имам проблем

  • 6 190
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 940
А, то ако всички разбираха от майтапи, нямаше да има толкова много постове във всяка тема Simple Smile

А за авторката: Що са ти врачки...най-много да те разведат с мъжа ти по бързата процедура.

И вечния въпрос, който задавам: Вие хора не разговаряте ли вкъщи??????

# 16
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Опитай сама да реши проблема  а не да прибягваш до подобни похвати.В брака не всичко е идеално.

# 17
  • Мнения: 52
Само си мислиш, че започва изведнъж. Просто не си видяла сигналите по-рано...

# 18
  • Мнения: 1 062
audulina това беше ирония. Не се занимавай с глупости, семейните проблеми не ги решават баячки и ясновидки, а комуникацията между партньорите. Иначе по темата ти конкретно, не не знам координати, но пиши до БТВ, макар да не вярвам да ти помогнат с телефони.
www.btv.bg

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Бе я елате при мен аз ще ви реша проблема. Какви пари давате?

# 20
  • София
  • Мнения: 672
Само си мислиш, че започва изведнъж. Просто не си видяла сигналите по-рано...

абсолютно!

# 21
  • Мнения: 315
най добре седнете и си поговорете,ако не се разберете двамата потърсете професионална помощ  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
Е, пак я изядохте! Повечето от вас сигурно са се допитвали до гледачки когато са имали проблеми или поне от любопитство!
Аз не мога да дам кординати на горе споменатите. Аз лично съм ходила на астролог и на гледачка, когато си имала някакъв проблем. Не че ми е помогнал особено, но и някой неща са ми се изяснили!

# 23
  • Мнения: 674
Здравейте мамчета.Бих искала да ми кажете дали някоя от вас знае как да се свържа с Ивелина Христова от Ясновидци,или пък с Николета.Прекалено много се караме с моя мъж и не се разбираме нещо-почна изведнъж.

Щом е почнало изведнъж значи някой ви е урочасал или ви е направил магия за караници . Виж в къщата си за топки косми, заровени яйца в двора, парцелени кукли с пробити сърца и т.н....
Абе хора чувате ли кво приказвате ooooh! Кви магий кви пет лева Wink Най добрият човек който може да ти помогне си самата ти ,ако ти не си помогнеш няма кой  Wink
Audulina, не разбра ли, че това е шега....? hahaha

Абе знам ли като гледам кво се пише из форума Mr. Green Laughing Joy Joy

# 24
  • Мнения: 378
И на мен ми трябва врачка,с мъжа ми имаме спор,направо не можем да се разберем дайте телефон.

# 25
  • Мнения: 4 292
Нямам никаква представа как да се свържеш с тях. Съжалявам.  Shocked

# 26
  • Мнения: 674
И на мен ми трябва врачка,с мъжа ми имаме спор,направо не можем да се разберем дайте телефон.

Кажи за кво е спора,сега ще хвърля боба hahaha

# 27
  • Мнения: 378
И на мен ми трябва врачка,с мъжа ми имаме спор,направо не можем да се разберем дайте телефон.

Кажи за кво е спора,сега ще хвърля боба hahaha
А не не,теб не съм те гледала по телевизията и не съм сигурна да ли познаваш,аз само на тях 2-те вярвам. Joy

# 28
  • Мнения: 185
Пак взехте за "мезе" авторката. Тя има проблем, а вие се бъзикате,
ейййй дано не е върху вашите глави.

До Авторката - виж на лични

# 29
  • Мнения: 37
Не се стряскай бебешок, те са си жестоки и присмехулни по принцип, не специално срещу тебе...
Иначе, моят съвет не е по-различен - ако не говорите помежду си, каквото и да ти приказват врачки и баячки, оправия не чакай!

Обаче, момичета, (и момчета) какво ще кажете за силата на рекламата?  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт