Цените на фризьорските услуги "скачат" тройно от септември?

  • 5 039
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
В тези 200 лв. да не включват и уикенд за двама по гръцкото крайбрежие с фризьора.  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 2 430
В тези 200 лв. да не включват и уикенд за двама по гръцкото крайбрежие с фризьора.  Mr. Green
ами май така ще излезе,то морето изтощава косата Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 8 932
Ами така е-фризирането е високо квалифициран труд. Като се има предвид, че за максимум 30 минути се подстигва една главица, сметнете каква е месечната заработка. Както казват хората: кой за каквото е учил. Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 4 751
На повечето "фризьорки" и 10 лв са им много ама карай  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 229
И аз се ядосах, особено заради причините, които посочват, едната от които е "новите високи хигиенни изисквания"! Shocked Тоест преди никаква хигиена не са спазвали, но сега ще започнат да ги проверявяат и ще трябва да сменят хавлиите от време на време. Joy

Но не се хващайте за 200те лева, това мисля че го дават за пример, за по-скъпите салони. Тези кварталните от 5 ще вдигнат цените на 15 да речем...не че са толкова много, но за какво да давам 15 лева за същото нещо - подстригване на 1 см връхчета? Rolling Eyes Нелепо е...

Наистина се надявам, че не всички салони ще го направят.. Tired

# 20
  • Мнения: 2 229
...А с козметичните процедури как стои въпроса с цените?

За това нищо не споменаха. Thinking

# 21
  • Мнения: 1 629
Да бе и без това искам дълга коса... сега е момента Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 292
И в другата тема казах, че това просто няма да стане. Чак ми е смешно.  Laughing

# 23
  • Мнения: 277
В моя квартал подстригването преди две години беше 3лв,сега е 12.Разбирам,че цените на всичко скачат,ама и самите фризьори са си сложили надценка,а по-добри ме съмнява да са станали.
А подстригване за 200лв е просто безумие...

# 24
  • Мнения: 483
Хм, едно подстригване ако е 200 лв, боядисването колко ще е - 300  Laughing
И може би след 20 посещения в салона, ти подаряват малка кола   Mr. Green

# 25
  • Мнения: 14 489
ами неслучайно казват, че цените на услугите в бг са страшно ниски в сравнение с на запад и щатите.
имам приятелка там - като си идва ходи на фризьор, там не може да си го позволи, или го прави само за подстригване, за боядисване или кичури абсурд. беше ми казала, че подстригването е 80 долара и за тях е много, а и тя и съпругът и работят и поддържат сравнително добър стандарт

# 26
  • Мнения: 483
Аз съм била в САЩ и наистина цената при добър фризьор е около 100$, но има и доста по-евтини. Но някак не върви да се сравняваме със САЩ  Crazy

# 27
  • Мнения: 4 292
Но някак не върви да се сравняваме със САЩ  Crazy
Oпределено! Да не говорим, че сто долара не са двеста лева, май искат даже да ги надминем американците.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 14 489
Аз съм била в САЩ и наистина цената при добър фризьор е около 100$, но има и доста по-евтини. Но някак не върви да се сравняваме със САЩ  Crazy

не върви, да.
къщите там са по-евтини отколкото апартаментите тук, барем им останат скъпи фризьорските услуги Mr. Green

# 29
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
ами неслучайно казват, че цените на услугите в бг са страшно ниски в сравнение с на запад и щатите.
имам приятелка там - като си идва ходи на фризьор, там не може да си го позволи, или го прави само за подстригване, за боядисване или кичури абсурд. беше ми казала, че подстригването е 80 долара и за тях е много, а и тя и съпругът и работят и поддържат сравнително добър стандарт
е 4ак пък  да не може да си позволи newsm78

живея в Мадрид
в прили4ен салон подстригването струва 15, 20 евро, отделно ти калкулират миенето,  6ампоана  и маската която са ти сложили,  с  тях 20. 25, ако изка6 и из6у6аване  о6те 10 или 15 така 4е удоволствието  излиза  около30 , 40 евро, боядисването е от порядъка на 25 евро( заедно с измиването) за сравнение билет4е за метрото струва 1 евро
 има и луксозни , но ка4еството което предлагат в пове4ето вериги салони е доста добро....

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 20:19 от sl

Общи условия

Активация на акаунт