Request (питанка, молба) - който разбира тук се спира :) - 8 тема

  • 30 983
  • 583
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 630
Благодаря за помощта. Свалих песента, но явно това е кавър (не съм сигурна може и оригинал да е, а аз по радиото да съм чула друг вариант, просто имаше по-старо звучене.) Със сигурност това е песента, но в друго изпълнение.

# 556
  • София
  • Мнения: 6 803
"Дзифт" го няма вече в Замунда, ако някой го има свален, може ли да ми го метне? Praynig Praynig Praynig

# 557
  • Мнения: 1 312
Песента от филмчето Колите ако може Praynig
За ринг тон.
Здравей, предполагам става дума за анимацията, нали? Пускам ти линк към целия саундтрак, защото не зная коя песничка точно търсиш Simple Smile ТОВА Е.
Ако има нужда от помощ, за да я намериш после за рингтон - то поне ще й знаем името и ще можем да ти съдействаме  Wink
Life is a highway е песента.
Мерси за линка,но за 24 часа съм свалила едва 1.2% от 88 МВ,а нета ми е светкавица/няма сийд явно/.
Ако можеш да ми кажеш от къде да дръпна само нея,че с музикалните тракери съм на Вие.
  bouquet 

# 558
# 559
# 560
  • Мнения: 318
Здравейте!Търся една детска песничка в изпълнение на дъщеричката на Мая и Магапаса.За съжаление не знам заглавието на песента.Пyскат я често с клипчето в мyзикалните поздрави.Ако някой има подходящи детски песнички за госпожичка ,подходящи за рожден ден също ще ми е от полза.Предварително благодаря на всички отзовали се на молбата ми!

# 561
  • София
  • Мнения: 547
assia75 , не знам коя е точно песента, която търсиш, но на този линк първите три песни са на Кристияна - щерката на Мая и Магапаса, надявам се да ти свършат работа Peace
http://search.data.bg/results/?where=files&type=all/kristiana

а за други детски песнички виж в тук:
Инструментали на детски песни
Детски песни
410 детски руски песни

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 22:37 от Little Black Riding Hood

# 562
  • София
  • Мнения: 1 230
Питах в нашите деца, сега и тук, копирам си питането:

Момичета, търся играта Cooking Academy. Намерих я в Замунда, но е с троянец, намерих я и в Мастер БГ, но няма сийд, абсолютно никакъв.
Продължавам да търся,ако ви попадне ще съм ви много благодарна ако ми кажете къде е.

# 563
  • London, baby
  • Мнения: 800
* * * Maxin * * * намерих тук - http://thepiratebay.org/search/Cooking%20Academy/0/99/0

# 564
# 565
  • Мнения: 3 418
Получих файлове с разширение ppt, не мие познато това,как мога да го разчета,нямам word,а с друга тесктова не става,трябват ми много,нямам време за качване на word, не знам и откъде?

# 566
  • София
  • Мнения: 547
ppt разширение се отваря с Microsoft Powerpoint от офис пакета
Open Office e фрии вариант

# 567
  • Мнения: 318
Мнооого ,мноооого благодаря!Точно Кристияна и нейната песничка"Вълшебен ден"търсих.  bouquet

# 568
  • Хасково
  • Мнения: 180
assia75 , не знам коя е точно песента, която търсиш, но на този линк първите три песни са на Кристияна - щерката на Мая и Магапаса, надявам се да ти свършат работа Peace
http://search.data.bg/results/?where=files&type=all/kristiana


Само при мен ли не работи? newsm78

# 569
  • София
  • Мнения: 547
снощи работеше, ама сега не знам какво е станало - и при мен не работи Sad
извинявам се Embarassed
сега трябва да изляза, но малко по-късно ще се оптитам да намеря друг линк, надявам се да не е късно тогава

Общи условия

Активация на акаунт