Луда комшийка

  • 7 151
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
Мерси за съветите момичета!
Unknown_lady,накрая наистина ще махна и звънеца-не ми беше идвало на ум,но е добра идея.Куче няма да си взема,че ни е маък апартамента и няма място Wink

# 16
  • Мнения: 71
.... или му пусни малко слаб ток  Whistling на Павлов кучето се е научило... ама пък те са умни животинки, не са като "комшиите"  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 388
Казваш че надува музиката до дупка - викни някой път и ти полиция че ви пречи. И не чакай тя да направи пърявата крачка - така ще си винаги в отстъпваща позиция. Нападни първа - подай жалба в полицията.
Ако нищо не помогне - пълен игнор, пък дано се откаже  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз пък знаеш ли какво щях да направя. След поредното качаване от нейна страна щях да се разкрещя яко и да й кажа следващия път да не ми звъни, ами направо да се обръща към полицията  Twisted Evil Това съвсем сериозно го пиша. Ще кажа, че повече няма да й отварям и толкоз. А полицаите да не са луди да й се вържат. Ако не нарушавате реда няма страшно.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 006
Ако харесваш животни си вземи куче. Това го казвам напълно сериозно, защото така се решиха проблемите ми с откачалката под нас. Понеже на лелчето и пречеше шума от чехлите ми (може би и като дишам и вдигах много шум) правеше скандали и чак налиташе на бой. От полицията са свикнали да им се оплакват от луди, но нищо не могат да направят.
Съседката спря да идва, защото "без да искам" изпусках кучето на площадката пред нашия апартамент. За мен остана удоволствието да си представям как се чуват кучешките нокти по теракота Mr. Green

# 20
.... или му пусни малко слаб ток  Whistling на Павлов кучето се е научило... ама пък те са умни животинки, не са като "комшиите"  Mr. Green
Това с тока е интересно. Я кажи как да пусна слаб ток по тръбите, докато тя чука с нещо желязно отдолу?

# 21
  • Мнения: 135

Това с тока е интересно. Я кажи как да пусна слаб ток по тръбите, докато тя чука с нещо желязно отдолу?
Тя може и да е калена в битките и да чука с нещо дървено. Бъди класа над нея, ако ти пуска фолк ти пускай рок, или годишните времена на Вивалди, от личен опит знам, че действа зле на простаците, може и Бонд. Когато дойде обади се на полицията преди да отвориш, като разтревожено им кажеш само адреса, отвори и потдържай огъня до като дойдат. Те си знаят работата от там на татък. Това е от личен опит. А,  да не забравиш да намалиш музиката преди да отвориш, гаранция ти давам, че тя ще забрави.

# 22
  • Мнения: 3 016
Искрена ,спокойно ние си ги имаме двама такива .Едните са над нас другите са в съседната къща. Нищо не може да направи .Има си определени часове за почивка в които не трябва да се вдига шум От 14.00h до 16. 00h и вечер след  23. 00h. Нашите проблемни съседи не могат да понасят деца постоянно им правят забележки да не играят с топки и то на улицата представи си .Обаче аз не им оставам длъжна. Другото което можеш да направиш отиваш в най близкото РПУ и пускаш жалба за тормоз .Съответно полицаите ще я привикат ще я накарат да напише обяснение и повече да не се занимава  с вас .Ако това стане отново следва съд по бързата процедура .А тя ще трябва да заплати глоба или ще полага обществено полезен труд.

# 23
  • Мнения: 197
Искрено ти съчувствам!!! Ние си имахме откачено семейство пияници, които живееха над нас! Пребиваха си редовно децата /само две бяха оцелели от общо четири/, а това трудно се понася да го слушаш! Постоянно се заяждаха с нас за какво ли не. Балкон нямахме и дрехите на бебока съм ги перяла по няколко пъти след "комшийска намеса" и често съм ги прибирала съсипани от външния простор / със залепени фасове, с кал от цветята им и какви ли не боклуци/! Веднъж ни запалиха целия простор с дрешките с бензин съвсем умишлено, даже съсипа дограмата на хората под нас. Гърмяха на перваза ни пиратки, точно до бебешкото креватче. Зет ми е полицай и по негов съвет съм подавала жалби не веднъж. Нищо не постигнахме. Те си бяха проблем от много години и кварталния изобщо не се занимаваше с тях. От няма година сме в ново жилище, а старото го продадохме точно заради комшиите. Купувачите са младо семейство и мъжът е полицай... newsm48 значи има възмездие! Тежко им сега! А на вас, Искрена, ви пожелавам щастлива развръзка. И здрави нерви. Знам, че изобщо не ви е лесно. Тормозът е наистина голям! Стискам ви палци! Peace

