За един специален човек и безкрайната му всеотдайност.

  • 6 085
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 699
Здравей Hope!
Дълго време отсъстваше от форума и честно казано по някакъв странен начин ми липсваше , както ти липсва някой , който ти е много близък ... и тайничко вярвах , че "нещото" ти се е случило , но искаш да си сигурна и тогава да се похвалиш ... и ти стисках палци , вярвах , че сте успели в борбата !!!
... и сега , когато споделяш какво е станало , мога само да ти кажа , че ужасно съжалявам за това , което ти се е случило , но вярвам , че щом се е получило веднъж ще стане отново , но този път всичко ще бъде както трябва  Praynig!
Стискам палци за бързо възстановяване , бъди силна , не губи надежда и чудото ще те сполети , сигурна съм в това !!!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 908
Hope прегръщам те,предполагам какво ти е в душичката затова само ще ти пожелая бързо възстановяване и в най-скоро време да се случи и твоето чудо. Praynig Hug

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Hope,съжалявам  Cry
Знам какво е,силно те прегръщам  Hug
Нека да има повече лекари като твоя  Praynig Praynig

# 18
  • до морето
  • Мнения: 494
Hope кураж и силна вяра, това ще помогне на всички нас! Щастливци сте, че познавате такъв човек.

# 19
  • Мнения: 3 376
Хоуп, не знам какво да кажа, мъката и болката са жестоки в такъв момент  Cry Hug

Но колкото и глупаво да звучи - и аз искам да благодаря на този д-р Пенков, макар никога да не сме се срещали, за своевременната правилна преценка и всеотдайната грижа за теб и още мн други пеперудени душички от форума. Фактът, че има такива добри хора и способни лекари вдъхва сили и на мен, а може би и на много хора. Благодаря Ви и аз, Докторе   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 143
Хоупи, миличка.......  няма думи   Cry 
Така се зарадвах като прочетох заглавието на темата и кой я е пуснал.....
Прегръщам те силно.... Защо?....  Защо, Господи?.....
Може би с голямата болка Той ни дава и нещо толкова хубаво - да открием, че същесвуват и такива хора, като този лекар -
всеотдайни, състрадателни и готови да забравят за себе си, да помагат на другите.   bouquet

Кураж, миличка!   Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 247
Хоуп Hug
бързо възстановяване миличка
и бъди силна 
има и добри доктори един от тях е доктор Пенков  Peace

# 22
  • Мнения: 3 453
Благодаря ви, момичета! Hug

Нека не си задаваме въпроса "защо". Така е трябвало, така е станало. След случилото се съпругът ми сподели мислите си и те останаха в съзнанието ми:
" Разбрах, че за мен вече не е толкова важно дали ще имаме дете или не. Осъзнах, че единственото, което искам, е да си здрава и да си до мен. Онова, което има помежду ни, ми е напълно достатъчно. Мнозина не го откриват за цял един живот."
И е прав. Имаме добър живот, близки, които ни подкрепят, чувства, които споделяме, една посока, която да следвам заедно. Какво повече бихме могли да желаем?
Дали е редно да се съсипваме ден, след ден? Какви родители ще бъдем след това? Какъв е смисълът да си родител, ако си рухнал емоционално и психически?
Трябва да продължим живота си. Трябва да съумеем да съхраним себе си точно заради така желаната рожба.
 Няма място за съжаление или излишни въпроси. Ставаш, изтупваш прахта и продължаваш напред. Peace

Дай, Боже, да сме здрави, да имаме сили да следваме мечтите си и да поспираме от време на време, за да благодарим на хората, които ни подкрепят по пътя! Praynig

Благодаря на всички ви за подкрепата, тя означава много за мен!  Heart Eyes Hug

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 18:48 от _Hope_

# 23
  • Мнения: 3 294
Хоуп , миличка , само ти знаеш през какво си преминала , прегръщам те силно и аз благодаря че има такива лекари като твоя , дано да стават все повече .
Това което ти е казал мъжът ти е прекрасно , просълзи ме  Hug Hug
Бързо възстановяване

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Hope, искрено ти съчувствам, знам през какво минаваш. Наистина е много важно да попаднеш на Лекар в такъв момент, още повече когато е застрашен животът ти. Браво на доктора!
На теб бързо възстановяване и горе главата!

# 25
  • Мнения: 121
 Hope, желая ти бързо възстановяване и един ден - най-прекрасното бебе на света Hug

# 26
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Мило Пете,
до последно вярвах и се надявах за теб... До последно се молех чудото, което ти се случи да остане чудо и да продължи да бъде такова... Съжалявам Cry Ти знаеш колко много исках заедно с теб да се зарадваме Hug Знам, че въпреки всичко, ти и твоя добър и всеотдаен лекар ще успеете и вие ще станете родители Hug Сигурна съм и вярвам в това!
Прегръщам те много силно и се моля сълзите в очите ти вече да са само от щастие! Hug

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Хоупче,  Hug душичка ... Възхищавам се на оптимизма ти ...! Думите на мъжа ти са единственото, най-важно съществуващо нещо ... Радвам се че и ти го приемаш така! Аз понякога също се питам дали страданията, през които преминаваме и тези, които си причиняваме един на друг в преследването на нашата мечта си заслужават ... Благородно е това, което правим и на какво сме готови, за да имаме дете, но ... дали в крайна сметка си струва да опропастим живота си, отношенията с любимия, обичта и уважението между нас, здравето си ... Ако Господ е рекъл да нямам дете, поне се моля да запази мъжа до мене, защото без него бих умряла ... За него нищо не давам ... В крайна сметка, каквото и да правим, ако не е писано да стане, няма да стане ... Но не бих си простила, ако в тази борба се самозабравя до такава степен, че да пренебрегна това, което вече имам и да съсипя всичко в живота си ... Моят мъж, Хоуп, мисли точно като твоя и мисля че трябва да благодарим на Бога, че ни е срещнал с такива стойностни мъже!!! Здраве да имаме ..., другото ако не можем да го постигнем, ще го преживеем, колкото и да боли, а то боли ужасно ..., чак кърви ... В такива моменти на дълбоко душевно страдание, когато си мисля че светът за мен е свършил, единствен мъжът ми може да ме успокои с думи, с погледа си, с любовта, която виждам в очите му ...

# 28
  • Мнения: 7 716
Благодаря на д-р Пенков, че е стасил нашето Хоупче.  bouquet
Мила Хоуп, гушкам те и ти желая много сила, да продължиш, да станеш мама. Не се страхувай, ще имаш сили за детенцето си.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Миличка Хоуп, не съм и подозирала, че си минала през такъв ад  Sad Радвай се, че имаш такъв прекрасен съпруг и лекар с голямо Л, който е бил до теб в такъв труден момент. Голяма оптимистка съм за теб и знам, че ще успееш! Ще бъдеш една прекрасна, силна, борбена мама! Гушкам те  Hug

Общи условия

Активация на акаунт