Отново градини с неприключили ремонти

  • 22 708
  • 371
  •   1
Отговори
# 270
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 522
Може и да ставам досадна, но ВИ моля за актуална иф, относно ДЗ, които към настощия момент приемат деца.

http://www.snbm.org/

# 271
  • София
  • Мнения: 790
183 ЦДГ в Гео Милев работи с деца от 15 септември. Все още правят ремонт обаче. Ние тръгваме на 23 септември уж в първа група... Никой не вдига телефона в ДГ ... На място днес ми казаха, че ще приемат деца, но все още не работят напълно. Не ми е ясно как ще стане... явно във вторник ще разбера когато заведа Рали  Tired

# 272
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 522
ДЗ. Ремонтните дейности все още не са приключили

1 ОДЗ
   6 ОДЗ Толстой отворило врати на 15.09.08
 10 ОДЗ Мусагеница две сборни групи към 17.09
11 ОДЗ Младост 1, „Мики Маус”
17 ОДЗ
18 ОДЗ
26 ОДЗ
29 ОДЗ Изток, „Слънце”
34 ОДЗ Дианабад, "Брезичка" две сборни групи към 15.09.08
37 ОДЗ Павлово, „Вълшебство” отворило врати на 15.09.08 тел.обаждания до родителите
38 ОДЗ Надежда
40 ОДЗ Красна поляна, „Жар птица”
42 ОДЗ Надежда 5
43 ОДЗ Гоце Делчев, „Талант”
49 ОДЗ Дианабад, "Радост" частично отворило врати на 08.09.08
51 ОДЗ
66 ОДЗ Панчарево
73 ОДЗ Люлин 8 частично отворило врати на 08.09.08
80 ОДЗ Красно село
86 ОДЗ Люлин
88 ОДЗ Дружба 2
90 ОДЗ Надежда 4
95 ОДЗ Люлин
106 ОДЗ ул. "Родопи", "Княгиня Мария Луиза"
120 ОДЗ    отворило врати на 15.09.08
115 ОДЗ Надежда  - отворило врати на 08.09.08

12 ЦДГ филиал на ул. "Хр.Белчев"
12 ЦДГ ул. Гладстон,  централа отворило врати на 15.09.08
13 ЦДГ Люлин частично отворило врати на...09.08
53 ЦДГ
67 ЦДГ Бъкстон или Красно село ?????
85 ЦДГ Красно село
87 ЦДГ Триадица, "Буката"
93 ЦДГ Лозенец, "Славейче"
100 ЦДГ Оборище
113 ЦДГ..............."Преспа"
117 ЦДГ Подуене
128 ЦДГ Красна поляна, "Феникс"
129 ЦДГ Стрелбище, "Приказен свят" отворило врати...09.08
139 ЦДГ Люлин 10
162 ЦДГ Красно село "Вихрогонче"       
183 ЦДГ Гео Милев частично отворило врати на 15.09.08             


55.......Люлин
92...........................”Лозичка”
133.....Изток
139.....Люлин 8, "Панорама"
............Младост 3, „Сребърно копитце”



 
  35 ДЗ все още не работят
 

# 273
  • Мнения: 5 370
M-даааам, и нашата градина е сред тях. Язък за барута, дето се казва, и психическата ми подготовка. Mr. Green
Да ми е жива и здрава бабата, и на оня свят не бих могла да се отблагодаря.

# 274
  • Мнения: 9 814
17 ОДЗ Мечо Пух в Младост1.
Работи със сборни групи от по 35 деца в едното крило.
Другото ще е готово в началото на октомври.

# 275
  • София
  • Мнения: 750
Фреш инфо - 53 ЦДг и другата седмица не се вижда да проработи .................... #Cussing out....еми думите са излишни
тежко било положението в нея и в още 2 градини в Триадица.......

# 276
  • Мнения: 819
Фреш инфо - 53 ЦДг и другата седмица не се вижда да проработи .................... #Cussing out....еми думите са излишни
тежко било положението в нея и в още 2 градини в Триадица.......

Даммм, току-що ми се обадиха от там -със сигурност няма да отворят на 1-ви.

# 277
  • Мнения: 46 573
139 "Панорама", Люлин 8 от днес има 1 сборна група Simple Smile
Във филиала в Люлин 10 също (за 2-ра седмица) Peace
Ремонтът продължава и в двете сгради.

# 278
По данни от други майки, филиалът на 129та въобще няма да бъде отворен и 2ра група (за нея имам информация) ще е 50 деца! Иначе градината трябва да започне на 1.10.

# 279
  • Мнения: 758
29-то ОДЗ няма да отвори поне още 2 седмици!
Незнам, но за мен тази ситуация е абсурдна. Първо - обявяват прием от 1-ви септември, това е отразено и на прословутия сайт. После - никой не си прави труда да уведоми родителите, че градината няма да работи, повечето са на работа и нямат безкрайна отпуска. Трето - крайният срок на ремота е неясен - обадете се към 20 септември, след това - към 5 октомври..и т.н. Неясно до кога ще продължи това, аз ставам все по-голям песимист.
Замислям се, дали има някакво законово основание да осъдя общината?  Thinking

# 280
29-то ОДЗ няма да отвори поне още 2 седмици!
Незнам, но за мен тази ситуация е абсурдна. Първо - обявяват прием от 1-ви септември, това е отразено и на прословутия сайт. После - никой не си прави труда да уведоми родителите, че градината няма да работи, повечето са на работа и нямат безкрайна отпуска. Трето - крайният срок на ремота е неясен - обадете се към 20 септември, след това - към 5 октомври..и т.н. Неясно до кога ще продължи това, аз ставам все по-голям песимист.
Замислям се, дали има някакво законово основание да осъдя общината?  Thinking

А на мен вчера ми казаха да се обадя пак след 15.10.... #Cussing out

# 281
  • Мнения: 66
29-то ОДЗ няма да отвори поне още 2 седмици!
Незнам, но за мен тази ситуация е абсурдна. Първо - обявяват прием от 1-ви септември, това е отразено и на прословутия сайт. После - никой не си прави труда да уведоми родителите, че градината няма да работи, повечето са на работа и нямат безкрайна отпуска. Трето - крайният срок на ремота е неясен - обадете се към 20 септември, след това - към 5 октомври..и т.н. Неясно до кога ще продължи това, аз ставам все по-голям песимист.
...


Същото се отнася и за 43 ОДЗ "Талант" в жк "Гоце Делчев"

# 282
  • Мнения: 639
За 85 ЦДГ - зад хотел "Родина"...вече дори не знам какво става ooooh! Онзи ден ходих - кухнята още стои разбита, няма и помен от плочки да се слагат, в двора един контейнер за строителни отпадъци... В 17.00 часа нямаше никой, само един надпис "от 8.09. градината не приема деца поради ремонт" ooooh! Нещо не го виждам този ремонт как ще свърши до другата седмица newsm78

# 283
  • на път
  • Мнения: 2 804
Всъщност някое общинско или каквото и да е длъжностно лице даде ли смислено обяснение и аргументация за бедственото положение с масово ремонтиращите се детски градини по време на учебната година .... които лятото не работеха по 1/2 месеца ...
Пое ли някой отговорност за тази безотговорност!!!!
Или ситуацията е като всичко останало в тази държава .. много тъжно безобразие .... Такова да е отношението към образованието и бъдещето на тази държава ...

# 284
  • София
  • Мнения: 6 261
Май още не сме ви пуснали линк към ето това писмо: http://www.snbm.org/ . Отговор засега няма.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт