа Simple Smile
такива неща се случват не само във филмите Simple SmileSimple Smile

# 79
  • Мнения: 281
Да,имала съм newsm76

# 80
  • Мнения: 19
Да, имах. Много бях влюбена и щях да направя всичко за него, но младежа не знаеше какво иска. Голямо изпитание беше за мен. Толкова ми беше влязъл под кожата, че когато бях с него, не можех да се позная. Все едно не бях аз. Исках да знам дали имаме нещо като връзка, но той май се изплаши и се отдръпна, а първата инициативата беше негова. После ми благодари за любовта, която съм му дала и съжали, че не може да ми отвърне със същото. Последва обаждане след време, сякаш сам да се убеди, че е взел правилното решение. След време покана за нова среща. Аз го отрязах и всичко беше до там.
Но всеки път като се сетя за него нещо се обръща в мен, още го сънувам понякога, а минаха 3-4 години. Така е защото не изживях тази любов.Ще ме тормози още. Дано не и през следващите 3-4 години.

# 81
  • Мнения: 230
имала съм. в момента. така е както пишете вси4ки. надявам се да приключи безболезнено. и да го преживея.

# 82
  • София
  • Мнения: 421
Имала съм, но сценарият не беше същия, а подобен.
Той беше и мисля че си остана "лошо момче". От този тип мъже, които те карат да пристъпиш принципите си, да забравиш в какво вярваш, дори на моменти да забравиш и коя си ...   
Разделите ни бяха безброй - коя от коя по-драматична. Години чаках той да се промени, да се опомни, да ме оцени, да ме обикне по нормален /човешки/ начин и когато видях че подобно чудо е невъзможно, просто се разделихме ... окончателно.

Най-интересното в тази история е, че доста време след това случайно се срещнахме и се заговорихме за миналото, за общите ни познати и прочие. Тогава той ми каза "Само ако знаеше колко много те обичах."
Не се трогнах от подобни закъснели признания, просто отговорих "Жалкото е, че само ти си го знаеше".
Той се съгласи с мен и с това разговорът приключи...

И аз имах подобна връзка. Подобна, защото я приключихме скоро и още не сме имали възможността да се видим след този край и да си говорим за миналото ... Кой знае дали и какво ще си кажем Simple Smile Надявам се да не ми каже, колко много ме е обичал, защото каквато съм чувствителна на тема "него", нищо чудно да му повярвам Simple Smile

# 83
# 84
  • Мнения: 765
Аз също имах такава връзка, много бях хлътнала, но за щастие се осъзнах навреме и не съжалявам за нищо Simple Smile

# 85
  • Мнения: 71
оууу ужасно е. Но по-скоро на обратно, аз незнам обичам ли го, не го ли. Той само до Луната още не е отишъл за мене и въпреки това му нямам доерие и уж не искам да съм с него а немога и да си помисля да е с друга. ..И сме си на въртелешката 24ч/ден. И се мъчиме и неможем да сме по отделно

# 86
  • Мнения: 4 965
Имала съм доста връзки - може би почти всички типове, описани в сериала съм ги изживяла.
Като конкретната съм имала 2 - в едната бях млада и очаквах твърде много. С времето осъзнах, че няма бъдеще и след около година излъгани надежди, продължих нататък. При втората връзка вече не очаквах и не търсех нищо, но се наслаждавах с пълни шепи на този тип отношения, които хем ми даваха много емоции, хем не изискваха отдаване и имах пълна свобода и контрол на живота си /с изключение на някои мигове на слабост/...

# 87
  • Мнения: 884
Цитат
Re: А имали ли сте такава връзка?
Да. Аз 16 годишна пухкавелка, той-24 годишен ...Последните 5 години беше живял с една от танцьорките в балета на известен наш дует.Продължаваше да се вижда и с нея. И на двамата ни пречеха моите комплекси. Тогава си мислех ,че нямаме никакво бъдеще.Когато се разделяхме, той плачеше, моите сълзи вече ги бях изплакала у дома.
 Сега изглеждам различно, а и социалния ми статус е друг. Скоро го видях отдалеч-и той изглеждаше различно, хранеше дъщеричката си в количката.Хем искам някога да си поговорим , хем ми се иска всичко да си остане така.

# 88
  • Мнения: 7
оууу ужасно е. Но по-скоро на обратно, аз незнам обичам ли го, не го ли. Той само до Луната още не е отишъл за мене и въпреки това му нямам доерие и уж не искам да съм с него а немога и да си помисля да е с друга. ..И сме си на въртелешката 24ч/ден. И се мъчиме и неможем да сме по отделно
Олеле,същия живот водим вече 23год...Пет години гаджета и вече почти 18год.брак Twisted EvilОбичам го,той мен също,но живота ни протича много" незряло".Хем се опустошихме душевно,хем не намерихме и сили да се разделим ooooh!Често си мисля,че съм някаква мазохистка Blush

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Точно това си мислех, докато изчитах темата- за мазохистичния харатер на това влюбено момиче.
Има такъв тип връзки, в която единия е само даващ-тя в случая,а другия приема като даденост и любовта, и сълзите.
Изпитва садистичното удоволствие да наранява, да прави другия зависим от себе си.
Най-често това са мъже, много наранени от друга жена, намразили несъзнавато всички, заради една. Опиянени от властта над влюбено сърце.
Може с години да се въртят в този порочен кръг. Докато тя не осъзнае, че е загубила достойнството и самоуважението си, че е отрекла самата себе си в името на илюзията за любов, която той й създава. А по-чето дори и не се старае да й я създава. Защото увлечена и влюбена, тя търси в думите му несъществуващ подтекст. Сама се залъгва, както казвам младите-вкарва се във филми.
Това е двойка-мазохистка-садист. Вярвайте, много има такива.

Общи условия

Активация на акаунт