Peritol, но за АПЕТИТ?!?!

  • 8 604
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
За повишаване на апетита съм давала "апитонин" - капсула с пчелно млечице. При нас подейства, а и доколкото знам не вреди.

# 16
  • Мнения: 108
Перитол за апетит-грънци. Пил съм го това като противоалергично доста време. Да не ти казвам колко злояд съм бил. Не ми е увеличило апетита въобще. Аз лично проядох при баба ми, някъде към 7-мата си година. Тя слагаше някви специални подправки в моето ядене. Не знам кви са били, но явно имаха ефект.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз да споделя. Изписаха ни го понеже Бобо има повишена перисталтика на червата и направи 2 кризи та затова ни го изписаха. Срещам съседката и тя ми казва, че на нейното дете го изписали за апетит. Прочитам листовката и се оказва, че нито е за едното нито за другото, а за Алергични ринити. Предписаха ми го 20 дни по 2.5 мл. Давах го 7 дни и го спрях , защото Бобо започна да се буди по 5 пъти на нощ и да иска да яде. За съжаление и до ден днешен не мога да го отуча да се буди  Cry

# 18
Предписаха ни Peritol за апетит.
Лекарката каза, че по принцип това лекарство е противоалергично  Shocked, но като странично действие увеличавало апетита, и за това ни го изписва в малка доза. А ако не станем много сънливи ще увеличи и дозата.
Та, въпросът ми е някой давал ли го е на детето си с цел увеличаване на апетита, и ако да - имаше ли ефект? И въобще какво мислите за това?

Давала съм ''Ципротол'' и наистина има ефект.Питай за него.

# 19
  • Мнения: 1 214
За апетит давах Апитонин(има ефект),за Перитола незнам,но не ми се струва редно това-все пак е лекарство.Аз не бих го давала.

# 20
  • Мнения: 418
Апитонин,Ципротол от каква възраст?И какво представлява Ципротола?Извинявам се,че така се намесвам в темата Embarassed!Обаче това хранене smile3511 .

# 21
  • Мнения: 1 214
След годинката мисля,че го изписват Апитонина.На нас ни го изписаха на2г. по 1 капсула на ден-сутрин и вечер по 1/2 на гладно.

# 22
  • Мнения: 532
Не може ли без противоалергични лекарства ?? Давала съм го доста често на сина при проява на алергии ,но не одобрявам всякакъв тип противоалергични лекарства- влияят върху обмяната на веществата .. нужно ли е да му се дава?? newsm78

# 23
  • Мнения: 2 596
Не предполагах, че има и други мами с такъв проблем. Като дойде време за ядене  smile3511 newsm45, какво ли не прилагам само и само да си отвори устата. Не, и не. Кошмар, след 10 мин. рев и аз и той, маймунджулуци и филми, се заглежда и не усеща, че му пъхам лъжицата в устата и така се храним 4 пъти на ден. Стопих се, хора, вярвайте ми. Давах 2 месеца Мултисаностол - нулев ефект. После пчелно млечице на някакви хапченца, които разтварях в храната - нулев ефект. Сега като ви чета отзивите - щу взема да го купя тоя Перитол ...
На на, я кажи колко килограма сте.

# 24
  • Мнения: 830
 Grinning Перитол има доказано действие за възбуждане на апетита при ....котките  .  За деца - не знам , слава богу , моите са ящнички , но за споменатите животинки потвърждавам - действа . 

# 25
  • Мнения: 418
Не предполагах, че има и други мами с такъв проблем. Като дойде време за ядене  smile3511 newsm45, какво ли не прилагам само и само да си отвори устата. Не, и не. Кошмар, след 10 мин. рев и аз и той, маймунджулуци и филми, се заглежда и не усеща, че му пъхам лъжицата в устата и така се храним 4 пъти на ден. Стопих се, хора, вярвайте ми. Давах 2 месеца Мултисаностол - нулев ефект. После пчелно млечице на някакви хапченца, които разтварях в храната - нулев ефект. Сега като ви чета отзивите - щу взема да го купя тоя Перитол ...
На на, я кажи колко килограма сте.
Биси не си сама в мъките и ние сме така Sick...Аз пък си мислех да пробвам с пчелното млечице ама като чета май управия няма.И ние пихме Мултисаностол две седмици без особен ефект ,а и Перитол също.Макар ,че Перитола първия път помогна!И аз  newsm45.Ние сме на годинка и тежим 7.560 кг.Вече няколко пъти ми се случва да отида на консултация и да не сме качили и грам #Crazy.

# 26
  • Мнения: 2 596
Ох, ние сме почти на годинка, последния път на консултацията преди 2 седмици бяхме 8,300 кг, но 74 см. На мен 2 месеца подред ми се случи да ходим на консултация и нищо да не сме качили, така че те разбирам напълно.

# 27
  • Мнения: 418
Ако намериш решение на проблема пиши ми на лични,ще съм безкрайно признателна Praynig!

# 28
  • Мнения: 1 214
После пчелно млечице на някакви хапченца, които разтварях в храната - нулев ефект. Сега като ви чета отзивите - щу взема да го купя тоя Перитол ...
На на, я кажи колко килограма сте.

Пчелното млечице се дава на гладно.Като отвориш капсулката изсипваш половинката направо в устичката.Пробвай го ти за да видиш,че не представлява никакъв проблем!Може пък да ви подейсва така  Wink

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Като давах пчелно млечице на щерката за злоядство и да ви кажа тя какво правеше. Започваме адските мъки по яденето и тя не хапнала и 2 лъжици и :"Мамо ходи ми се да акам  Blush !". Та тогава започна да ака повече пъти на ден, отколкото ядеше.   #Crazy #Crazy Качихме кг. де - няма що  Confused

На 1г. тежеше 8.160кг. при рождено тегло 3.400кг. Не можа да качи и 5кг. за цяла година!

Общи условия

Активация на акаунт