Сираче, при живи родители и то с възможности

  • 6 994
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Г-жа Броненосец, ами разбира се, ако един ден детето ти докладва, че е видяло татко си в крачка, ме забравяй да го изхвърлиш на секундата от вкъщи, нека се научи на респект към родители

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Не ги разбирам такива родители. Утре като остареят и имат нужда от помощ, интересно е на кого ли ще разчитат ...

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Нямам думи за тези ,,родители,,.
Остави ги да си изживяват любовните трепети.....и се грижи за малкото човече,което носиш.....

# 18
  • Мнения: 1 216
Г-жа Броненосец, ами разбира се, ако един ден детето ти докладва, че е видяло татко си в крачка, ме забравяй да го изхвърлиш на секундата от вкъщи, нека се научи на респект към родители

А тя видяла ли е баща си в крачка наистина?

Ясно съм го написала по-горе, има моменти, в които е по-добре да си замълчиш, особено когато не си сигурен и особено, когато човекът отсреща е емоционално лабилен и осоебно като познаваш баща си. И за какво дете става вупрос тук- говорим за възрастни хора- напът сами да станат родители.

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е.....нищо нередно не са правили бащата и камериерката,много ясно ,няма на центъра да демонстрират взаимоотношенията си....
Майката след ,като е станала доста подозрителна спрямо поведението на двамата,не е без нищо,тази жена е живяла доста години с този човек ,за да е на ясно какво може да очаква от него....и какво всъщност се случва.

# 20
  • Мнения: 2 556
Не понасям жени, които пренебрегват и гонят децата си, за да пазят и кърпят отношения с мъжа си. Просто са ми ужасни. Изобщо жените, които са се постлали пред мъжа си като килимче и искат да му угодят на всяка цена не ги оправдавам отникъде и в никоя ситуация.

# 21
  • Мнения: 2 353

А тя видяла ли е баща си в крачка наистина?
[/quote]

  А тя казала ли е, че го е видяла "в крачка"?

# 22
  • Мнения: 2 556
Каквото и да е казала, майката това е чула предполагам Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Същото се случи преди години с моя братовчедка, само че "слънцето" беше брат й, собственият й брат! Изгони я посред зима, бременна в осми месец, да търси квартири и т.н., щото искал да си живее в апартамента само със собственото си семейство. В резултат тя роди преждевременно, бебето беше с проблеми и естествено оттогава те не са си обелили две думи, а бяха безумно близки. Не го разбирам аз това, изобщо не го разбирам ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 341
Миличка, много неприятна история.
За да не се повтарям, само ще кажа, че съм напълно съгласна с всичко казано до тук от Тес!

Гледай напред, мисли за малкото човече в теб. Hug

# 25
  • Мнения: 2 032
Каква злоупотреба с думата "сираче".

# 26
  • Мнения: 280
Благодаря на всички за коментарите ви   Hug

  Първо - опитала съм се възможно най-обективно и точно да представя нещата, пропуснала съм единствено подробностите.
  Второ -  Как така да не намесвам милото? Да му казвам : "Родителите ми са страхотни! Имат си техни проблеми, затова ни гонят - Разбери ги!" Та той да не е малоумен, сам да прецени.
  Трето - Как така не е трябвало да си тръгваме? Гонят ни като мръсни кучета, а ние да им се усмихваме. Според мен само един недостоен човек е способен на подобна низост.
  Четвърто - Да, за съжаление в тези времена трябва да лъжеш и мажеш за да си добре. Но каквото и да става, аз не съжелявам, че съм искрена и открита. И самата аз казах на майка ми, че не са проявявали никакви интимности. Но не мисля, че това е най-важното в случая. Според мен каквото и да е станало, и на калъп да ги бях хванала, това не оправдава постъпката на майка ми.
   Пето - Не искам нито аз да имам нужда повече от тях, нито те да ме търсят някога. Аз вече нямам родители. Каквото и да съм казала, направила и т.н.  немога да оправдая постъпката им.

Г-жа Броненосец Тук няма какво да коментирам, сигурно си имаш основателни причини да си толкова злобен човек. Дано не изпитваш на собствен гръб, това за което съдиш мен .

Алиса  Би ли си обяснила поста. Макар и не буквално, мойте родители са мъртви за мен, а нали точно това е сираче - дете без родители  newsm78


# 27
  • Мнения: 378
Звъннах и докладвах на майка. Тя побесня - казах и да се успокой, че нищо не е станало, да говори спокойно и т.н.
Извинявай, но сама си си надробила кашата! Като един голям човек, и съзнавайки моментните странности на майка ти и ревността и, съвсем не е трябвало да се намесваш и да подклаждаш излишни страсти без да си сигурна. Сама казваш, че не си видяла нищо нередно. Баща ти е в собствената си къща и с право не иска излишни интриги от дъщеря си и завряния бойфренд.
Какви са тези мисли да ги съдиш? За какво- да бъдат всеопрощаващи родители? Насила хубост не става!

Успех в живота занапред, приеми случката като урок и услуга!

Ти ако видиш баща си с друга и знаеш,че майка ти подозира нещо,няма ли да и кажеш?Или ще я оставиш баща ти да я прави на проста,тя да слугува той да хойка.Естествено,че ще кажа точно това което съм видяла,без преувеличения.

# 28
  • Мнения: 1 035
Ти ако видиш баща си с друга и знаеш,че майка ти подозира нещо,няма ли да и кажеш?Или ще я оставиш баща ти да я прави на проста,тя да слугува той да хойка.Естествено,че ще кажа точно това което съм видяла,без преувеличения.

 Peace

# 29
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Marojinka,

подкрепям те в петото ти решение  Hug
Ти нямаш никаква вина за забежките на баща си, че майка ти да си го изкарва на теб. Дори трябва да е благодарна, че си и казала какво става и си на нейна страна Rolling Eyes
Някой ден пак ще опрат до теб щото тази 5 етажна ( newsm78) къщза няма къде да я носят Confused

Общи условия

Активация на акаунт