# 24
Здравейте всички!Мерси за отговорите!За сега развитие по въпроса няма-в смисъл оная само си заплашва,а не действа-2 дена не е и идвала.Много се надявам да си намери друга жертва.Не съм ходила в полицията,за да не разлайвам кучетата наново.По принцип май взе да свиква,че ще ходим тук-няма да летим,я! LaughingПОследния път се беше ядосала,че като чистих и без да искам бутнах единия стол Laughing Малко се поуспокоих,но наистина съм решила да не и отваряме,ако звъни пак. Мерси за подкрепата и чао за сега Hug

# 25
Здравейте пак!Снощи празнувахме на мъжа ми рождения ден и тая викнала плицията.Съответно този път полицаите дойдоха,но като видяха на мъжа ми личната карта-в смисъл,че на същата дата има рожден ден и ни пожелаха приятна вечер.Казаха само да сме по-тихи да не ни пишели акт за 500 лв.Някой от вас има ли си на идея дали наистина един акт е такава солидна сума.И какво става ако тая ги вика всеки път за щяло и нещяло.Наистина вече се притесних бе хора.Нито бяхме надули музика,нито нищо.4 човека си говорехме и се смяхме. Cry И по принцип нямаме много познати и не идват хора у нас.Оф не знам вече.Трябва да предприема нещо,но какво.Ако и се дам на тази лудата и ще ни побърка...Надявам се да пишете някакъв съвет Praynig

# 26
Здравейте пак!Нашите мъки край нямат!Вчера пак дойде полиция,видяха,че е луда тая.Каза им,че и пречи че ходим!Те й се изсмяха в лицето и й казаха,че няма как да летим Simple Smile.Аз по пижама,мъжо по боксерки и оная чак се кефи.Мамка й мръсна-интелигентен човек съм,не псувам по принцип,но това не се издържа.Уж всичко утихна,ама тая вечер мъжа й пак пристига-не му отворихме вече.С мъжа ми искал да говори-какво ще говори Sad казах му да се маха.Няма спасение Rolling Eyes
Ще пиша жалба за тормоз по ваш съвет,ама сега са почивни дни.Няма да й се дам на тая мизерница.Хем си викам,че по-дабре пасивност,ама като ми идва полиция вече втори път и как да не реагирам. newsm78

# 27
От личен опит вече зная, че трябва да подадеш жалба.Още докато е време, докато тя  не го е сторила.Така ни посъветваха в полицията.И наш приятел следовател също ни каза да не чакаме ножа да опре в гърлото.Когато липсва  нормална комуникация- жалба.Това е.Така имаш  някакво предимство.
  Ние  такава попара сърбахме от комшии, не ти е работа.А те бяха виновните, пък подаоха с/у нас- наглеци.Затова  си имаме вече едно на ум.Нека да я има жалбата.Ще я предупреди кварталния веднъж, два пъти и на третия ще има акт.А ако не помогне има и др  законни начини.

# 28
Gerik,какво ви направиха на вас-много ме е страх вече.Доколкото разбрах,тая лудата е искала имената ми от касиера,ама той е на наша страна и не й ги е дал.Лошото е,че и аз нямам нейните имена и не знам в полицията какво ще ми кажат.Те живеят при чичо си и неговото име е при касиера-а чичо й е свестен старец,без деца,поэдравява ме и ми държи вратата на асансьора като съм с багаж Simple Smile.Ще ходя вторник със сигурност вече в полицията,още повече,че 2 пъти идват и не констатираха никакво нарушение.Това според мен може да ми послужи.Мерси за отговорите на всички!

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 00:17 от iskrena--

# 29
  • Мнения: 71
iskrena-- остави вторника, отивай още утре, дежурни има. Тя щом е започнала имената ви да търси, няма да те чака до вторник. Отивай и пускай жалбата. Не ти трябват имената й - те полицаите ще си ги намерят. А ако се окаже и че не са регистрирани на адреса - може и да ги поизгонят от там ( това като позитивно мислене Wink ). Ти опиши за какво става въпрос, пък дано я постреснат.

Общи условия

Активация на акаунт