За Фризовом

  • 5 450
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 561
Казали са ти по-горе, лечебни млека без нужда на здрави бебета не се дават!!!! Пълно е с чудесни АМ на пазара и Милупа и Хумана и НАН, виж кое ще хареса детето и не ги сменяй често, а зеленото ако не е проблем пък изобщо. От НАН често акат зелено, важно е детето да е нахранено, доволно и жизнено.

# 16
  • Мнения: 171
Ние бяхме на фризолак с фрзовом заради запек но беба изобщо не ядеша и беше голяма мъка храненето.Бях решила да сменя на розов хип но при нас няма навсякаде голямата опаковка от 800гр и тогава нашето педи ни препоръча млякото Селия ползвам го вече една седмица и съм много доволна няма запек и най вече че го харесва пие по 170 мл без проблем дори за пръв път сношти плака за още.Много се радвам че открих това мляко за което до преди една седмица не бях чувала дори.

# 17
Zdraveite,moiata malka princesa povru6ta6e mnogo i ima6e zapek.Doktorkata ni kaza da vzemem frizovom.Be6e na mesec i polovina kato zapo4nah da i go davam.Opravi se po4ti i sega niama zapek,povru6ta,no mnogo po-riadko.Frizovoma po-lesno se prerabotva v stomah4eto,samo triabva da se dava s po-goliama dupka na biberona,za6toto e po-gust ot drugoto mliako. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 080
Това зелено ако да не е от претопляме или нещо друго - незнам - едва ли е от малякото!!!
И да попитам малко извън темата - сори за което На какви цени са тия млека Селия и Лактана био, че аз не съм ги намирала в никой магазин - къде ли ги продават?!?

# 19
  • Мнения: 2 334
Това зелено ако да не е от претопляме или нещо друго - незнам - едва ли е от малякото!!!
И да попитам малко извън темата - сори за което На какви цени са тия млека Селия и Лактана био, че аз не съм ги намирала в никой магазин - къде ли ги продават?!?

Лактана био струва 21.70лв. и е 750гр.За Селия нямам представа ,но мога да ти кажа че Лактаната е много добро мляко,но малко трудно се намира дори и аз си го поръчвам в аптеката при нас Peace

# 20
  • Мнения: 171
Селия 1 е към 8лв за 400гр кутия и поне при нас си го има на доста места.

# 21
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Давах Фризолак и Фризовом смесено заради колики и запек и съм доволна

# 22
  • BG
  • Мнения: 1 900
Знам,че е разхлабващо млякото и не трябва само него да даваш основоно за хранене.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не е по темата, но да спомена - имам неотворена кутия Фризовом. Сина ми е на Фризо ХА, но мъжа ми в бързината по погрешка му беше купил веднъж Фризовом. Ако някоя мама от Пловдив го използва и има нужда от него с радост ще й го дам  Peace

# 24
  • Мнения: 3 356
Давала съм го доста време заради запек.Фризолак  и Фвизовом 4:3 съотношение.После започнах с Омнео ,от което честно казано бях по-доволна, но  в екстрени ситуации давах Фризовом.

# 25
  • Мнения: 336
Мммм, любимото ни мляко! Само него сме пили през цялото време. Започнахме го , заради страхотен запек. На моята дреболинка мн. й харесваше млякото, но имай предвид, че  много силно разхлабва. Ако по принцип нямате проблеми с изхождането е възможно  да докараш разсройство на детето. Не е задължитено , но...

# 26
  • Мнения: 7
Ние ползваме Фризовома вече два месеца от двумесечна възраст и сме много доволни.Препоръчаха ни го заради хабитуалното повръщане и наистина проблема се реши,бебка го хапва с удоволствие.Предполагам че трябва в действителност да се установи на какво се дължи неразположението,мисля че зеленото аки е показател за не добро усвояване на храната и ако наистина причината е в марката мляко да се смени с Фризовом,то е по-лесно усвояемо.Най-добре е консултация с читав педиатър.

# 27
  • Мнения: 122
Мами, с какви шишета храните фризовома,че ние сме на Авент и тече много бавно.Бебчо много се ядосва.Купих на Авент биберона с 3 позиции, но дори на единицата пуска по много и той се дави. Благодаря ви

# 28
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ние също сме на Фризовом, но само и единствено заради повръщането. То вече спря, но педиатърката ни препоръча да продължим с него а и малката го харесва...

 Peace Аз смесвам с Хип Био, подкрепена съм от педи!

# 29
  • Мнения: 14
Моят син от 3ти месец е на Фризивом заради повръщане, използвам шишета на Д-р Браун и Би Фрии, но купувам биберони с по-голяма дупка /2ка  или 3ка/  и нямаме проблем. Млякото не го разтварям в гореща вода, а в нормално затоплена и разбърквам с вилица, така не става на бучки..

Общи условия

Активация на акаунт