Request (питанка, молба) - който разбира тук се спира :) - 8 тема

  • 30 958
  • 583
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
Търся Xavier Naidoo - Du bist wie ein Segen

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
Цял албум е. Още по-добре, обаче не се случва. Не мога да го дръпна.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 11:18 от every me

# 18
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Търся една детска руска песничка, в която се пееше за объзян, кашелотъй и зелений папугай Hug Извинявам се за ужасния руски Embarassed
И песничката за Мариана с шапка с едно перце
 Hug

# 19
  • Мнения: 1 035
Търся една детска руска песничка, в която се пееше за объзян, кашелотъй и зелений папугай Hug Извинявам се за ужасния руски Embarassed
И песничката за Мариана с шапка с едно перце
 Hug

Имала Маряна
весело и добро сърце,
имала Маряна
шапка с едно перце.

Тръгнала Маряна,
тръгнала в малкото градче.
Срещнала Маряна
с руси коси момче.

"Добър ден, Маряна" -
казало русото момче,
"Добър ден, Маряна,
дай ми това перце!"

Ахнала Маряна,
паднала шапката с перце.
Смяла се Маряна,
смяла се от сърце.

Казала Маряна -
"Давам ти моето перце,
но искам в замяна
твойто добро сърце!"

"Хубава Маряна" -
казало русото момче
"...давам ти в замяна
мойто добро сърце."

# 20
  • Мнения: 4 916
Търся една детска руска песничка, в която се пееше за объзян, кашелотъй и зелений папугай Hug Извинявам се за ужасния руски Embarassed
...
 Hug

http://store3.data.bg/petkabg/Russian/detskie_pesni-a_a_i_zelenyi_popugai.mp3

# 21
  • Paris
  • Мнения: 1 727
argun, Тъща 3, страхотни сте  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 7 186
Здравейте!
Имам питане относно Word 2007

Преди бях с Word 2003. Имам една сейвната папка с файлове на кирилица. Откакто инсталирах Word 2007, някои от тези файлове /броена част/ ми излизат кодирани и не ги чете. Другите са си наред. Пробвах да сменя енкодинга, но навсякъде ми излизат квадратчета.
Някой знае ли на какво се дължи този проблем и как да го реша?

# 23
  • Мнения: 4 916
Здравейте!
Имам питане относно Word 2007

Преди бях с Word 2003. Имам една сейвната папка с файлове на кирилица. Откакто инсталирах Word 2007, някои от тези файлове /броена част/ ми излизат кодирани и не ги чете. Другите са си наред. Пробвах да сменя енкодинга, но навсякъде ми излизат квадратчета.
Някой знае ли на какво се дължи този проблем и как да го реша?

Пробвай през notepad или wordpad.

# 24
  • Мнения: 7 186
Пробвай през notepad или wordpad.

Не става, и там ми излизат квадратчета Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 6 210
...........................Имам една сейвната папка с файлове на кирилица.
Щом не става през notepad и wordpad единственото, за което се сещам е да погледнеш в Регионалните настройки в Контрол панела - провери дали в полетата е посочена България. Имаше някаква програма за възстановяване на повредени файлове и то точно уърдови, ама да ме убие човек, не се сещам как й беше заглавието!

# 26
  • Мнения: 748
Кой шрифт трябва да е използван в тия документи? Има ли го на компютъра ти?

# 27
  • Мнения: 7 186
Вени***, погледнах регионалните настройки, всичко е наред уж. Аз доскоро бях със стария офис пакет, на същия Уиндоус, и файловете си бяха ок. Откакто качих 2007, не ми чете няколко и затова си мисля, че причината вероятно е в новата инсталация.
Всъщност, файловете, които не ми отваря, не са ми жизнено необходими, с тях и без тях все тая, но просто ми е интересно какво се е случило.

scorpionche, като отворя документа горе ми излиза Courier new. Има го на компютъра, да.
Полетата с текста ми стоят на квадратчета. Като отворя повреден файл, веднага ми се появява таблицата с encoding



Пробвах всички полета, но навсякъде продължават да си стоят квадратчета.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 210
Lady Marmalade, и на мен ми се е случвало да не мога да отворя файл по абсолютно същия начин като при теб! Идеята за регионалните настройки ми хрумна, защото каза, че си дала имената на български.
Хубавото поне е, че файловете не са ти супер важни!Ако се заинатиш и случайно вземеш да пребориш този досаден проблем, моля те, пиши как си го направила, че ме гризе комютърно любопитство  Mr. Green Успех  Peace

# 29
  • Мнения: 7 186
Хубавото поне е, че файловете не са ти супер важни!Ако се заинатиш и случайно вземеш да пребориш този досаден проблем, моля те, пиши как си го направила, че ме гризе комютърно любопитство  Mr. Green Успех  Peace

Ти ме ентусиазира още повече Mr. Green Ще взема да се консултирам и в някой компютърен форум.
Ще пиша непременно, ако разбера откъде идва тая работа Hug

Общи условия

Активация на акаунт