Въпросче за пудра?

  • 3 666
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Аз пък искам матираща пудра, ако може безцветна(ако има такова чудо). Искам да я използвам за лятото, за матиране лъскавината на лицето. Някой да има инфо?
Аз също си търся нещо подобно Laughing Страх ме е че няма да улуча моя цвят, затова предпочитам трансперантна матираща пудра. От години ползвам една и съща на Констанс Карол. Не е лоша, но вече искам нещо по-така. Май съм се ориентирала към Макс Фактор Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 5 647
Аз пък искам матираща пудра, ако може безцветна(ако има такова чудо). Искам да я използвам за лятото, за матиране лъскавината на лицето. Някой да има инфо?
Аз също си търся нещо подобно Laughing Страх ме е че няма да улуча моя цвят, затова предпочитам трансперантна матираща пудра. От години ползвам една и съща на Констанс Карол. Не е лоша, но вече искам нещо по-така. Май съм се ориентирала към Макс Фактор Rolling Eyes

Маск Фактор е хубава козметика, но дали има това, което аз търся  newsm78

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Нали под пудрата се слсга фондьотен newsm78,аз винаги така правя,имаче седи като брашно и пада бързо.Ползвам антибактериалната на Манхатън.
А козмтиката на Караджа е страхотна!!!!!!!!!!!!! Hug

# 18
  • Мнения: 2 323
Аз пък искам матираща пудра, ако може безцветна(ако има такова чудо). Искам да я използвам за лятото, за матиране лъскавината на лицето. Някой да има инфо?
На Орифлейм фината пудра на прах
ето линк- тук

# 19
  • Мнения: 5 647
Аз пък искам матираща пудра, ако може безцветна(ако има такова чудо). Искам да я използвам за лятото, за матиране лъскавината на лицето. Някой да има инфо?
На Орифлейм фината пудра на прах
ето линк- тук

Мерси.

# 20
  • Мнения: 215
Буболина, горещо ти препоръчвам КЛИНИК- ИМАТ ТОЧНО ТАКЪВ ФОН ДЬО ТЕН, за който говориш- матиращ, със златен прашец. Аз го ползвам цяло лято и съм изкл. доволна. Има и пудри със същия ефект. Това, че си бяла не пречи- ще избереш с тестера. Незнам какъв е сценичния грим на Стар Академи, но с продуктите на Клиник може да постигнеш визията на Вики/ нали си и фенка/ Wink

# 21
  • Мнения: 7 186
Буболина, горещо ти препоръчвам КЛИНИК- ИМАТ ТОЧНО ТАКЪВ ФОН ДЬО ТЕН, за който говориш- матиращ, със златен прашец. Аз го ползвам цяло лято и съм изкл. доволна. Има и пудри със същия ефект.
Яяяя виж ти,а какви цифри са горе-долу?

# 22
  • Мнения: 215
Е, цифра си е - фон дьо тена май беше 40-ина лева, но си е качество! Пробвала съм и другите преждеизброени и си харесвам Клиник най- много, по- добри са от Ести Лодер например, въпреки, че техните продукти са по- скъпи. Абе, за всеки тип кожа и претенции има подходяща козм. фирма!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
Ей,благодаря ви Hug,ще кашлям точно в момента от козметика за 40 лв.,но поне знам какво да си купя,като започна работа.Благодаря ви!  love001

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
От години ползвам една и съща на Констанс Карол. Не е лоша, но вече искам нещо по-така. Май съм се ориентирала към Макс Фактор Rolling Eyes
На Констанс Карол са си много добри, що ти е да се занимаваш с Макс? GrinningАз също съм много доволна от първата марка, и далеч не толкова доволна от втората - затова го пиша. Но все пак ти решаваш за себе си Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 539
От години ползвам една и съща на Констанс Карол. Не е лоша, но вече искам нещо по-така. Май съм се ориентирала към Макс Фактор Rolling Eyes
На Констанс Карол са си много добри, що ти е да се занимаваш с Макс? GrinningАз също съм много доволна от първата марка, и далеч не толкова доволна от втората - затова го пиша. Но все пак ти решаваш за себе си Simple Smile
Както бях решила за Максфактор, така се и отказах Laughing Днес си купих тази прахообразна пудра, за която говори Ню Мама, на Орифлейм. С което, надявам се, проблемът ми е решен Grinning
Кари, мерси за съвета Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Пак заповядай, Лилита - когато и с каквото мога Grinning

Общи условия

Активация на акаунт