Прагче от плочки под душкабина

  • 8 847
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 330
raja_nikol  Хидроизолацията представлява една гумена гъста течност, която се маже върху замаската под плочките.  Мирише гадно. По ръбовете се слага напоена с такава гума лента. По принцип е задължителна под плочките на пода и по ръбовете на всяка баня и най-вече под душ кабини и вани. Моя майстор в момента ни прави втората баня и сложи навсякъде, под плочките и по пода и на стените. Някаква немска купува той и ни вкарва в големи разходи, но на глава с него не можем да излезем. Иначе съм виждала на различни марки Боро и разни други. Винаги има риск от протичане на вода в банята между фугите и под плочките, дори и съвсем малко. При нас капеше някъде между плочите у съседите, адски неприятно.
ddani  Параваните на Равак са много хубави и има голям избор, нашия е испански, ама не беше скъп към 350 лева преди 4 години.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 19:04 от gal94

# 16
  • София
  • Мнения: 897
Здравей,
Аз категорично отказах да има корито под душ-кабината и исках да я монтират направо на плочките. Да, обаче не можело /и досега не разбирам защо newsm78/. Като компромис майстора искаше да направи такова прагче от плочки. Оказа се, че има готови такива. Има с размер 90см, РVС/за ъглова кабина/, а по размер и форма могат да се направят и от камък. Аз си купих две РVС, като кабината ми е 100 см и в краищата е "наставена" с каменно парче. Ще снимам след обяд и ще пусна снимките. Ктава бъзо, лесно и чисто - лепи се за плочките и отгоре се монтира кабината.
Успех!  bouquet

# 17
  • Мнения: 17 987
Bise, ще чакам с нетърпение снимките ти, както и цени и магазини откъдето се купуват тези работи

# 18
  • София
  • Мнения: 897
Ето снимките.
http://good-times.webshots.com/photo/2564364100103943377jYhQuY

Купихме ги от магазин INTERA, на Симеоновско шосе 120. Поддушов праг - 80 лв./януари месец/

Общи условия

Активация на акаунт