4-и месец

  • 2 077
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Да ти имам и проблемите  Joy Joy Joy
На мен бременността ми пролича в 7-ми месец. Това успокоява ли те?  Wink

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не се притеснявай Hug Ще ти проличи....имай търпение

# 17
  • София
  • Мнения: 1 809
Имам една приятелка, на която до 7-я месец не й личеше, а после имаше най-огромния корем в 9-я Laughing

# 18
  • Мнения: 274
При мен и през двете бременности беше така,за това няма защо да се притисняваш! Peace

# 19
  • Мнения: 8 229
На мен ми предстои да раждам, а коремът ми не е много голям.  Simple Smile И първият път беше така, а се роди бебе 3400кг. При мен обаче в 4-я месец се беше увеличило дупето  Sad - явно някъде там ги завирам тези бебета.

# 20
  • Мнения: 127
До шестият месец и аз нямах почти никакъв корем,но като навлязох в него извенъж отскочи и порастна,което ми се отрази зле,нацепих се като...айде да не казвам че грубо Mr. Green
При все че се мажех с разни скъпи мазила,затова внимавай  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 78
Благодаря на всички, успокоих се

# 22
  • Мнения: 2 960
Здравейте на всички бъдещи мами:) Аз имам много въпроси, които тепърва си изяснявам, но всичко с времето си разбира се. Сега ме вълнува един малко странен може би въпрос: вече съм 15 г.с. а почти не ми личи бременността. Дали това трябва да ме притеснява?
само ще ти кажа ,че и с двете си бременности имах малък и спортен корем.Ако ти пратя снимка на ЛС ,направени сутринта преди да отида да раждам ще те успокоя сигурно на 100%.Миналата година ,като чаках за секцио /легнала по гръб-явно коремът ми съвсем се е скрил/ едино доки ми вика:Абе ти кога дойде ,кога роди ooooh!майтап ,майтап ..ама истина.Пък синът ми се роди 3.900....така ,че не се притеснявай ...всичко е индивидуално.Леко бременеене!!!!

# 23
  • Мнения: 259
Не се сравнявай с приятелките си. Всеки е различен. На мен веднага ми пролича, но после започнах да трупам килца отстрани, така че в крайна сметка коремът ми не стана голям и оформен като при някои мами. Бебо ще се намери място, не се притеснявай! Лека бременност!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз съм точно в 15-та седмица и нииищо не ми личи. Надявах се, че през септември вече ще имам корем, защото имам изпити. Викам си: Ще мина метър... Wink Няма такова нещо!

Една приятелка ми вика: Добре де, не може ли с по-тесни дрехи да идеш. Аз: Само ще ме помислят за дебела! Simple Smile

Но в интерес на истината не съм качила нито един килограм.  Коремът ми изглежда маааалко по-различно, някак по-кръгъл е. Единственото, по което ми личи, са гърдите. Удвоиха се направо. bombs

Баща ми сега ми раправи за някакво 15 годишно момиче, което отишло в Пирогов, защото "му било лошо". Оказало се, че ражда! А по нищо не й личало. Е, 1.5 кг бебе, но все пак...

Не! Просто имаш по-стегната коремна мускулатура.

Хахаха, де да беше права... Grinning

# 25
  • Мнения: 2 334
На мен не ми личеше до края на 5-и месец .Като бях средата на 5-и месец ходих да си купувам дрехи за бременни и продавачката ме гледаше  така Shocked и ме попита тихичко ама ти бременна ли си  Mr. Green .Отговорих и не просто ми е кеф да си купувам дрехи за бременни Joy

# 26
  • Мнения: 6 713
Не се притеснявай и не се сравнявай с другите! Щом всичко е наред - споко! Peace Hug

# 27
  • Мнения: 750
На мен не ми личеше до 7 месец, а в 9 имах много малко коремче - като си облечах широкия пуловер изобщо не можеше да кажат, че съм бременна  Mr. Green А родих едно едричко бебче, поне за моите скромни размери   bouquet

# 28
  • Мнения: 116
 
Не се притеснявай и не се сравнявай с другите! Щом всичко е наред - споко! Peace Hug

  smile3521

# 29
  • Мнения: 728
Корема ми се "появи" чак към 22-ра, 23-та г.с. До тогава просто си пънеех на дупе  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт