Възглавница като възрастен?

  • 1 492
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 197
Не мисля да слагам скоро никаква възглавница.

# 16
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Малък е за висока възглавница. Peace

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
От две годишен и моя син искаше да спи на моята възглавница. Взех му мъничка, но не искаше да я погледне. За известно време го оставях да заспи на моята и после я махах. След това намерих ключа от палатката. Разкостих една възглавница, така че да я направя с площ на нормална възглавница, но много тъничка - дебела е колкото детската му възглавничка. След това я сложих в калъфка с каквато ние спим и така реших проблема. Всъщност той гледа от нас и иска да спи на възглавница като голям. Сега имаме нова странност. Ние по принцип спим с много възглавници с мъжа ми. Имаме 6 и си ги "подпъхваме" от тук и там. Съпруга ми когато спи настрани си слага една между краката. Малкия видя и той сега иска "възглавничка за крачетата". Давам му една и си я слага по същия начин, а като задреме я измъквам.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Ние от 8 месеца насам спим на голяма възглавница!
Опитах да предлагам по малка след като видях,че я търси но ефект нулев!
Питах ортопед и ми каза,че не е проблем! Peace

# 19
  • Мнения: 417
И ние сме на същата вълна.В началото я оставях докато заспи  и после я махах,но доки каза че няма проблем и сега спи на нея.
П.С.Възглавницта е доста ниска Peace

# 20
  • Мнения: 773
Просто му предложи по-голяма от бебешката и по-малка от твоята  Peace

 smile3521

# 21
  • Мнения: 2 448
На 4 години започна да спи на голяма възглавница, но е по ниска от моята. Като бебе толкова се въртеше, че дори и да го сложа да заспи на възглавница, в крайна сметка по голямата част от съня прекарваше без.

# 22
  • Мнения: 4 111
Сложила съм една голяма като моята, но по-ниска и спи на нея.

# 23
  • Мнения: 2 803
По принцип ако спи на голяма възглавница, след време определено може да има изменения на гръбнака.
Ако сина ти упорито отказва да спи на неговата възглавница и иска твоята, бих ти предложила да вземеш по-ниска (подходяща и за него), да му покажеш как лежиш на нея  и да му я дадеш, а след като заспи ти би могла да легнеш върху своята.   Peace

 Peace

# 24
  • BG
  • Мнения: 1 900
Пробвай с по-ниска,каката спи на възглавнивница от 2 годишна някъде,но не е висока.

# 25
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми заспива на моята възглавница, но после я махам и спи или без нея или на съвсем тъничка.

И до сега сме така.

# 26
  • Мнения: 441
От две годишен и моя син искаше да спи на моята възглавница. Взех му мъничка, но не искаше да я погледне. За известно време го оставях да заспи на моята и после я махах. След това намерих ключа от палатката. Разкостих една възглавница, така че да я направя с площ на нормална възглавница, но много тъничка - дебела е колкото детската му възглавничка. След това я сложих в калъфка с каквато ние спим и така реших проблема.
И аз така реших проблема.Той и без друго като заспи я избутва и спи без възглавница,но като си лягаме иска да е като големите  ooooh!

# 27
  • Мнения: 227
Мелисса също понякога заспива на моята възглавница, но след като заспи, я махам... защото може да й се схване вратлето, а и не е полезно за малки деца..

# 28
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Като бебе толкова се въртеше, че дори и да го сложа да заспи на възглавница, в крайна сметка по голямата част от съня прекарваше без.
И Симеон се върти много и спи без възглавница. Ползва я, за да я гушка.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Смени си възглавницата с по-ниска, ако държи да спи на нея просто защото е твоята  Wink децата обожават да подражават на родителите си та затова...

Общи условия

Активация на акаунт