По красиви устни.....

  • 8 121
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Упражнения. Mr. Green

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Вазелинче.... Peace

# 17
  • Мнения: 7 723
Време е авторката да пусне анкета дали вазелина, или упражненията по- ефективни Whistling

# 18
  • Мнения: 1 941
Време е авторката да пусне анкета дали вазелина, или упражненията по- ефективни Whistling
Е, не е нужно. Ясно е - упражнения с вазелин  Joy

# 19
  • Мнения: 830
меден вазелин+ упражнения Mr. Green
ефекта е сочни устни  Peace

# 20
  • Мнения: 31 191
Вазелинче и малко упражнения. Няма да се уморявам сега. Mr. Green
Ако не помагат изписаните по-горе неща, може и инжектиране с филър- мас от задни части.

# 21
  • Мнения: 2 936
Вазелинче и малко упражнения. Няма да се уморявам сега. Mr. Green
Ако не помагат изписаните по-горе неща, може и инжектиране с филър- мас от задни части.

 Joy Joy Joy

това с филъра е най-добре  Peace пък нищо ,че е от задни или каквито и да е било части  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 232
Я кажете това за леда - как, колко?
А какъв мед - течен, твърдMr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
А какъв мед - течен, твърдMr. Green
Лепкав.

# 24
  • Мнения: 1 629
Не ме карайте да спамя, ама както се досещате, става дума за тренировка на мускулите на устните и около тях.  Едно тонизиране така да се каже. Стягане и поддържане в добра форма. Mr. Green

хаха аз се чудех, защо моите са в перфектна форма Mr. Green Mr. Green но идва зима и ще си взема и  меден възелин  bouquet

# 25
  • Мнения: 232

Лепкав = твърд? Захаросания имам предвид? И колко трябва да стои така? Аз със сигурност ще го оближа без да се усетя Wink какъв е ефекта?
А това за леда - каква е тайната?

# 26
  • Мнения: 494
Аз неща да ви се хваля, ама моите са ми дар от природата Mr. Green. Нищо специално не ползвам ,само разни вазелинчета.

# 27
  • Мнения: 3 695
вазелин  Flutter само

# 28
ехеее,че то ако ставаше стренировки аз до сега да имам по хубава уста от на анджелина джоли  Joy Мен пък винаги са ми харесвали малките и злони устички като на Кейт мос например:)))моята също  е малка,особено горната не се вижда почти хаха
попринцип ползвам разни балсамчета на нивея или няма значение ,важното е вкъса и мириса да е хубав.Спомням си зимата попаднах на едни много добри такива балсамчета,български по 1лв. на фирма Хармония ...чудни бяха,особено това с пъпеша.На нивея същи балсама с пъпеш е разкошен!като си сложиш и после много хубаво ти ухаят устните и дъха дори!!!пробвайте:)))
Четох някъде за пилинг на устните с мека четчица за зъби и малко крем...е днес си направих такъв "пилинг" и найстина устните станаха много мекички и гладки,после намазах с меден възелин и ефекта е чуден Peace

# 29
  • Мнения: 836
....някое друго трикче няма да е излишно Hug Grinning newsm03

Целувки.

Общи условия

Активация на акаунт