КАК ДА СИ ВЪРНА ЛЮБОВТА НА ЕДИН МЪЖ?

  • 17 018
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 629
Е бате ти кво очакваш, даже се очудвам колко жени са ти отговорили сериозно Rolling Eyes не че сме несриозни ето вече трета страница изписваме за теб smile3502

# 61
  • Мнения: 2 448
Заглавието ти е кофти , бе мацко. За какво връщане става дума, като от написаното се вижда, че ти никога не си имала неговата любов, че да си я връщаш.

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

ПО ТЕМАТА :
Не бих го търсила , дори и да съм лудо влюбена  Naughty
Еееее, как бе ?! Човека има парички ... Mr. Green

И к'во от това , не бих си плюла на сурата  Thinking

# 63
Заглавието ти е кофти , бе мацко. За какво връщане става дума, като от написаното се вижда, че ти никога не си имала неговата любов, че да си я връщаш.

Явно ти по добре знаеш??? Ако го познаваш си кажи?

# 64
  • Мнения: 2 388
Заглавието ти е кофти , бе мацко. За какво връщане става дума, като от написаното се вижда, че ти никога не си имала неговата любов, че да си я връщаш.

Явно ти по добре знаеш??? Ако го познаваш си кажи?

Тук пишат няколко от неговите приятелки. Така, че внимавай. Naughty

# 65
  • Мнения: 2 448
Заглавието ти е кофти , бе мацко. За какво връщане става дума, като от написаното се вижда, че ти никога не си имала неговата любов, че да си я връщаш.

Явно ти по добре знаеш??? Ако го познаваш си кажи?

Виж сега, щях да ти пиша, че съм най новото му завоевание, но , да оставим смешките.

Ти си обвързаната, той не е. Колко да изтрае това, дори и да е бил влюбен в теб. Кофти е  от където и да го погледнеш. Ти ще го вместваш в графика, когато може, а той да търчи след теб. Ми гадничко си е. Пък сега ревеш.  Wink

# 66
  • Мнения: 884
Ииии, хем неграмотна, хем ревнива, отървал се е човекът...

# 67
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Заглавието ти е кофти , бе мацко. За какво връщане става дума, като от написаното се вижда, че ти никога не си имала неговата любов, че да си я връщаш.

Явно ти по добре знаеш??? Ако го познаваш си кажи?
   
 Shocked
Паси ?!  Laughing

# 68
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Незнам защо решихте, че заради парите съм била с този човек, можеби заради това че съм написала това че е странен компенсира с парите, но не мисля че това е нещо ново повечето хора с пари си имат доста сериозни кусури, ....  но както и да е... не искам да убеждавам когото и да било в това което съм изпитала. До тук само хапливи забележки и кофти  намеци, жалко!


Ами ти самата не си изяснила какво точно искаш, кого точно обичаш и за какво точно го обичаш. Как да те разберат другите тогава? И ако не си с него заради парите му, защо тогава ги намесваш? Когато човек обича, последното, за което мисли, са парите. Излиза, че взаимно сте се използвали, а сега искаш да върнеш нещо, което никога не е съществувало между вас. Това "тук го направихме, там го направихме" ми прилича на животинско привличане, изобщо не става дума за чувства. И къде остава онзи от постоянната връзка? Ох, обърках се вече ...

# 69
  • Мнения: 122
Вижте какво огладнях и ще ходя да се отърва от това чувство...  Whistling

# 70
  • Мнения: 2 448
Заглавието ти е кофти , бе мацко. За какво връщане става дума, като от написаното се вижда, че ти никога не си имала неговата любов, че да си я връщаш.

Явно ти по добре знаеш??? Ако го познаваш си кажи?
   
 Shocked
Паси ?!  Laughing

Не си падам по странни, не се тревожи за мен Шушенце.  Joy

# 71
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А бе не сте ли малко крайни в изводите си  newsm78

# 72
  • Мнения: 2 388
Не си падам по странни, не се тревожи за мен Шушенце.  Joy

Особено и ако наклона им е в посока 6 часа. Peace Joy

# 73
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Виж мацко,

поразрови се из форума. Имаше една много поучителна тема, където  един брокефр обясняваше на една девойка жадуваща да си намери мъж от престижен квартал на Ню Йорк и с незнам колко си пари, защо аджеба мъжете с пари не искат да се женят и да имат една жена. И аз бих я потърсила за теб (защото ако е друго, поне малко аклъл ще ти налее), но нямам време.

А ако това са разсъждения на една 28 годишна жена  Sick Ми много си елементарна бе мила, затова пъкления план ти куца  Joy

# 74
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Не знам за егото ти, но мозъчето ти хич го няма.
Абе, дали това не е поредната изцепка на меа, а?

Общи условия

Активация на акаунт