Подарък за 70ти рожден ден на свекървата????

  • 4 497
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Аз щях да пиша - една дрянова неокастрена, ама виждам, че дъртите злобарки преди мен са казали доста варианти Laughing.
Абе, купи й една блуза за есента. Какво толкова...

# 16
  • Мнения: 4 195
Поднеси и най - добрия подарък - не пускай сина и на юбилея, извини се със зверско главоболие Mr. Green
Ако го погледнем по - сериозно - късно си се сетила, ако беше толкова добра, колкото казваш, отдавна щеше да си помислила какво залужава тази добра женица за един от последните си юбилеи Sunglasses
Купи и вибромасажор.........ще и хареса.
Купи е нещо скъпо, нещо с което ще се поглези Peace

# 17
  • Мнения: 4 585

Това с вибратора не е добра идея, едно свеки намерила вибратото на снаха си но, ... го ползвала като миксер.

# 18
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Няма значение какво ще и купиш. Важното е, че ще посрещне юбилея си жива и здрава. Моята свекърва почина точно преди 7 дни на 68 г. и никога не ще мога да и подаря каквото и да е било.

# 19
  • Мнения: 4 195

Това с вибратора не е добра идея, едно свеки намерила вибратото на снаха си но, ... го ползвала като миксер.
Вълчо, имаш мръсно подсъзнание .....вибромасажора нЕма нищо общо с вибратора, да си имаме уважението Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 285
Е,стига де не съм се сетила късно просто мислехме да и купим нов тоалет,който да облече, но в последния момент се оказа, че тя се снабдила с такъв. А иначе нас ни нямаше и трябваше вчера да купувам, но като разбрах останах като попарена и веднага се допитах до вас.А какво ще кажете за дамска чанта,тъй като тя отдавна иска да си земе нова черна, ама не си харесва.Даже ходихме задно да избираме, ама се оказа доста мъчно.  newsm78.Сега се чудя какво да е и след малко излизам да купя нещо.Така че ако има още брилиантни идеи-давайте.

# 21
  • Мнения: 101
Моята си пада по часовници, лампи, бижута, статуетки. Е, няма скоро да става на 70, но ще удари 60-така, предполагам подаръците са аналогични и за двете възрасти.
ПС: Само аз ли обожавам моята?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 529
 За юбилей традиционно часовници ,нов телефон,чанта,диск с любима музика,  портативно радио,МР3, ...
 Много злоба ,бе девойчета,ама и вие ще дойдете на тая възраст и дано случите на снахи и зетьове. Hug

# 23
  • Мнения: 285
Ами честно казано и аз мислех първо за някакво бижу, но синът и каза, че само ще обогатим колекцията и в сеифа и изобщо няма да го носи, за да не го загуби. Каза по-добре нещо по-практично и се спряхме на тоалет, но сега..вече незнам.
ПС-Не само ти и аз моята много си я обичам много е добричка и винаги ми е помагала, без да ми се меси. Направо супер свекърва, а и от свекъра нямам никакви забележки. Hug
За юбилей традиционно часовници ,нов телефон,чанта,диск с любима музика,  портативно радио,МР3, ...
 Много злоба ,бе девойчета,ама и вие ще дойдете на тая възраст и дано случите на снахи и зетьове. Hug

И аз така казах, защо е тая злоба,възрастни хора, какво толкова са ни направили, че да искаме да ги  #2gunfire. Аз лично си ги обожавам!

# 24
  • Мнения: 4 195
Къде видяхте злоба бе хора.
аз виждам майтап, настроение, бъзици.......къде злоба видяхте не ми е ясно ooooh!
Хайде бягайте на маминките да купувате подаръци, и не се ядосвайте.
Спомнете си, че не е важно какво, а как го подаряваш и лесно ще откриете истинския подарък Peace

# 25
  • Мнения: 45
Сега ли се сети, МА? И ще питаш хората!

Браво, браво.
Какъв език, какви обръщения.

# 26
  • Мнения: 285
Сега ли се сети, МА? И ще питаш хората!

Браво, браво.
Какъв език, какви обръщения.
Няма нищо хора-разни, език и възпитание-различни..
Всичко вече мина, купихме и на жената.Благодаря все пак за отговорите!

# 27
  • Мнения: 4 892
В крайна сметка какво й купихте на жената? Страхотно, че всичко е минало добре.
Добре е и че имате чувство за хумор, но все пак имаше и идеи.
Поздрави  Grinning

# 28
  • у дома
  • Мнения: 7 141
И на мен ми стана интересно какво точно сте купили?И тя зарадва ли се...

# 29
  • Мнения: 285
Купихме и златни обеци-комбинация бяло и жълто злато, 7 червени рози и картичка със 7 рози,която много мило надписах и тя се разплака като прочете. Тя много се зарадва, само дето в ресторанта малко ни ядосаха по отношения на храната и малко  се изпокарахме с тях та после ни се извиняваха и накрая казаха, че яденето е било за тяхна сметка. Grinning И така, добре си изкарахме.

Общи условия

Активация на акаунт